AVON обсъждане на продукти - тема 27

  • 40 180
  • 758
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 781
Еднакви са. Първото е лимитирана версия на опаковката.

# 106
  • Мнения: 17 972
И според мен са еднакви, любим мой също!

# 107
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 743
Парфюмът Life for her предлага ли се? Моя позната ми го препоръча, но аз не го намирам.

# 108
  • Мнения: 205
Парфюмът Life for her предлага ли се? Моя позната ми го препоръча, но аз не го намирам.

Има го в оферта за представители само. В каталога го няма.

# 109
  • Мнения: 2 189
Ползвала съм парфюм attraction, но мисля че беше някаква лимитирана серия ето този
Скрит текст:
сега в брошурата е пак attraction, но по-различнен изглежда
Скрит текст:
дали са еднакви аромати?

Да, същия но огромен Grinning

# 110
  • Мнения: 660
Подобни ли са Rare Pearls и Perceive?

# 111
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Подобни ли са Rare Pearls и Perceive?
Нищо общо нямат Simple Smile

# 112
  • Мнения: 2 189
Подобни ли са Rare Pearls и Perceive?

Не съм спец по описанията, но за мен Percieve е мек ,флорално-свеж, воден, white floral.
А Rare Pearls e по - ярък, флорално -дървесен, малко по пудрен

# 113
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Attraction по моему е по-прилепчив към кожата, обран, не се натрапва, има някаква тютюнева нотка.

# 114
  • Мнения: 2 189
Attraction по моему е по-прилепчив към кожата, обран, не се натрапва, има някаква тютюнева нотка.

на мен ми е един от най - трайните в Ейвън.При това е специален, отличителен аромат
Флорално, леко сладко с нотки на подправки бих го нарекла

# 115
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Това с описанието на парфюмите винаги ме е забавлявало Hug
Всеки си прави някаква асоциация и за двама един и същи аромат може да има абсолютно различно извъчване Simple Smile
Аз, например, го определям по-скоро като ориенталски, отколкото флорален Simple Smile
Така или иначе, можем да се обединим около идеята, че ни харесва Hug

# 116
  • Мнения: 980
Би ми било интересно да видя как различни хора биха описали Little Black Dress (моят фаворит).

# 117
  • Мнения: 2 781
Аз бих го описала като "мама" Heart Grinning Oт години използва него и винаги като го усетя се сещам за нея. Иначе, по същество: много нежен с дървесни и флорални нотки(но на кое цвете точно, изобщо не се сещам).

# 118
  • Мнения: 205
Би ми било интересно да видя как различни хора биха описали Little Black Dress (моят фаворит).


Този аромат вече не е това, което беше. Поне според мен има разлика в състава,както и в трайността. Като траен и чудесен аромат за мен е Premiere Luxe,втори е Attraction следван от Far Away Rebel. Останалите.... Някъде си Simple Smile. Има един аромат на Perceive - Sunshine. Той е много свеж, ненатрапчив,но някак не можа да се наложи.... Що се отнася до категории,всеки има своя,стига да се поразровите из нета,има състав на всеки един аромат. Ето и малко инфо Simple Smile


https://photos.app.goo.gl/1ah5LjWUXK7cKovj7

Последна редакция: пт, 06 мар 2020, 20:06 от ивка1986

# 119
  • Мнения: 13 785
Ейвън по принцип рядко пуска свежи акватични аромати и това за мен е голям минус. Ако пуснат някой, бързо го спират. Остава само персиив Дю който е адски нетрайна ТВ.

Общи условия

Активация на акаунт