AVON обсъждане на продукти - тема 27

  • 40 215
  • 758
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 13 798
Според мен ако се затвори като хората ампулата няма да изветрее. Аз имам едни стъклени бутилчици с капачка  доста добра от по 1,5 мл и мисля да си го пресичвам и мажа на порции. Рускините казват че стига за два и дори за три пъти. Имаше едно семейство майка и дъщеря които казаха че една серия от седем ампули им стигнална на всяка за 20 дена.

Последна редакция: нд, 08 мар 2020, 23:47 от _re_ge

# 136
  • Мнения: 2 190
Според мен ако се затвори като хората ампулата няма да изветрее. Аз имам едни стъклени бутилчици с капачка  доста добра от по 1,5 мл и мисля да си го пресичвам и мажа на порции. Рускините казват че стига за два и дори за три пъти. Имаше едно семейство майка и дъщеря които казаха че една серия от седем ампули им стигнална на всяка за 20 дена.

Това с изветряването на бас, че е маркетинг трик - да купуваш по-честичко Grinning
Аз си ги отварям без да откъсвам капачето и ги залепям с тиксо и си е ок

# 137
  • София
  • Мнения: 4 177
Ампулите не се слагат повече от 7 дни

# 138
  • Мнения: 2 190
ето я и моята нова хубавица

# 139
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Много хубав цвят! На мен също ми хвана окото, но се въздържам от чанти, които нямат закопчаване с цип. Като я понатоваря вътре с джунджурии ще седи полуотворена, а това не ми харесва. И от гледна точка на сигурността.

# 140
  • Мнения: 17 982
в новия каталог гледам ще  го има новия околоочен, с коригиращия ефект, последно- доволни ли сте от него?

# 141
  • Мнения: 13 798
в новия каталог гледам ще  го има новия околоочен, с коригиращия ефект, последно- доволни ли сте от него?

Ако се бориш с тъмни кръгове срещу тях има един единствен  лек - коректор. Пиша от опит.

# 142
  • Мнения: 17 982
Не, нямам кръгове, пу-пу де, все още

# 143
  • Мнения: 1 895
в новия каталог гледам ще  го има новия околоочен, с коригиращия ефект, последно- доволни ли сте от него?

Ако се бориш с тъмни кръгове срещу тях има един единствен  лек - коректор. Пиша от опит.

re_ge Какъв коректор препоръчваш за кръгове и сенки под очите?

# 144
  • Мнения: 13 798
Не, нямам кръгове, пу-пу де, все още
То това не е от възрастта а от тънката кожа. Аз ги имам цял живот. Децата ми са прабългарчета като баща си и нямат. Но сестра ми и племенниците са като пребити и аз в това число.

в новия каталог гледам ще  го има новия околоочен, с коригиращия ефект, последно- доволни ли сте от него?

Ако се бориш с тъмни кръгове срещу тях има един единствен  лек - коректор. Пиша от опит.

re_ge Какъв коректор препоръчваш за кръгове и сенки под очите?
Нона, аз не ползвам коректор. Опитвах на младини но няма да повярвате колко променя лицето едно такова коригиране. Аз имам удължена физиономия с много ясно изразени скули. Една такава корекция прави лицето ми още по - дълго, носът ми безкраен, очите по-малки . За да коригирам корекцията трябва да подчертавам напречно скулите, да "префасонирам" носа, да рисувам очите. То става че буташ едно и всичко друго пада. Та си ходя със синините. Но съм с очила и гледам да са с по-правоъгълни рамки които да се секат синините. Иначе като бях с лещи бях ужас.

# 145
  • София
  • Мнения: 4 177
И все пак мисля, че аз държа първенството за тъмни кръгове. Взех си новия околоочен, но с ясното съзнание, че няма да има ефект. Днес ми попадна инфо и смятам да пробвам ( солена вода, стоиш 15 Мин и се измива.)

# 146
  • Мнения: 1 024
Днес и аз пуснах жълтата чанта.
След снимките я чакам с нетърпение.
От години имам една черна изчистена на Avon с подплата цвят фуксия. Е това нещо няма износване.
Тази на половина да издържи, пак ще е чудесно.

# 147
  • Мнения: 17 982
И все пак мисля, че аз държа първенството за тъмни кръгове. Взех си новия околоочен, но с ясното съзнание, че няма да има ефект. Днес ми попадна инфо и смятам да пробвам ( солена вода, стоиш 15 Мин и се измива.)
т. Е. Нищо не върши крема тъй ли 🤔

# 148
  • София
  • Мнения: 4 177
И все пак мисля, че аз държа първенството за тъмни кръгове. Взех си новия околоочен, но с ясното съзнание, че няма да има ефект. Днес ми попадна инфо и смятам да пробвам ( солена вода, стоиш 15 Мин и се измива.)
т. Е. Нищо не върши крема тъй ли 🤔

Не съм казала точно това. Отскоро го ползвам. А и моите са направо кафяви и не очаквам да се изпарят.

# 149
  • Мнения: 2 405
Дами, помагайте! Майка си е купила филър на Anew. Донесе ми го, за да видя как се работи с него. Чета инструкциите, пише долу в основата, че се върти попосока на часовниковата стрелка. Ок. Въртя, но сякаш това превърта. Продукт не виждам да тръгва. Прозрачен ли е, гъст като крем ли, как е? Някой има ли филъра, за да каже как се ползва??
Мерси

Последна редакция: пн, 09 мар 2020, 22:01 от Be_Special

Общи условия

Активация на акаунт