AVON обсъждане на продукти - тема 27

  • 40 196
  • 758
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 13 786
И все пак мисля, че аз държа първенството за тъмни кръгове. Взех си новия околоочен, но с ясното съзнание, че няма да има ефект. Днес ми попадна инфо и смятам да пробвам ( солена вода, стоиш 15 Мин и се измива.)
От мен да мине душа, отстъпвам ти първото място.
Кръговете то са кафеви заради маслиновата кожа. Моята е светла но не бяла и кръговете са лилави. На сестра ми- с млечно бяла кожа-  са тъмносини. А това със солената в0да - внимавай със солеността, да не си докараш алергия или химическо изгаряне.
Ампулите не се слагат повече от 7 дни
Това с изветряването на бас, че е маркетинг трик - да купуваш по-честичко Grinning
Аз си ги отварям без да откъсвам капачето и ги залепям с тиксо и си е ок
Не вярвам ни на едничка дума на Ейвън. Пък и техните продукти са за домашна грижа, няма доза която да може да ти навреди. Това го разбрах покрай пилинг продуктите.

Би спешъл. Консултирай се с представителя. Може да е дефектен и да трябва да се подмени.

Последна редакция: пн, 09 мар 2020, 23:16 от _re_ge

# 151
  • София
  • Мнения: 4 052
Jenny Shavarska, много е хубава чантата, благодаря за снимките! Flowers Cherry Blossom

# 152
  • Мнения: 2 781
Момичета, търся си чанта Abri. Червена или жълта. Пишете на лично, ако имате🤗

# 153
  • Мнения: 660
По темата с парфюмите, много харесах Rare Pearls но с Far Away не можахме да се разберем.
Харесвах го в училищните си години и реших да си го поръчам пак, но явно вкусовете ми са се променили

Perceive го описахте като свеж, ами Rare Gold как е? От една стара брошура намерих да го подуша и много ми харесва но на живо незнам как ще е

И ако ми препоръчате и други парфюми

# 154
  • Мнения: 13 786
Персиив не бих определила като свеж. Реър Пърлс е много тежък и специфичен, пачулито е трайно и не за всеки нос. Въобще цялата серия Реър е тежка. Единствено Реър Платинум бе горе долу. Всеки от серията Реър са  тежки оривнталски , както и Фар Ауей. На техния фон Персиив е една идея по- лек но хич не е нито лек нито свеж.
Какво търсите всъщност?

# 155
  • Мнения: 2 189
По темата с парфюмите, много харесах Rare Pearls но с Far Away не можахме да се разберем.
Харесвах го в училищните си години и реших да си го поръчам пак, но явно вкусовете ми са се променили

Perceive го описахте като свеж, ами Rare Gold как е? От една стара брошура намерих да го подуша и много ми харесва но на живо незнам как ще е

И ако ми препоръчате и други парфюми

Моите любими са Attraction, Luck La Vie, Viva la vita, Kenzo забравихмуимето в червеното шише , Eve truth, Аlpha
Харесвам плодовo - цветни и по -леки гурме аромати за да имаш идея какви са

А бих ти препоръчала да помолиш представителката ти да ти даде мострички - 10 броя са само 3 лева, така ще си сигурна че ще ти стои добре на кожата

# 156
  • Мнения: 17 973
Rare Gold не е толкова тежък колкото перлите, Платинум беше страхотен, но май го спряха. Персийв синият за мен е ужасен, предизвиква ми главоболие дори. Само лилавия Персейв не съм си поръчвала. Онзи ден дъщеря ми си пръснала Чериш, преоткрих го, много готин ми е и той

# 157
  • Мнения: 205
Чанта Abri  в К5 на цена от 34,99. Аз я имам и съм много радостна. Дано само да е здрава. 🤗🤗🤗

# 158
  • Мнения: 2 781
Дано, че последно си взех една с пчеличка в средата. Цялата беше в лепило и се скъса много бързо.

# 159
  • Мнения: 526
По темата с парфюмите, много харесах Rare Pearls но с Far Away не можахме да се разберем.
Харесвах го в училищните си години и реших да си го поръчам пак, но явно вкусовете ми са се променили

Perceive го описахте като свеж, ами Rare Gold как е? От една стара брошура намерих да го подуша и много ми харесва но на живо незнам как ще е

И ако ми препоръчате и други парфюми

Rare Gold използвам.Не е толкова натрапчив,като другите два.Даже от единия ме болеше много главата и го подарих.

# 160
  • Мнения: 3 995
Аз напоследък си накупих много парфюми от Ейвън.
Взех си Incandessence Lotus, приятен е. Малко по-сладък е от оригинала, но са го докарали като добро копие.
Имитация е на Chanel - Chance Eau Tendre. Rare Pearls сега е на привлекателна цена и му се чудя.
Взех си EVE - Radiant и искам да кажа, че е супер приятен свеж аромат и ме радва страшно много. Най-много от всички, които си купих. Лилавия от същата двойка е имитация на Coco Mademoiselle и то много приятна имитация.
Взехси също и Luminata, TTA Tomorrow, TTA Celebration и TTA Always.
Luminata мирише различно от листа в каталога и ще я подаря, Tomorrow си е класика. Always беше идеален за зимана, но го свърших вече. Celebration  е чувствен вечерен секси аромат за мен и го нося рядко. Не мога да му определя сезона, а иначе на моята кожа е много траен, а тя е много капризна откъм трайност, всичко изветрява бързо.
Искам да си поръчам още няколко аромата, но съм зарината и ще изчакам.

# 161
  • Мнения: 2 182
Парфюмите от серията Rare са най-ужасните парфюми за моя нос. Имам някаква страхотна непоносимост към тях.
А редовно ме лъхва от някъде на Rare Pearls, който ми предизвиква гадене.
Синия Perceive е лек парфюм, но също има нещо много неприятно за моя нос в него.
Като изкарани от нафталина са ми тези парфюми.

Моите любимци са Eve Confidence, Perceive Sunshine, Little Black Dress и чистия Incandessence.
Първите 2 са по-леки и ги ползвам лятото, а другите 2 - зимата или вечер.
Всичките са много трайни при мен.

# 162
  • Мнения: 205
Възползвай се от офертата за представители за Демо продукти и си поръчах това. Снощи ползвах тоника,но мога да дам инфо мисля най-рано след седмица. За маската утре или вдругиден ще дам отзив Simple Smile



# 163
  • Мнения: 14 486
Този тоник има ли го вече в брошурите?

# 164
  • Мнения: 2 781
Тоника изглежда обещаващ ! Аз идвам с отзив за използването на сплаш маската като тоник. Отразява ми се чудесно, след около 3 седмично използване, малките сухи местенца по лицето ми ги няма.

Общи условия

Активация на акаунт