AVON обсъждане на продукти - тема 27

  • 40 235
  • 758
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 205
Този тоник има ли го вече в брошурите?

Има го в К5 на цена от 9,99

# 166
  • Мнения: 1 381
Здравейте.
Някоя дама дали използва крем депилатора за лице и инструмента за премахване на окосмяването по лицето? Много ми е чувствителна кожата и всяко едно махане с лентичка ми коства една, две седмици ужасни болезнени пъпки. Случайно при разглеждане на брошурата видях за този депилатор.
Ще бъда благодарна на мнения за продуктите 😊

# 167
  • Мнения: 2 190
Здравейте.
Някоя дама дали използва крем депилатора за лице и инструмента за премахване на окосмяването по лицето? Много ми е чувствителна кожата и всяко едно махане с лентичка ми коства една, две седмици ужасни болезнени пъпки. Случайно при разглеждане на брошурата видях за този депилатор.
Ще бъда благодарна на мнения за продуктите 😊

Крема не е за чувствителна кожа... при мен завърши с червена и болезнена кожа, а дори не успях да го държа и две минути.

Инструмента при мен нищо не направи

Аз бих препоръчала малкото епилаторче за лице - него го ползвам за "мъхчета" по лицето

# 168
  • Мнения: 1 381
Jenny, благодаря за съвета. Може ли снимка на това епилаторче..нещо не го намирам.
Благодаря!

# 169
  • Мнения: 2 190
https://bg.avon-brochure.com/campaign/index.html#page/196-197

долу в ляво - тример
Аз обаче го бях взела на промоция за 15 лева, може в друг каталог а го пуснат по - евтино
Иначе е супер, също си подкъсявам веждите с другата приставка и става и за бикини линия

# 170
  • Мнения: 13 805
https://bg.avon-brochure.com/campaign/index.html#page/196-197

долу в ляво - тример
Аз обаче го бях взела на промоция за 15 лева, може в друг каталог а го пуснат по - евтино
Иначе е супер, също си подкъсявам веждите с другата приставка и става и за бикини линия

За мъхчето на брадата става ли? Аз обмислям оня флаулес тримера.

# 171
  • Мнения: 660
Персиив не бих определила като свеж. Реър Пърлс е много тежък и специфичен, пачулито е трайно и не за всеки нос. Въобще цялата серия Реър е тежка. Единствено Реър Платинум бе горе долу. Всеки от серията Реър са  тежки оривнталски , както и Фар Ауей. На техния фон Персиив е една идея по- лек но хич не е нито лек нито свеж.
Какво търсите всъщност?
Търсех нещо цитрусово, затова Rare Gold ми замириса на хубаво от брошурата леко портокалово
А Perceive ме интересува главно заради опаковката, изглежда ми супер естетична и просто искам да я имам. Не знам даже как мирише, наскоро не съм попадала на ароматизирана страница на Perceive в брошурата, а и не си спомням да съм я душила преди. Виждам в състава мускус а той май е тежък като аромат

# 172
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Аз през лятото използвам AquaVibe Dance Forever - за мен има цитрусова нотка, но и не само. И въпреки че се води някаква вода за тяло, учудващо дълго се задържа ароматът.

# 173
  • Мнения: 13 805
Аз през лятото използвам AquaVibe Dance Forever - за мен има цитрусова нотка, но и не само. И въпреки че се води някаква вода за тяло, учудващо дълго се задържа ароматът.
Благодаря много, точно й се чудя!

Персиив не бих определила като свеж. Реър Пърлс е много тежък и специфичен, пачулито е трайно и не за всеки нос. Въобще цялата серия Реър е тежка. Единствено Реър Платинум бе горе долу. Всеки от серията Реър са  тежки оривнталски , както и Фар Ауей. На техния фон Персиив е една идея по- лек но хич не е нито лек нито свеж.
Какво търсите всъщност?
Търсех нещо цитрусово, затова Rare Gold ми замириса на хубаво от брошурата леко портокалово
А Perceive ме интересува главно заради опаковката, изглежда ми супер естетична и просто искам да я имам. Не знам даже как мирише, наскоро не съм попадала на ароматизирана страница на Perceive в брошурата, а и не си спомням да съм я душила преди. Виждам в състава мускус а той май е тежък като аромат
Аз затова го бях взела преди години, но върху мен нямаше и помен от цитрусу. Обаче нали знаете че върху всеки ароматът се развива различно. Върху мен винаги излиза всичко сладникаво и тежко. А примерно върху майка ми излизат всички хладни и цитрусови ноти за което жасно ме е яд.

# 174
  • София
  • Мнения: 4 052
Здравейте.
Някоя дама дали използва крем депилатора за лице и инструмента за премахване на окосмяването по лицето? Много ми е чувствителна кожата и всяко едно махане с лентичка ми коства една, две седмици ужасни болезнени пъпки. Случайно при разглеждане на брошурата видях за този депилатор.
Ще бъда благодарна на мнения за продуктите 😊
Скрит текст:
От личен опит мога да препоръчам следното:
1-во Много добре измивате лицето.
2-ро Минавате областта със спирт.
3-то Почиствате с лентичката (по възможност без да повтаряте)
4-то Мажете третираната област с нещо мазно - бебешко олио, някакво масло с което разполагате. (Доволна съм от Био ойл)
5-то и най-важно - не мокрите областта колкото е възможно по-дълго
... от време на време омазнявате, като нямам предвид мястото да плува в мазно, а когато кожата "изпие" маслото. Слидващите ден-два, когато почиствате кожата, пак минавате със спирт преди крема. Успех! 💐

# 175
  • Варна
  • Мнения: 1 951
На мен също ми се получават много неприятни пъпки с бели връхчета. Почти ги няма, обаче, когато веднага след епилацията натупам и леко втория мястото с прахообразен антибиотик-в моя случай сулфатиацол.

# 176
  • Мнения: 13 805
На мен на пипане кожата ми се получава някак разранена, като ожулена и брадата ми е червена после цял ден.

# 177
  • Мнения: 205
Здравейте,бях казала,че ще споделя мнението си за новата маска с авокадо и новият тоник Anew.
Маската поне на мен не ми действа добре,не ми харесва. Имам усещането,че косата ми се омазнява по-бързо.
Тоника е много добро попадение,имам усещането,че след като го намеса лицето ми светва. Оставя обаче леееко лепкаво усещане. Много мирише на аромата на оранжевият витамин С.
Доволна съм от него.  Бих го препоръчала. Не знам дали ще пускам поръчка,с оглед създалата се ситуация,но,ако успея ще си поръчам нещо от новата серия с канабис. Надявам се да съм била полезна. 🌺🌺🌺

# 178
  • БУРГАС
  • Мнения: 142
Здравейте,мнение за някой от двата продукта

# 179
  • Мнения: 15
Здравейте на всички😊  нова съм в Форума и идвам да се похваля от два нови продукта на компанията крем за ръце на Care  с витамин С  попива бързо прави ръцете меки единственият недостатък е че мирише на лекарство на аптека.
Другият продукт е гланц за устни Color Trend с аромат на ягода устанах доволна и от него прозрачна му е текстурата при слагане.

Общи условия

Активация на акаунт