AVON обсъждане на продукти - тема 27

  • 40 191
  • 758
  •   2
Отговори
# 240
  • Пловдив
  • Мнения: 594
Да похваля червилото Avon prism, много приятна консистенция, лек блясък, омекотява. Моят нюанс е nude eclipse.

Аз открих, че това ми е любимия тип червило - прозрачно и не лъскаво, прави устните сочни, но не е натрапващо.
Дори розовите и кораловите цветове са жестоки
Да, точно заради това ми харесва, през деня искам такова леко червило и това е идеално. Другото любимо е Lux - Listening nude, отново има блясък и е много нежно. Не съм привърженик на матовите червила, така модерни напоследък, но това е вече въпрос на вкус.
Чакам и едно червило от конкурентите Oriflame, да видим ще успеят ли да ми харесат. За сега Avon се справят добре с червилата за моя вкус.

# 241
  • Мнения: 2 189
Бързам да дам отзив за Power Stay 18h коректора
Предишния , който беше "озаряващ" не ми хареса, изсушаваше и подчертаваше фините линии

Този сега го тествам за първи път и мисля че е доста добре, при условие че имам доста обезводнена кожа под очите

Simple Smile

# 242
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Да похваля червилото Avon prism, много приятна консистенция, лек блясък, омекотява. Моят нюанс е nude eclipse.

Бихте ли описали цвета? Чудя се дали него или Pout Goals да поръчам.

Искам и мнението ви за антицелулитните серуми.
Благодаря.

# 243
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Искам и мнението ви за антицелулитните серуми.
Преди години съм ползвала на Ейвън антицелулитния гел - на мен ми повлия добре - подкожната мазнина по бедрата ми намаля и изтъня. Доста постоянство е необходимо, но си струва.
Все пак не мога да не подчертая, че тези терапии са поддържащи режима на хранене и спорт - т.е. ако дремеш на дивана и се тъпчеш с каквото ти падне по цял ден, ефект от антицелулитния серум няма да има.

# 244
  • Пловдив
  • Мнения: 594
Да похваля червилото Avon prism, много приятна консистенция, лек блясък, омекотява. Моят нюанс е nude eclipse.

Бихте ли описали цвета? Чудя се дали него или Pout Goals да поръчам.

Искам и мнението ви за антицелулитните серуми.
Благодаря.

Ще снимам червилото, за да се ориентирате и за да съм полезна. От Avon ползвам към момента червила, сенки и парфюми, крем за ръце също съм поръчвала и бях доволна, за друго едва ли ще мога да помогна с информация. Не знам дали си личи от снимките, но червилото има леки брокатени отблясъци.

Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 245
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Благодаря за снимките.
В гилзата ми се вижда в лилаво,а на ръката леко кафенее...не е кафяво,нали?


ВЕЩИЦА,всичко ,което казваш е така. Искам антицелулитен продукт точно като помощник,пия по 1.5-2л вода на ден,от 1-2месеца тренирам по 30-40мин на ден...дано само ме държи ентусиазма дълго време,за да продължа.

Виждам,че има два вида- с охлаждащ и затоплящ ефект,кой е по-ефективен?

# 246
  • Мнения: 526
Момичета ,търся бял лак.Аз нещо не мога да се ориентирам.

# 247
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 747
Здравейте. Дали някой блогър няма суочове на червилото Avon true colour от текущия каталог. Поръчвала съм преди 3 год, но сега има повече цветове.

# 248
  • Варна
  • Мнения: 1 951

Виждам,че има два вида- с охлаждащ и затоплящ ефект,кой е по-ефективен?
Не мога да кажа дали има разлика в ефекта. Моят имаше охлаждащ ефект, което в по- хладно време идва малко в повече, но дали влияе върху ефективността на терапията не мога да кажа..А може би точно за различните сезони са предвидени двата варианта. Предвид фактът, че предстоят горещини, може би охлаждащият ще е по-приятен като усещане.

# 249
  • Мнения: 2 189
Да похваля червилото Avon prism, много приятна консистенция, лек блясък, омекотява. Моят нюанс е nude eclipse.

Бихте ли описали цвета? Чудя се дали него или Pout Goals да поръчам.

Искам и мнението ви за антицелулитните серуми.
Благодаря.

Имам го и е много бледо розово
Nude eclipse си е бежов нюд

Мога да направя суотчове и на двете ако има нужда

# 250
  • Мнения: 2 189
Здравейте. Дали някой блогър няма суочове на червилото Avon true colour от текущия каталог. Поръчвала съм преди 3 год, но сега има повече цветове.

Tук има на всички възможни Simple Smile
https://irecommend.ru/category/dekorativnaya-kosmetika?tid=880&tid1=450

# 251
  • Мнения: 1 000
В каталог 7 ще има бял лак,Преди малко разгледах новия каталог в канала на лейди ками.

Последна редакция: пт, 17 апр 2020, 21:18 от marga1977

# 252
  • Бургас
  • Мнения: 16 033
Момичета,интересува ме парфюм Лайф. Мисля,че е спрян от каталога. На някой да му се намира?

# 253
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Момичета,интересува ме парфюм Лайф. Мисля,че е спрян от каталога. На някой да му се намира?
Ако е този, има няколко обяви, иначе в каталози отдавна не съм го мяркала Simple Smile

# 254
  • Бургас
  • Мнения: 16 033
И аз не съм сигурна,сякаш беше друго шишенце.
От една мостра,която ти ми беше подарила се влюбих в него. Преди няколко месеца я намерих из несесерите и я използвах. Запомних,че е Лайф,но сякаш в друг вариант ми е в съзнанието шишенцето. Може би е бил с друга опаковка.
Благодаря ти,Брадата!

Общи условия

Активация на акаунт