AVON обсъждане на продукти - тема 27

  • 40 060
  • 758
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 5 710
Аз го ползвам от седмица, но го нанасям само вечер.

# 271
  • Мнения: 2 182
Серума с витамин Ц може ли да се ползва лятото?
Знам,че има продукти,който не са препоръчителни за летния сезон.
може, той не предизвиква светлочувствителност

# 272
  • Мнения: 2 719
Изпозлвам серията с витамин-Ц (тоник+серум) от около месец. Много съм доволна. Лицето ми се изчисти, малките белези от пъпки избледняха. Нанасям ги само сутрин, но скоро ми свършва сплаш маската и ще започна да използвам тоника вместо нея за тонизиране вечер.

# 273
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Благодаря ви.
След такива добри отзиви,няма как да не го пробвам и аз.

Виждам ,че някой от вас го нанасят сутрин,други вечер....може ли да се ползва два пъти на ден?
Предполагам дали да слагам крем след него вече е въпрос на усещане на кожата?

# 274
  • Мнения: 189
Здравейте, тъй като скоро не бях си поръчвала нещо на Ейвън, реших да се отбия в офис. Исках да проверя за мостри на новото червило matte legend и си взех на цветовете Perfection и Worthy. Според моите впечатления са трайни, нанасят се мн плавно и равномерно. Обядвах после пих кафе и т.н и все още личеше, не беше съвсем изчезнало. От двата нюанса ми хареса повече Worthy ,кафяво-червникаво с лек оттенък керемиден. Според мен е подходящ цвят за много тоалети.
Освен това реших да пробвам мостри на Eva Confidence , Alluring и Truth. Направо си пръснах на двете китки , а третия на листче. Горе долу седмица след това, по ръкавите на якето, с което бях все още има мирис. На двете ръце бях пръснала confidence и truth. Приятно изненадана бях, че са толкова трайни. Най-много ми допадна първоначално truth, но след това confidence го измести. Според мен втория е с много смел и различен аромат, определено говори за увереност. Truth също ми хареса, но ми е с леко ..нз може би сапунен акцент..а alluring ми е малко в повече цветен, повече се усеща сякаш някакво цвете. Затова след тестовете, които направих ,реших да се спра на confidence, а и в най-новия каталог има оферта за 100мл от него, така че мисля да се възползвам.
А вие с какви впечатления сте от парфюмите от серията на Eva? Надявам се да съм била полезна. Simple SmileHug

Хубав ден!

# 275
  • Мнения: 205
Здравейте, тъй като скоро не бях си поръчвала нещо на Ейвън, реших да се отбия в офис. Исках да проверя за мостри на новото червило matte legend и си взех на цветовете Perfection и Worthy. Според моите впечатления са трайни, нанасят се мн плавно и равномерно. Обядвах после пих кафе и т.н и все още личеше, не беше съвсем изчезнало. От двата нюанса ми хареса повече Worthy ,кафяво-червникаво с лек оттенък керемиден. Според мен е подходящ цвят за много тоалети.
Освен това реших да пробвам мостри на Eva Confidence , Alluring и Truth. Направо си пръснах на двете китки , а третия на листче. Горе долу седмица след това, по ръкавите на якето, с което бях все още има мирис. На двете ръце бях пръснала confidence и truth. Приятно изненадана бях, че са толкова трайни. Най-много ми допадна първоначално truth, но след това confidence го измести. Според мен втория е с много смел и различен аромат, определено говори за увереност. Truth също ми хареса, но ми е с леко ..нз може би сапунен акцент..а alluring ми е малко в повече цветен, повече се усеща сякаш някакво цвете. Затова след тестовете, които направих ,реших да се спра на confidence, а и в най-новия каталог има оферта за 100мл от него, така че мисля да се възползвам.
А вие с какви впечатления сте от парфюмите от серията на Eva? Надявам се да съм била полезна. Simple SmileHug

Хубав ден!

EVE Confidence е най-добрият от трите,имам клиентки,които го ползват. Имам мостра на червилото Legend - същото като Вашето. Не съм я ползвала,но моят мениджър го ползва и е доволна.
От следващата кампания съм си набелязала някои неща - маска с глина,почистващ продукт за лице,коментирали сме го тук.Те са на супер оферта за 3,29/бр. Освен това гела за бръснене, дамският,е много намален,на 3.29/150 мл., заслужава си определено. Новата спирала също е намалена на 7,99,обаче много спирали ще ми станат и ще отпадне.

# 276
  • Мнения: 2 719
От EVE използвам дуо парфюмите лилав и жълт, но май не се продават по отделено, за съжаление. Жълтия е невероятен аромат.

# 277
  • Мнения: 1 469
Eve duet имат отделно флакони, дори преди 1 или 2 каталога бяха около 11-12лв за брой.  Водят ги пълнител, да си го приложите към оригиналната опаковка

# 278
  • Мнения: 2 719
Даа, аз ги гледах, но искам примерно 50мл., като отделен парфюм.

# 279
  • Мнения: 1 469
😀 Вариант е като пуснат по 10 мл да си купите 5 бр. Не съм сигурна дали в този ги има

# 280
  • Мнения: 13 667
😀 Вариант е като пуснат по 10 мл да си купите 5 бр. Не съм сигурна дали в този ги има

Да, пускат ги от време на време. Води се ИвДует.

# 281
  • Мнения: 1 469
😀 Вариант е като пуснат по 10 мл да си купите 5 бр. Не съм сигурна дали в този ги има

Да, пускат ги от време на време. Води се ИвДует.
Да, уточнихме ми че е дует, но са отделни 10 мл radiant e светлия и отделно има 10 мл лилавия, забравих му името 😀, а съм го изхвърлила шишинцето вече

# 282
  • Мнения: 189
От кой крем от тази серия сте най-доволни като хидратация и попиване от кожата?

# 283
  • Мнения: 1 021
Какаовия, червения и този за ръце и нокти. Какаовия попива най-бързо и го ползвам на работа. Другите са по-мазни и са за у дома.

# 284
  • Мнения: 17 934
Кокосовият и какаовият са моите фаворити, не оставам без тях.

Общи условия

Активация на акаунт