AVON обсъждане на продукти - тема 27

  • 40 231
  • 758
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 526
При.мен траен парфюм е Rare Gold,Avon Luck синя.Взех си пилинг маската на Планет Спа
от корейски въглен. Доволна съм ,както и от същата серия с екстрат от бял чай.Но златната не е за мен.
От крема за кожичките на ноктите също съм доволна.Вече на 1 седмица ги режа.Имам си проблем от дете с тези кожички .Еми похвалих Ви се.Приятен слънчев ден .😘😘😘

Последна редакция: вт, 28 апр 2020, 22:58 от lilipan

# 301
  • Мнения: 205
Кои парфюми на Ейвън бихте определили като най-трайни? 🤔😊🌻

Premiere Luxe ми е фаворит. Другите са Far Away Rebel и Attraction класическият.

# 302
  • Пловдив
  • Мнения: 601
Аз ползвам повече на Oriflame парфюмите, доста любими аромати имам, а от Avon залагам на TTA - Today, tomorrow, always, доста е траен при мен, доста пъти са ме питали с какъв парфюм съм. Ползвала съм Incandessence, също е добър избор.

# 303
  • Мнения: 2 190
аз обожавам Luck la vie, Eve Confidence , Kenzo life, Alfa, Far away infinity
обаче май първите 2 не са супер трайни, но честно казано на мен свежите аромати и на Guerlain или Kenzo не са ми трайни

# 304
  • Мнения: 190
Според мен на ева confidence и truth са доста трайни, понеже както спомена ги бях пръснала на китките си и доста време след това ръкавите на якето ми бяха със силен аромат..а мина горе долу седмица ..дори truth ми се стори малко по-траен като остатък, но жълтия ми допада повече. Иначе ми казаха, че confidence е прототип на някакъв на булгари, не съм сигурна..знаете ли нещо за това? 🤔

# 305
  • Мнения: 17 986
Кои парфюми на Ейвън бихте определили като най-трайни? 🤔😊🌻

Premiere Luxe ми е фаворит. Другите са Far Away Rebel и Attraction класическият.

Странно, първият го ненавиждам, другите 2 обожавам

# 306
  • Бургас
  • Мнения: 16 110
Аз се сдобих най-накрая с Life. Разкошен е! Точно този съм търсила.
Доволна съм!

# 307
  • Мнения: 17 986
Карз, заинтригува ме, опиши го...знам, че е трудно де

# 308
  • Мнения: 2 794
Аз си поръчах днес малко лакове за нокти, дано да са трайни, не съм ги пробвала досега.

# 309
  • Бургас
  • Мнения: 16 110
Карз, заинтригува ме, опиши го...знам, че е трудно де
Рая, затрудняваш ме много. Аз харесвам силни тежки аромати, както и много леки и свежи. В двете крайности съм.
Този е тежък, но не от най-силните. При мен е много траен.

# 310
  • Мнения: 2 190
Аз си поръчах днес малко лакове за нокти, дано да са трайни, не съм ги пробвала досега.
aз много се вдъхнових от тези новите Colortrend в пастелните цветове с точки
Мнооого са сладки, като великденски яйца... поръчах си 5 XD

# 311
  • Мнения: 2 794
Аз си поръчах hello weekend(с блестящи частици) , един бледо-розов от нетната оферта (нанесен стои релефен) и everyday pretty от класическата гел серия.

# 312
  • Мнения: 190
Искам да попитам, тъй като скоро не бях поръчвала нищо на ейвън и не бях запозната с новостите, всеки ли от вас прави поръчките си през сайта онлайн? Тъй като ми помогнаха днес и аз си направих регистрация. Искам да попитам и относно това условие за поръчки 30лв или над 30, поне аз така разбрах, че така има някаква отстъпка на поръчката и не се заплаща допълнително доставка? А иначе е около 3,4 и фактура.. може ли някой по подробно да ни разясни като на начинаещ? ☺️

# 313
  • Мнения: 1 472
Който Ви е регистрирал като представител е трябвало да ви обясни. Такса доставка има винаги за представителя.

# 314
  • Мнения: 13 804
Подкрепям горното менние. Този същия, дето ви е помогнал да се регистрирате,  сега ще получава парички понеже вие сте негов представител и пускате поръчки. Работата за която ги получпава е да ви помага и да ви обяснява.

Освен това тук се обсъждат продукти а не неволите на представителите. За това си има отделна тема.

Общи условия

Активация на акаунт