AVON обсъждане на продукти - тема 27

  • 40 226
  • 758
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 34
Момичета, ползвали ли сте мицеларната вода за чувствителна кожа и крема със SPF20 от nutraeffects серията?

# 316
  • Мнения: 1 472
Нови продукти са от 7 каталог,едва ли някой е успял да ползва миц.вода. Първите доставки са следващата седмица. Кремът, ако се възползвал някой още в демо, би могъл да каже

# 317
  • Мнения: 2 794
Мицеларната вода Нутра ефектс в старата опаковка е чудесна, не знам кое е по-различното в тази.

# 318
  • Мнения: 205
Мисля,че просто са актуализирали опаковките вероятно и състава. Серията е добре позната.

# 319
  • Мнения: 1 381
Това заздравителче за нокти със златните частици как се нанася?  Нанасям 1ви ден, 2ри ден, на третия изтривам и пак наново? Или е на друг принцип?

# 320
  • Мнения: 345
Здравейте! Мнение за спирала big and magical цветна с частици? Виждам, че е стар модел, дали бързо изсъхва и как се държи върху миглите, някой ако я е ползвал ще се радвам на мнение. Относно трайните парфюми фаворити са ми TTA Today, Attraction, Premiere luxe.

# 321
  • Мнения: 660
Хубав ли е Персейв Soul? чувам някакви водни нотки имал ама това нищо не ми говори и не мога да си го представя

# 322
  • Мнения: 2 190
Здравейте! Мнение за спирала big and magical цветна с частици? Виждам, че е стар модел, дали бързо изсъхва и как се държи върху миглите, някой ако я е ползвал ще се радвам на мнение. Относно трайните парфюми фаворити са ми TTA Today, Attraction, Premiere luxe.
аз имах лилавата... ужасна е.Нито има цвят като хората, нито прави обем , а освен това и има брокатчета, които ми влизаха в очите

# 323
  • Мнения: 345
Ех, точно на нея бях хвърлила око и на синята... Благодаря!

# 324
  • Мнения: 2 190
Ех, точно на нея бях хвърлила око и на синята... Благодаря!

виж какво видео намерих
Синята доста по добре си личи
Май само лилавата е такава никаква
https://youtu.be/5WAbAho20Tw

# 325
  • Мнения: 345
Благодаря! Много полезно видео, доста са ярки синята и зелената Simple Smile Мнение за крема за ръце на Care, който е с емолиенти и подхранващи съставки, до сега несъм го забелязвала да не би да е нов. Ръцети ми са много сухи.

# 326
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Бях си я поръчала и много набързо я върнах обратно: много неприятно се ронеха частички и влизаха в очите, а самото сваляне после беше възнеприятно, трудно и бавно. Но има и момент на субективизъм при всеки все пак Wink

# 327
  • Мнения: 1 381
Еее тъкмо си я поръчах... 😁

# 328
  • Мнения: 327
Аз се сдобих най-накрая с Life. Разкошен е! Точно този съм търсила.
Доволна съм!
Life наистина е разкошен. Влюбих се в него. По тежък аромат, но в никакъв случай натрапчив. След няколко часа според мен става по-скоро флорален аромат. Имам чувството, че има някаква нотка на "скъп парфюм". Колекцията ми парфюми Avon в момента не е голяма, но през годините съм имала доста аромати и на толкова хубав не съм попадала. Имам доста скъпи парфюми, а напоследък се усещам, че на излизане все по-често посягам към Life, а не към някой от другите. Определено приближа ли половината на шишето ще започна да следя каталозите, за да мога да поръчам пак/да си имам аз резерва😄/.

# 329
  • Стара Загора
  • Мнения: 540
И на мен Life ми е много любим и много предпочитан особено пролетта и лятото.. свеж...флорален...някак си ми действа успокояващо на мен. Дано не го спрат..
Исках да пробвам и Life Color, но май го изтървах.  Не го виждам в каталозите вече.

Общи условия

Активация на акаунт