AVON обсъждане на продукти - тема 27

  • 40 226
  • 758
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 345
Бях си я поръчала и много набързо я върнах обратно: много неприятно се ронеха частички и влизаха в очите, а самото сваляне после беше възнеприятно, трудно и бавно. Но има и момент на субективизъм при всеки все пак Wink
 за кой цвят става въпрос лилавата ли ?

# 331
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
За синята.

# 332
  • Мнения: 345
И на мен Life ми е много любим и много предпочитан особено пролетта и лятото.. свеж...флорален...някак си ми действа успокояващо на мен. Дано не го спрат..
Исках да пробвам и Life Color, но май го изтървах.  Не го виждам в каталозите вече.
видях да го предлагат в bazar.bg

# 333
  • Мнения: 190
Здравейте, искам да попитам за мнения за някои продукти: Мини ароматите (От10мл.) като трайност, Маската за коса с Черен хайвер , и серията с активен корейски въглен/емулсия за лице, или нещо друго/
Хубав ден! 🍀

# 334
  • Мнения: 2 190
Дами, имате ли отзиви за тоника за лице на ANEW с витамин Ц?

# 335
  • Мнения: 2 794
Jenny, аз съм много доволна от този тоник. Избистря тена на лицето, белези от пъпчици и т.н. избледняват. Използвам го в комбинация със серум с вит.Ц Simple Smile

# 336
  • Мнения: 205
Здравейте, искам да попитам за мнения за някои продукти: Мини ароматите (От10мл.) като трайност, Маската за коса с Черен хайвер , и серията с активен корейски въглен/емулсия за лице, или нещо друго/
Хубав ден! 🍀


Здравейте,всички са коментирани. Аз съм много доволна от серията с корейския въглен. Маската за коса с черен хайвер е по-скоро за мазна коса,или коса склонна към омазняване. Мини ароматите са трайни,имам доста клиентки,които са доволни.

# 337
  • София
  • Мнения: 4 177
Напоследък забелязвам траен интерес към мини ароматите за сметка на стандартните опаковки (50 мл).

# 338
  • Мнения: 13 803
Напоследък забелязвам траен интерес към мини ароматите за сметка на стандартните опаковки (50 мл).
Защото са ма достъпни цени , но определено с по-лоша трайност.

# 339
  • Мнения: 2 190
Jenny, аз съм много доволна от този тоник. Избистря тена на лицето, белези от пъпчици и т.н. избледняват. Използвам го в комбинация със серум с вит.Ц Simple Smile

супер, точно това ми трябва Simple Smile благодаря

# 340
  • Мнения: 526
Здравейте, искам да попитам за мнения за някои продукти: Мини ароматите (От10мл.) като трайност, Маската за коса с Черен хайвер , и серията с активен корейски въглен/емулсия за лице, или нещо друго/
Хубав ден! 🍀
Добър ден.Имама пилинг маската с корейски въглен и съм доволна.Главно съм я  взела за черните точки и намаляха.Но не вярвам да изчезнат.Може би ако се вземе и за измиване на лицето от същата серия.Не знам дали имат.

# 341
  • Мнения: 2 190
Здравейте, искам да попитам за мнения за някои продукти: Мини ароматите (От10мл.) като трайност, Маската за коса с Черен хайвер , и серията с активен корейски въглен/емулсия за лице, или нещо друго/
Хубав ден! 🍀
Добър ден.Имама пилинг маската с корейски въглен и съм доволна.Главно съм я  взела за черните точки и намаляха.Но не вярвам да изчезнат.Може би ако се вземе и за измиване на лицето от същата серия.Не знам дали имат.

Ето как работи най-добре

1.Кипвате една тенджера вода и слагате вътре лайка/ мента
2.Правите си парна баня 10-15мин на лицето
3.Маска

Всичко се чисти!
После само един тоник и е като ново лицето Simple Smile

# 342
  • Мнения: 5 719
Имате ли отзиви за слънзезащитният матиращ крем за лице Anew?

# 343
  • Мнения: 4 734
Здравейте, знаете ли линията корейска козметика на Avon дали е наистина такава? В Корея ли са произведени или са направени просто за техния пазар? Защото гледам има надписи на техния език... Интересувам се от корейска козметика и не знам до колко Avon са такива? Някой ползвал и доволен от такива техни продукти? От кои по-точно?

# 344
  • Мнения: 13 803
Здравейте, знаете ли линията корейска козметика на Avon дали е наистина такава? В Корея ли са произведени или са направени просто за техния пазар? Защото гледам има надписи на техния език... Интересувам се от корейска козметика и не знам до колко Avon са такива? Някой ползвал и доволен от такива техни продукти? От кои по-точно?


Използвах нощнатан маска със златна гъба. На кутията пише произведено в корея. Маската беше плътна , не бих я нарекла икономична но като става въприс за лицето ми не правя икономии от количество. Нанасях  два пъти седмично. Единственото което изисква забележка е че много бързо се развали. Пише че след птваряне се ползва шест месеца , но моята граняса още на петия. Коетоне ми се е случвало с ейвънска бяла козметика. Добре че ми беше останало малко в кутийката. Това може за някой да е плюс защото означва че има малко консерванти. Не казвам никакви защото съм ползвала козметика направена от козметолог и тя " тръгна още на третата седмица" а тук все пак изкара пет месеца отворена. Хубава е , но не беше ах. Но може и аз да не съм обективна защото ползвам много и разноонбразна бяла козметика и вече няма нещо с което да ме впечатлиш.

Общи условия

Активация на акаунт