AVON обсъждане на продукти - тема 27

  • 40 216
  • 758
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 23
Здравейте! Искам да попитам за мнение за следните продукти:

Хидратиращ слънцезащитен лосион Pure & Sensitive с SPF 50
Хидратирaщ дневен крем с лек цвят със SPF 20
Мицеларен ексфолиант
Мицеларен почистващ гел
Хидратиращ балсам за устни с пчелно млечице с SPF15
Крем за лице с екстракти от алое & краставица
Крем за ръце и нокти с глицерин

Благодаря предварително!

# 346
  • Мнения: 2 792
Използвала съм последните две - супер са. Харесват ми.

# 347
  • Мнения: 660
И аз тъкмо се чудех за тази мицеларна серия и за слънцезащитните лосиони

# 348
  • Мнения: 17 982
Кремът от 53 стр., озаряващ дали прави кофти оранжево като другия тонален? Искам лек, попивен крем с фактор

# 349
  • Мнения: 2 190
Кремът от 53 стр., озаряващ дали прави кофти оранжево като другия тонален? Искам лек, попивен крем с фактор


Може би новите с SPF са хубави, не съм ги пробвала , но много се каня на тонирания матиращ
https://www.avon.bg/prodykt/73366/kontrolirasht-omaznyavaneto-sl … us-spf-30-uva-uvb

A иначе години наред ползваме лятото слънцезащита на Avon

# 350
  • Мнения: 17 982
Това за ежедневна слънцезащита ли?

# 351
  • Мнения: 2 190
Това за ежедневна слънцезащита ли?

Aми пише "Овлажнява и матира" значи ще е добре
Особено тониращия звучи супер, като лек фон дьо тен
https://www.avon.bg/prodykt/67898/tonirasht-sluntsezashtiten-kre … -efekt-anew-solar

# 352
  • Мнения: 17 982
Аз не съм фен на тониращите продукти на Avon, или розовея, или оранжавея, не смея вече да ескпериментирам

# 353
  • Мнения: 205
И аз тъкмо се чудех за тази мицеларна серия и за слънцезащитните лосиони

Мицеларната вода на Anew е страхотна. Много ми харесва.
Слънцезащитните лосиони и кремове са топ попадение. Миналата година продадох доста и понеже винаги очаквам обратна връзка, клиентите ми бяха супер доволни. Можете смело да купувате.

# 354
  • Мнения: 526
Доволна съм от чорапите за крака.Много бързо ми подейства за премахване на грубата кожа (някъде съм 4 ден).През това време не бяха станали много сухи.После става една мека кожа.Взимала съм на друга марка и то скъпи,но за мен тези стават.

# 355
  • Мнения: 17 982
От години ползвам Avon, имам достатъчно наблюдения. Казах за тоналните, че не мен не ми пасват, доста светла ми е кожата и ми придават неестествен цвят. Плажните ползвам много, някои ми лютят доста на очите, други не, не мога да преценя кои. Тюркоазеният детски е супер

# 356
  • Мнения: 2 190
И аз тъкмо се чудех за тази мицеларна серия и за слънцезащитните лосиони

Мицеларната вода на Anew е страхотна. Много ми харесва.
Слънцезащитните лосиони и кремове са топ попадение. Миналата година продадох доста и понеже винаги очаквам обратна връзка, клиентите ми бяха супер доволни. Можете смело да купувате.

На мен не ми хареса особено тази на Anew
Нутра Ефектс задължително имам една постоянно

Но тази на Anew първо не почиства добре според мен, например ако си сложа сенки ( а аз правя creative грим) не се махат
Освен това оставя едно лепкаво усещане, което не се маха докато не се измиеш

# 357
  • Мнения: 190
Привет на всички!
Искам да попитам кой балсам за коса, или маска /да речем на серията планет спа/ бихте ми препоръчали за суха в краищата коса, без блясък да речем, изтощена тъй като в края беше изсветлена и стои по суха без блясък.☺️

# 358
  • Русе
  • Мнения: 38
Привет на всички!
Искам да попитам кой балсам за коса, или маска /да речем на серията планет спа/ бихте ми препоръчали за суха в краищата коса, без блясък да речем, изтощена тъй като в края беше изсветлена и стои по суха без блясък.☺️

ULTIMATE SHINE
[/url]

# 359
  • Мнения: 13 798
Привет на всички!
Искам да попитам кой балсам за коса, или маска /да речем на серията планет спа/ бихте ми препоръчали за суха в краищата коса, без блясък да речем, изтощена тъй като в края беше изсветлена и стои по суха без блясък.☺️

От планер спа - маслина или Шеа са за суха коса.
От адванс техник - има една серия с масла с жълт етикет.

Общи условия

Активация на акаунт