AVON обсъждане на продукти - тема 27

  • 40 214
  • 758
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 526
Привет на всички!
Искам да попитам кой балсам за коса, или маска /да речем на серията планет спа/ бихте ми препоръчали за суха в краищата коса, без блясък да речем, изтощена тъй като в края беше изсветлена и стои по суха без блясък.☺️
Маската с маслини, и кристали за сухи крайща(но не съм го виждала скоро) ,кристали с арганово олио .

# 361
# 362
  • Мнения: 190
Здравейте , какви мнения имате за лосионите за тяло на naturals с ванилия и имаше един с ягода и бял шоколад.. как са като аромат, с шоколада прекалено ли е сладък? И как ви се струват върху кожата като аромат и като трайност? 😊

# 363
  • Мнения: 2 190
Здравейте , какви мнения имате за лосионите за тяло на naturals с ванилия и имаше един с ягода и бял шоколад.. как са като аромат, с шоколада прекалено ли е сладък? И как ви се струват върху кожата като аромат и като трайност? 😊

И двата са не много сладки според мен Simple Smile
Повече ми хареса този с ягодата, защото със ванилията и сандаловото дърво имаше по-малко ванилия

# 364
  • Мнения: 327
Здравейте , какви мнения имате за лосионите за тяло на naturals с ванилия и имаше един с ягода и бял шоколад.. как са като аромат, с шоколада прекалено ли е сладък? И как ви се струват върху кожата като аромат и като трайност? 😊
Имала съм този с ягода и бял шоколад, като аромат ми допада. От към трайност на аромата ... усещах го не повече от два часа след намазване, за мен това е малко като време. Подходящ е за лятно време, защото не е никак тежък и попива бързо в кожата, това мога да го отбележа, като плюс.

# 365
  • Мнения: 175
Здравейте, мнение за масло за тяло с арганово масло

# 366
  • Мнения: 2
Може ли мнение за Персив Соул.Мисля да го взема за подарък на 38г.жена,която харесва леки и свежи,нежни аромати.Подходящ ли е за тази възраст и за този сезон.Благодаря!

# 367
  • Мнения: 660
И аз искам да знам за Персейв Соул

# 368
  • Мнения: 205
На мен лично повече ми допада жълтият,Sunshine,някак по - свеж е. Но и синият е добър.

# 369
  • Мнения: 345
Здравейте! Мнение за Little Black Dress Weekend, кремовете за ръце Енканто или на Care са по-добри и 5в 1 почистващ продукт с бяла глина на Клеърскин

Последна редакция: пн, 18 май 2020, 11:48 от silver_f

# 370
  • Мнения: 17 982
https://www.avon.bg/prodykt/79745/losion-za-tyalo-petit-atitude

Този лосион за тяло е просто уникален, 2 си поръчах сега. Кой е парфюмът? Веднага бих си го поръчала

# 371
# 372
  • Мнения: 17 982
Не съм го виждала, дано го пуснат

# 373
  • Мнения: 1 472
Може ли мнение за Персив Соул.Мисля да го взема за подарък на 38г.жена,която харесва леки и свежи,нежни аромати.Подходящ ли е за тази възраст и за този сезон.Благодаря!
Че е подходящ за годините, е подхпдящ. Но има нотки на акация, която не знам дали би допаднала, щото е доста специфична. Може би зеленият ще и допадне повече.

# 374
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Не съм го виждала, дано го пуснат
Дано го пуснат? И в момента може да се поръча на тази цена от скрийна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт