AVON обсъждане на продукти - тема 27

  • 40 174
  • 758
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 4 177
Моите клиенти предпочитат да си вземат мостри, когато се колебаят за цвят или аромат. Те си заплащат мострите, вместо да дадат пари за нещо, което няма да им хареса. С когато излиза нещо ново аз подарявам мостра към поръчката им.

# 391
  • Мнения: 15
Lale lili Правилно е отговорила представителката ви. За да ви даде 2-3 мостри от различни аромати, които искате, ще трябва да поръча 10-15 бр. 😁 Много евтино ще и излезе,ако няма на кого а раздаде или продаде мострите.
А тя не може да поръча отделно по 1 бр.аромат. Поне от миналото лято е така. Вече пристигат по 5 бр от вид.
Не знам потребителката, която ви предлага да ви поръча по 1 мостра аромат, от кога не е поръчвала мостри на аромати.

Аз съм от 4 м. представител и поръчвам мостри преди низнам каква е била политиката на Avon на при другите продукти може по 1 бр да се поръча само при парфюмите  5 бр в комплект вървят

# 392
  • Мнения: 3 992
За мостри на парфюми ставаше въпрос, да. Не знам дали сте забелязали, но общо взето във всеки каталог 90% от ароматизираните страници са едни и същи и до болка познатите ни стари аромати - Incandescence, Pur Blanka, Today, аз исках да помириша Luck, и още 2, на които с месеци няма ароматизирана страница и съм им изпуснала премиерите. Нямаше и мини спрейове, та да прежаля 4 лева за тях само и само да усетя аромата. Чаках, чаках и накрая попитах за мостри.
Жалко, че са върнали тези условия с 5 мостри, все пак не мисля че се злоупотребява с тях и не е редно така да ви задължават.

# 393
  • Мнения: 17 970
И мен това ме учудва, и минитата, и ароматизираните странички са на до болка познати аромати. Аз много често поръчвам от минитата, удобни са ми за чанта, на работа, а и добивам реална представа за аромата. По страница не мога да преценя

# 394
  • Мнения: 1 471
Миризмата от страничките, според мен, е да се добие представа за аромата. Как ще се развие аромата на тялото е доста различно. А на различните хора, различно стоят ароматите. Хубаво е да се пробват мостри.

# 395
  • Мнения: 190
Привет, може ли мнения за тези спирали:



# 396
  • Мнения: 205
Привет, може ли мнения за тези спирали:
..

Златната за мен е ТОП! Черната Лукс я имам,но не съм я ползвала още. Супершока - имам и доволни клиенти,и не чак толкова доволни... Явно си зависи от миглите. Моята козметичка например е супер доволна от тази :



Аз не съм я ползвала все още,защото си забраних да си купувам всяка нова спирала 🙃🙃

Последна редакция: нд, 07 юни 2020, 14:31 от bubanka

# 397
  • Варна
  • Мнения: 1 951
+1 за златната
Lux съм слагала за проба - не напластява миглита за повече обем, по-скоро само ги подчертава. Не мога да кажа като трайност как е.
Следващата съм решила да е Euphoric.

# 398
  • Русе
  • Мнения: 38
Аз съм доволна от Еуфорик, добре се нанася, може и само за леко подертаване може и за обем. Имам черна и синя, като синява си е точно "мави" - тъмно синьо.

# 399
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Набързичко плеснах върху поизрасналия гел 2 от новите си лакове:

Скрит текст:



Много бляскави и свежи. Бързо съхнат, изразен пясъчен ефект, но стоят чудесно и с топ. Белият е по-слабо покривен и на 3 слоя, синият на 2. Имам още черен и тъмносин, които също изглеждат прекрасно. Както и един от гел серията Blue Me Away, който изглежда адски покривен и кремест мацнат на друга повърхност. Аз доволен Simple Smile

# 400
  • Мнения: 660
Набързичко плеснах върху поизрасналия гел 2 от новите си лакове:

Скрит текст:



Много бляскави и свежи. Бързо съхнат, изразен пясъчен ефект, но стоят чудесно и с топ. Белият е по-слабо покривен и на 3 слоя, синият на 2. Имам още черен и тъмносин, които също изглеждат прекрасно. Както и един от гел серията Blue Me Away, който изглежда адски покривен и кремест мацнат на друга повърхност. Аз доволен Simple Smile
Аз от белия нанасям само един слой върху основа за нокти или заздравител. Пак стои добре. За мен белите и сиво сребристите лакове са цветовете на сезона

# 401
  • Wonderland
  • Мнения: 674
Здравейте! Някоя от Вас използвала ли е 2-в-1 фон дьо тен и основа на LUXE? Как е продуктът като консистенция и покривност, мазен ли е?
Скрит текст:

П.С. Avon да не би да са спрели основите си за грим. Търся основа, а не намирам от няколко каталога.

# 402
  • Мнения: 327
Здравейте! Някоя от Вас използвала ли е 2-в-1 фон дьо тен и основа на LUXE? Как е продуктът като консистенция и покривност, мазен ли е?
Скрит текст:

П.С. Avon да не би да са спрели основите си за грим. Търся основа, а не намирам от няколко каталога.
Поръчах си, ужасно ми пареше на очите. Точно 3-4 дни успях да изкарам с него. Доста е мазен, със сигурност не е за мазна кожа.

# 403
  • Мнения: X
Здравейте! Някоя от Вас използвала ли е 2-в-1 фон дьо тен и основа на LUXE? Как е продуктът като консистенция и покривност, мазен ли е?
Скрит текст:

П.С. Avon да не би да са спрели основите си за грим. Търся основа, а не намирам от няколко каталога.
Поръчах си, ужасно ми пареше на очите. Точно 3-4 дни успях да изкарам с него. Доста е мазен, със сигурност не е за мазна кожа.

Фон дьо тенът се размазва лесно, но попива трудно и често става "кир ефект". Все още не мога да разбера как най-добре да го нанеса /само с пръсти, не ползвам гъбка или друго/, но мисля да му дам още малко време. Може би е до начина на нанасяне, ако някой има повече опит - да каже. Покривността е средна. Не съм имала раздразнения или лютене на очите. От основите на Avon съм ползвала тази за сенки за очи и не съм доволна. Пак кир ефект и никакъв резултат.

# 404
  • Мнения: 660


Ето го и сивият на Flickering Crystals, на мен лично много ми харесва. Отговаря си на името On the Rocks Grinning

Общи условия

Активация на акаунт