AVON обсъждане на продукти - тема 27

  • 40 170
  • 758
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 5 384
Любим е на дъшеря ми, усещам го на дрехите ѝ вечерта, като ги слагам за пране, на кожата - ако се завра в непосредствена близост. Не мога да кажа за часове точно, не съм от хората, които проследяват с точност.

# 511
  • Мнения: 2 780
При мен също е траен Атракшън. И класиката и този, който е в бордо. Сега съм хвърлила око на новото парфюмче от Инкадесенс/жълтото/.

# 512
  • Варна
  • Мнения: 1 951
+1 за класическия Атракшън - усещам го по дрехите си на другия ден дори.

# 513
  • Мнения: 660
Аз като аромат не го харесвам, иде ми тежък

Някои да е ползвал лосионите от серията Avon Care? Гледам този с банан, в новата лятна опаковка 750мл

# 514
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Съгласна съм - ароматът не е подходящ за жежък летен ден.

Avon care Използвам вече трета опаковка лосион, този с какао. Доста е плътен, много приятен аромат има, усещам кожата си гладка. Харесвам го много. От серията с банан имам крем за ръце, смятах следващият път да си взема лосиона.

# 515
  • Мнения: 1 471
Лосионът и крема за тяло с какао са много хубави. Вече въпрос на лично предпочитание за консистенцията според типа кожа

# 516
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 714
Аз си взех лосиона и маската за лице още щом ги пуснаха, имайте предвид че ухаят силно на банан. Лосиона особено. Иначе попива бързо и е приятен за сегашните температури.

# 517
  • Мнения: 1 946
Някоя ползваща банановите лосиони, би ли погледнала състава на опаковката дали съдържа парабени? Преди години поради наличието им в парфюмните лосиони, спрях да ползвам ейвън за тяло.

# 518
  • Мнения: 13 782


От руски източници но на опаковката от 400 мл.

# 519
  • Мнения: 1 946
Благодаря.

# 520
  • Мнения: 2 189
Аз като аромат не го харесвам, иде ми тежък

Някои да е ползвал лосионите от серията Avon Care? Гледам този с банан, в новата лятна опаковка 750мл
На мен много ми хареса,  вкусно мирише ( поне стандартния) не прекалено сладко, а приятно

# 521
  • Мнения: 3 988
Момичета добри ли са интимните гелове на Avon?   В следващата кампания ще са по 5 лева и се чудя дали да купя един за проба.

# 522
  • Мнения: 5 384
Интимните гелове понякога ги намаляват и на 2,69 - отделни видове, ние сме ползвали нежния, успокояващия, за тийнейджъри и са ни о.к.

# 523
  • Мнения: 17 969
Хубави са, сега съм със зеления. Ама аз нямам проблеми и с дреги марки. 5 лв е скъпо дори, по-евтино си ги вземам

# 524
  • Мнения: 6
Вчера си поръчах ексфолиант, лосион и спрей за тяло Aloha Monoi. Чакам с нетърпение да ги пробвам. Изпробвалите тези продукти- може ли мнение за тях?

Общи условия

Активация на акаунт