Какво ще купя отново? (2)

  • 89 654
  • 754
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 4 709
Този омекотител https://vnositel.bg/bg-product-details-82.html, изключително траен е и е със страхотен аромат, както и душ гела от същата серия.

Има ли го по веригите или дрогериите?
В кв. Малашевци го има

# 286
  • Мнения: 17 986
Паста за зъби Himalaya Sparkly White. Търсих си бюджетна паста за зъби без флуор и попаднах на тази. Много съм доволна от пастата - заздравява венците и има леко избелващо действие.
Скрит текст:

Има ли свеж аромат, много държа на това, от както патих с една на Тианде, все едно не си си мил зъбите

# 287
  • При децата ми
  • Мнения: 6 063
Паста за зъби Himalaya Sparkly White. Търсих си бюджетна паста за зъби без флуор и попаднах на тази. Много съм доволна от пастата - заздравява венците и има леко избелващо действие.
Скрит текст:

Има ли свеж аромат, много държа на това, от както патих с една на Тианде, все едно не си си мил зъбите

На мен ми харесва тази паста на "Хималая" в пъти повече от показаната:

# 288
  • Мнения: 198
Нищо против пастата, ползвали сме я доста в къщи, но винаги ми е като крем.. чак паста... аз въм доволна от 3Д крест, но я няма в България. От скоро открих една на колгейт с въглен, наистина препоръчвам с две ръце и два крака👍🏻




Паста за зъби Himalaya Sparkly White. Търсих си бюджетна паста за зъби без флуор и попаднах на тази. Много съм доволна от пастата - заздравява венците и има леко избелващо действие.
Скрит текст:

Има ли свеж аромат, много държа на това, от както патих с една на Тианде, все едно не си си мил зъбите

На мен ми харесва тази паста на "Хималая" в пъти повече от показаната:


# 289
  • Пловдив
  • Мнения: 40 761
Кажи коя е, де Simple Smile

# 290
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Паста за зъби Himalaya Sparkly White. Търсих си бюджетна паста за зъби без флуор и попаднах на тази. Много съм доволна от пастата - заздравява венците и има леко избелващо действие.
Скрит текст:

Има ли свеж аромат, много държа на това, от както патих с една на Тианде, все едно не си си мил зъбите
Ами свежа е, но не колкото тези с преобладаващ ментов вкус. Усеща се ароматът на карамфил(подправката), но на мен това не ми пречи. Той е много добър антисептик, а за мен това е по-важно от свежестта.

# 291
  • Мнения: 1 845
Горещо препоръчвам Чадърлийски суджук на месокомбинат Севлиево 1929.
Не е под формата на подкова, а две отделни продълговати парчета съединени заедно с връв.
Макар и надебело нарязан не се усещаха никакви жили забиващи се между зъбите.
Много добре балансирани подправки и вкус.
На промоция е в била към 29 лв. килото.

П.П..Относно темата за рециклирана хартия-човек като си измие ду..то надали ще разбере каква хартия е ползвана.

# 292
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Сирене Дестан. Страхотно, за тази цена особено.

# 293
  • София
  • Мнения: 50
Паста за зъби Himalaya Sparkly White. Търсих си бюджетна паста за зъби без флуор и попаднах на тази. Много съм доволна от пастата - заздравява венците и има леко избелващо действие.
Скрит текст:

Има ли свеж аромат, много държа на това, от както патих с една на Тианде, все едно не си си мил зъбите

На мен ми харесва тази паста на "Хималая" в пъти повече от показаната:



Ние си взимаме от тази

# 294
  • При децата ми
  • Мнения: 6 063
На "L angelica`" харесвам и купувам всички пасти без тази. Тази не ми хареса особено.

# 295
  • Мнения: 332
Корейските маски за лице на Misha .струват 3 4 лв , но за суха кожа като моята , овлажняват кожата за 24 часа. Изпробвх ги

# 296
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Много са хубави

# 297
  • У дома !
  • Мнения: 700
Корейските маски за лице на Misha .струват 3 4 лв , но за суха кожа като моята , овлажняват кожата за 24 часа. Изпробвх ги
Къде ги има тези маски ,може ли линк да ги видя.

# 298
  • София
  • Мнения: 50
На "L angelica`" харесвам и купувам всички пасти без тази. Тази не ми хареса особено.

Само тази и още една зелена нямат sls, парабени и флурид. От зелената ми става лошо. =)

# 299
  • При децата ми
  • Мнения: 6 063
На "L angelica`" харесвам и купувам всички пасти без тази. Тази не ми хареса особено.

Само тази и още една зелена нямат sls, парабени и флурид. От зелената ми става лошо. =)

Да, знам, но на мен тази не ми хареса, и не бих я купила пак.

Общи условия

Активация на акаунт