Какво ще купя отново? (2)

  • 89 654
  • 754
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9 524
за тази тема - кашкавал на Млекаря 75 и като цена и като качество. Има вкус на кашкавал Балкан с цена като за палмово такова. Дано не го развалят.


лошото е, че няма как да се прецени качеството. преди доста години имаха сносни неща в магазините на млекаря 75. скоро взех 2 вида сирене, защото нямах време да търся друго, не ми харесаха хич. маслото им е ужасно, според мен има добавки. нещо им нямам особено доверие.

# 76
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 330
От "Млекаря 75" купуваме сирене Жарсе от 3 години поне. Страхотно е за нашия вкус.

Последна редакция: вт, 11 фев 2020, 16:44 от Green_Eyed

# 77
  • София
  • Мнения: 11 484
За вкус ясно, но качеството какво е?
Аз примерно харесвам наденица, особено лионска, ама ....

# 78
  • Мнения: 9 524
От "Млекаря 97" купуваме сирене Жарсе от 3 години поне. Страхотно е за нашия вкус.

точно жарсе беше едното, което купих скоро. определено са го развалили. купувала съм преди 7-8 г. и беше много добро на вкус, даже в някакъв период само него купувах. сега от купешкото фаворит ми е елби. 
аз говоря за "млекаря 75", не знам дали е различен от по-младия млекар Wink

# 79
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 330
С глас се смея за "по-младия млекар" Joy Моя грешка, редактирах се.

# 80
  • У дома !
  • Мнения: 700
Аз тези дни пробвах краве сирене на Верея и много ми допадна.Вакумирано е,няма го насипно.

# 81
  • Мнения: 186
Да похваля: Сирене "Мургаш" на мандра гр. Годеч (Много вкусно); Лудогорско пиле (няма я гадната миризма на лекарства).

# 82
  • Мнения: 1 406
От млечните - сирене, кашкавал и масло, най-харесваме Ел би и Лакрима. Кисело мляко пак на Ел би и когато няма, а това е редовно, взимаме на Елена.

# 83
  • Мнения: 341
Кисело мляко "Добруджанско Ситово" 3,6% - производител "ИНТЕР ЕС 2000" ЕООД с.Ситово обл. Силистра се доближава на вкус и вид на домашно подквасено мляко. На нас много ни харесва и само него купуваме напоследък.

# 84
  • Мнения: 1 147
Кисело мляко "Добруджанско Ситово" 3,6% - производител "ИНТЕР ЕС 2000" ЕООД с.Ситово обл. Силистра се доближава на вкус и вид на домашно подквасено мляко. На нас много ни харесва и само него копуваме напоследък.
И ние купуваме само от него. Страхотно е  както и прясното им мляко!

# 85
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
И сиренето им е хубаво.

# 86
  • Мнения: 9 524
Кисело мляко "Добруджанско Ситово" 3,6% - производител "ИНТЕР ЕС 2000" ЕООД с.Ситово обл. Силистра се доближава на вкус и вид на домашно подквасено мляко. На нас много ни харесва и само него купуваме напоследък.

веднъж съм опитвала преди години, въобще не ми се доближи до домашното честно казано. не повторих.

# 87
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
И ние купувахме преди години, когато откриха фирмени магазини на Ситово в града ни, но с времето се промени качеството, за съжаление не към добро. (лично мнение)

# 88
  • Мнения: 10 598
1. Лютеница Траки (Класик, не Традиционна) от Кауфланд. Мислех си, че домашната на Олинеза няма конкуренция по вкус, обаче тая Траки... Ми припомни на какво миришеше лютеницата, която едно време правехме в казана. Един такъв приятен вкус на опушена чушка или патладжан (не мога да определя точно) има... И не е толкова течна като на Олинеза едросмляната.

2. Крема сирене "Варна" - от с. Кичево. Страхотно на вкус и консистенция.

3. Набръчкани отпред боти, мека кожа.  Колкото и да клякам с тях им няма нищо, като нови са.

Последна редакция: ср, 19 фев 2020, 22:04 от amy_nka

# 89
  • Мнения: 3 729
А на мен лютеницата на Олинеза ми е в черния списък, завинаги и окончателно, откакто намерих камъче в нея и едва не се простих с няколко зъба. Не стига, че са я наблъскали със захар, ами и това.

Но пък съм очарована от едросмляната лютеница на Родна стряха в малките бурканчета.

Общи условия

Активация на акаунт