Какво ще купя отново? (2)

  • 89 648
  • 754
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 9 650
Аз от млечните съм влюбена в Алфатар, не знам дали сте писали вече за тях. Особено кашкавала и сиренето. Не знам колко са истински, но като вкус много ми харесват. Преди купувах кашкавала от Фантастико, но сега никъде не намирам в магазините техни продукти, та от нета ги поръчвам.

# 376
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
moonriver ако си от София в сайта им пише къде го предлагат там. На доста места го има.

# 377
  • Мнения: 9 650
Мерси, не съм се сетила да проверя.

# 378
  • Мнения: 500
Сирене Сигмен - и кравето и овчето са прекрасни, аз предпочитам овчето.

# 379
  • Мнения: 1 511
Сирене Сигмен - и кравето и овчето са прекрасни, аз предпочитам овчето.
И биволското им е страхотно.

# 380
  • Мнения: 500
Ааа биволско нямат в моята млечна къща! Ще го питам момчето.

# 381
  • Мнения: 2 516
Кисело мляко Добротица. Скоро го открих и започнах само от него да купувам.
Видях също, че до нас има и фирмен магазин, където предлагат и други продукти и ще взема да ги пробвам скоро.
Всичко им е страхотно и са 100% от мляко Simple Smile
Освен млечни, продават и месни продукти - също няма да сбъркате Simple Smile
Те са доставчик на мляко на повечето големи производители на млечни продукти у нас Simple Smile

# 382
  • Мнения: 818
Определено бих си купила отново продукти от Хармоника! Пробвах по-голямата част от асортимента им и съм доволна от всичко. Никакви забележки към храната! Прясно и вкусно!

# 383
  • Мнения: 10 057
Кисело мляко Добротица. Скоро го открих и започнах само от него да купувам.
Видях също, че до нас има и фирмен магазин, където предлагат и други продукти и ще взема да ги пробвам скоро.
Всичко им е страхотно и са 100% от мляко Simple Smile
Освен млечни, продават и месни продукти - също няма да сбъркате Simple Smile
Те са доставчик на мляко на повечето големи производители на млечни продукти у нас Simple Smile
Не съм пробвала месните им продукти и не мога да се сетя само телешки ли бяха или имаше и
продукти със свинско месо?
Опитах техен кашкавал и не беше точно кашкавал, а онова, на което казват гьобек.
Вкусен беше, но не става да се запече върху филии. След изваждане от парти грила е твърд
и жилав.
Иначе редовно си купувам кисело мляко 3,6% и сметана - харесват ми все още.

# 384
  • Мнения: 2 516
Кисело мляко Добротица. Скоро го открих и започнах само от него да купувам.
Видях също, че до нас има и фирмен магазин, където предлагат и други продукти и ще взема да ги пробвам скоро.
Всичко им е страхотно и са 100% от мляко Simple Smile
Освен млечни, продават и месни продукти - също няма да сбъркате Simple Smile
Те са доставчик на мляко на повечето големи производители на млечни продукти у нас Simple Smile
Не съм пробвала месните им продукти и не мога да се сетя само телешки ли бяха или имаше и
продукти със свинско месо?
Опитах техен кашкавал и не беше точно кашкавал, а онова, на което казват гьобек.
Вкусен беше, но не става да се запече върху филии. След изваждане от парти грила е твърд
и жилав.
Иначе редовно си купувам кисело мляко 3,6% и сметана - харесват ми все още.
Имат и със свинско Simple Smile
За кашкавалът - не сме имали проблем, редовно правя сутрин сандвичи и винаги е мек и разтопен.

# 385
  • Мнения: 4 239
Лютеница Брей! опитах и ми хареса!

# 386
  • Мнения: 2 516
Лютеница Брей! опитах и ми хареса!
Ходим рядко на Кауфланд, та не съм им разглеждала продуктите. На принципа на "Родна страха" на Лидл ли са, т.е. произведени от големи фирми и с етикет на Кауфланд(Брей!). Ако е така, чие производство е лютеницата? Simple Smile

# 387
  • Мнения: 10 598
Червило Golden Rose Matte цвят 07. Не очаквах да ме зарадва толкова това червило за 5 лв. Simple Smile Цветът е розово-кожа, ухае леко и приятно и много хубаво се нанася. Предпочетох го пред течните матови, които имам.

# 388
  • Мнения: 2 516
Червило Golden Rose Matte цвят 07. Не очаквах да ме зарадва толкова това червило за 5 лв. Simple Smile Цветът е розово-кожа, ухае леко и приятно и много хубаво се нанася. Предпочетох го пред течните матови, които имам.
От няколко години ползвам матово червило на Голдън Роуз, което е като пастел - не го сменям за нищо Simple Smile

# 389
  • София
  • Мнения: 4 709
Червило Golden Rose Matte цвят 07. Не очаквах да ме зарадва толкова това червило за 5 лв. Simple Smile Цветът е розово-кожа, ухае леко и приятно и много хубаво се нанася. Предпочетох го пред течните матови, които имам.
От няколко години ползвам матово червило на Голдън Роуз, което е като пастел - не го сменям за нищо Simple Smile
Има ли го в други цветове?

Общи условия

Активация на акаунт