Празнично пролетна гобленарска темичка - 140

  • 26 363
  • 748
  •   1
Отговори
# 75
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Преди 10 години ,  бях съвсем малка,  хората бяха по форумите... ех , времена.. ……...


Two HeartsTwo HeartsTwo Hearts
Така е, за мен общуването във форум има едно съвсем различно качество от това във ФБ, където напоследък пък съвсем не влизам. Преди трябваше, заради работата основно, а сега просто нямам желание повече.

Ти си още мъничко People Two Women Holding Hands , все още ще има да виждаш колко несправедливи, грозни и нечестни неща има по света, но това просто е част от устройството. И с него даже не се свиква :/ Макар че някои сигурно успяват.

Това беше днешното „мрън“. Satisfied

Иначе, подобно на Иваничето, и аз съм готова с прословутия контур, но не съм се наканила със снимката. Pensive

# 76
  • БЪЛГАРИЯ
  • Мнения: 340
....

Ти си още мъничко People Two Women Holding Hands , все още ще има да виждаш колко несправедливи, грозни и нечестни неща има по света, но това просто е част от устройството. И с него даже не се свиква :/ Макар че някои сигурно успяват.

....

Без да искам да развихрям полемика, за преден път ще кажа:
въпрос на светоусещане!
Да, има и кофти ситуации и хора понякога, но със сигурност хубавото е повече!
Може и да се огорчим от нещо, но "компенсацията" винаги е в повече!
Зад всеки ъгъл ни чака добро, от нас зависи дали ще "следваме" правилната траектория!

Е, спам е, ... ама отвътре ми дойде! Joy

# 77
  • Карлово
  • Мнения: 405
YumМили дами да се отчета . Готова е нощната смяна, защото денем отново съм на работа Wink

# 78
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 014
Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 610
Тихерула успешно завършен, много е хубав!
Добри-добричко на какво се усмихваш? Blush
Нелка още жали старата версия на форума, но със завършени дядо коледовци, а аз за пореден ден продължавам със френските възели.. Rolling Eyes
Заклевам се повече гоблени със дървета бак стич да не шия, ужас Cold Sweat дойде ми в повече!
П.П. И снеговалежа ми дойде в повече! Thinking

# 80
  • Мнения: 2 433
пипи, плачеш за нещо пролетно според мен Simple Smile
Добри, аз мислех да ти кажа да смениш знаците, ама викам сигурно има няква скрита философия, дето не я знам Grinning И ме хвана срам и си замълчах.
Аз последно време нямам време за боцкане, само на вашите се радвам. А имам една много забавена поръчка от амишоп, от ноември е, пратили са я, но нямам др връзка с тях, защото нали е тяхната НГ и почиват..

# 81
  • Мнения: 100
тихерула прекрасен е готвача.От цялата серия най-много харесвам сладкаря.Simple Smile
Пеперудке уникално оформление на мечетата.Simple Smile
На последният ми гоблен му се разсърдих и стоя цял месец затворен в шкафа.Мнооого ме изнерви накрая.AngryНо ето го сега изкъпан и готов за рамкиране.

# 82
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 014
Скрит текст:
Тихерула успешно завършен, много е хубав!
Добри-добричко на какво се усмихваш? Blush
Скрит текст:
Нелка още жали старата версия на форума, но със завършени дядо коледовци,
а аз за пореден ден продължавам със френските възели.. Rolling Eyes
Заклевам се повече гоблени със дървета бак стич да не шия, ужас Cold Sweat дойде ми в повече!
П.П. И снеговалежа ми дойде в повече! Thinking

представих си разреза на тортата, после една вилица... и вече не можех да пиша. Simple Smile Simple Smile Simple Smile
ако оставиш нещата до лятото ще мина и ще ти направя всичките френски възли Simple Smile  Simple Smile Simple Smile

йо-йо, и аз щях да се разсърдя, но не на гоблена, а на фримата, дето е взела модела от (май) Ланарте и вместо да го остави на кремава панама без разграфяване, те кара да шиеш безкраен фон.

# 83
  • Мнения: 2 850
Харесала съм един Леврон

и се чудя дали да се пробвам. Казват, че били трудни, нещо подобно на ХАЕД. Но този е с 36 цвята, разгледах схемата, не ми се струва да е много трудна. Почти съм събрала конците, имам да докупувам много малко. Май ще се почва. Ще ми бъде сигурно 12-ия започнат Smiling Imp

# 84
  • Мнения: 100
На фирмата се сърдех,но си го изкарах на гоблена.Laughing Почти от всички цветове конци  съм купувала допълнително.А без номер става едно търсене,сравняване...Ако не беше подарък от сестра ми отдавна да го бях захвърлила.

# 85
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 014
хапнах си обяда и ме налегнаха едни мисли...
ами ако се разсърди... ами ако е подарък от скъп човек и се обиди...
Simple Smile радвам се, че приемаш нещата с усмивка и темичката е все така приятелска. Simple Smile

# 86
  • Мнения: 100
Добри, сега няма да ти отговарям. Бързам да си довърша саксийката с цветето,та утре на етапите да те питам: Как се казва това цвете?Joy

# 87
  • Мнения: 3 354
Добри, сега няма да ти отговарям. Бързам да си довърша саксийката с цветето,та утре на етапите да те питам: Как се казва това цвете?Joy

Като прочетох това и веднага се сетих ,че снощи видях едни страхотни неща от МП Студия. Слаби са ми ангелите , но слава богу ,  още не съм ги поръчала

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 610
Добри на драго сърце! Когато са много френските възели ми идват в повече! Но ето че почти съм готова, но за утре няма да успея да го завърша! В петък ще е моят ден за показване! Blush

# 89
  • Мнения: 7 106
Хайде, pyypi, чакам го с нетърпение!

И аз няма да сколасам днес за етап, защото имам още малко за дошиване, преди да преместя гергефа, а сега не ми се размотава и намотава . Та, може би, ще показвам утре.

Общи условия

Активация на акаунт