Проблем с брата на мъжа ми - насилие?

  • 6 071
  • 132
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Харесва ми варианта на Франсоаз - дипломатичен, с чувство за хумор, с много голям шанс за успех без усложнения. Не знаем бекграунда, какви всъщност скрити интереси се въртят главата на авторката и отношенията между братята. Може да имат стара неуредица и тя да е причината за това поведение.


И много ясно, че ще кажеш на приятеля си, от подобни тайни нищо добро.
И тайнички също Rage

# 16
  • Мнения: 8 803
Много се учудвам как така някой мъж ще ме шляпне до задника и аз няма да реагирам. Инстинктивно ще му извъртя един, а не защото трябва да реагирам. Инстинкти нямате ли, бе жени? Моят е силен и действа винаги. Ако някой ме удари, моментално отвръщам, няма време за мислене. Тежа 40 кг и съм висока само 1,50. Чудя се как здрави,млади и едри жени се оставят всеки да си прави каквото си иска. Rolling Eyes Rolling Eyes
Забий му един, да видим дали ще посмее пак.Пък ако каже, че се е пошегувал, кажи, че и ти също си се пошегувала да му подпалиш мутрата.

# 17
  • Мнения: 16
Не познавах брат му докато се започнах да илизам с приятеля ми... Не се интересувам от него и нямам нищо общо с този човек освен на събирания да си поговорим малко.

# 18
  • Мнения: X
Хей Алекс, лошото е че този брат ще си остане винаги брат. И винаги ще е там.
За мен това нещо няма никакво бъдеще.
Ти представяш ли си след време, като се опелете с твоя ,като свински черва. Деца, пари, имоти, коли, кредити, ит.н. Твоя като го няма вкъщи, и баткото като ти почука на врата, някоя вечер.

Трябва с тези селяци да не се занимаваш.

# 19
  • Мнения: 11 609
На такива само кютек и да кажеш на приятеля си задължително. Ти ще си решиш как ще го поднесеш, защото си познаваш човека.
Помня, като ученичка последна година в гимназията(много отдавна) зад мен седеше един простак. И въпросния баш в час по химия реши да ми откопчава сутиена, докато химичката пише в захлас уравнения на дъската.  Докато той се занимаваше с откопчването, аз лекичко си измъкнах колана на дънките....и такъв му отпрах, че ..... Водиха ме при директора, ама той свестен излезе, че и простака донаказа. Познай дали ме е закачил повече.

# 20
  • Мнения: 1 038
Веднага бих казала на приятеля ми точно какво, кога и как се е случило. Това ще се задълбочи. А може и братчето да каже, че му се слагаш.

# 21
  • Мнения: X
Ако сте близки с приятеля ти – би трябвало да можеш да му споделиш веднага, без значение по какъв начин поднасяш, би трябвало да те разбере. Нали затова са връзките – опознаване, разбирателство и доверие?

# 22
  • Варна
  • Мнения: 14 539
Aleksandra, може и да са пробвали реакцията ти. Братята  си споделят. Ако премълчиш, ще се разтълкува като вид съгласие. Може и да не те приемат сериозно, ако сте в начало на връзка. Мъж се отрязва крайно , иначе рискуваш да се натрапва още .
Заради стандартен комплимент (с лек еротичен нюанс ), мъжа ми не допуска брат си.  Срещите им са редки, предимно по т-на. Има елемент на ревност, но и вид възмущение и изгубено доверие .

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 19:35 от Viviana91

# 23
  • Мнения: X
Това са си откачени отношения, как пък братята ще си споделят такива неща? Отврат.

# 24
  • Мнения: X
Не е много нормално, освен ако не са някакви зевзеци, но пък и не е нормално сестрите да се целуват с език.

# 25
  • Мнения: X
Е, ти сега. Аз имам сестра, но не я целувам с език, така че и това е отврат. Rolling Eyes Бррр...

# 26
  • София
  • Мнения: 4 884
Има вероятност приятелят ти да не повярва и да сметне думите ти за манипулация и опит да го скараш с брат му.

Преди години и на мен ми се случи нещо... на пръв поглед абсурдно, но факт.
Помагах в грижите за много възрастен дядо, който беше на легло, на когото се явявах приятелка на неговия внук.
Веднъж, като носех храна на дядото и се наведох над него да му оправя възглавницата, той ме хвана за задните части, от което аз се шокирах. Даже след това отказвах да повярвам, че се е случило и си самовнуших, че е било неволно докосване.
Обаче след няколко дни, докато му слагах инсулин, той буквално започна да ме опипва по гърдите.
Бях шокирана, отвратена и убедена, че никой няма да ми повярва.
То не беше и за вярване.
Същият ден споделих на внука на дядото за случката, той естествено не повярва, майка му-също и според мен приеха твърденията ми като опит за интрига, което пак беше нелепо.
В крайна сметка случката поизостри обстановката, аз отказах да ходя при дядото и да се доближавам до него, защото чувствах в себе си силно неприятно негативно усещане вече да общувам с него. Всъщност продължих да му нося храна и дистанцирано я оставях на масата до него, но все по-рядко.
И така....

Според мен трябва да покажеш на 32 годишния мераклия, че поведението му е недопустимо и ако не се спре, трябва да споделиш на приятеля си.
Пробвай първо със скръцване на зъби на палавия брат и ако не подейства- успех и дано ти повярват, че всичко е истина.
Защото вярвай ми, може братът да каже, че ти сама му се сваляш, когато останете сами. Бъди подготвена за всякакви сценарии!

# 27
  • Мнения: X
Това е така, че може да не ти повярва който и да е. Но е до това да имаш доверен човек, с когото да си споделиш случки. Няма значение за кой става въпрос – роднина, приятел, все тая. Била съм в тази ситуация, така че знам и аз за какво пиша. Simple Smile

Такива случки, които се превръщат в сексуален тормоз – трябва да се спрат индивидите и да си знаят мястото.

# 28
  • Мнения: X
Габи, ти с тоз дядо изби рибата.

Сетих се за вица за бабите и "Повдигнате ме да видя главнята!"

Колкото и на теб да ти е било неприятно. Все пак аз дядото, някак го разбирам. Човека си отива от този свят, ами сега му е паднало, дет се вика. Днес си там утре те няма, дядото няма да те гони по улиците.

Но случката с Алекс е отвратителна по много параграфи. Не ми се иска да ги изброявам.

# 29
  • Мнения: 866
Не искам да се обиждаш, че ще го кажа, но ти от ромски произход ли си и да става въпрос за нормални поведения на основата на етническо културни особености. Това би обяснило всичко, защото иначе ми е трудно да го повярвам !

То при тях това си нещо нормално, там жените си ги чувства като общи, баща, брат всички имат някакви права ... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт