На пазар във Варна - тема 55

  • 25 076
  • 752
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 749


Кога, Къде , Какво - питайте, споделяйте,
нека сме си полезни!

# 1
  • Мнения: 1 359
Пу първа! Grinning няма да спра да повратям- една от най- приятните и полезни теми във целия форум.
Благодаря за препоръката за чанта през рамо от Тенденз- имаше идеалната, с хиляда джоба и на промоция  Grinning

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 838
Апрески имаше и в детския магазин за обувки в Гранд мол. Забравих  му името Laughing

# 3
  • Варна
  • Мнения: 5 497
В Дайхман имаше апрески в гранд мол.

# 4
  • Мнения: 1 656
Как се казва новият детски кът на мястото на планет клуб?

# 5
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Определено за апрески гледам само в Декатлон. На смешна цена бях взела за детето един чифт миналата година, а се оказаха невероятно здрави и топли.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Благодаря за новата тема!🌷
Имам три въпроса:
1. Моля за препоръка за курс по италиански език. Белл? Само за тях четох добри отзиви.
2. Магазин “Български дух”, зад Операта, затворил ли е или се е преместил някъде? Търся хубави ръчни икони като медните, които продаваха на Орешак в този магазин.
3. Магазинът за торби, найлони и мрежи до този на Мегапорт до Рибна борса преместен ли е или и те са приключили дейност?
Благодаря! 🍀

# 7
  • In transit
  • Мнения: 11 699
Благодаря за темата.
Да споделя, че скоро ще отварят ДМ в сградата на Варна 115.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 809
Здравейте. Предполагам, че въпроса ми не е много за тази тама, но да попитам. Търся медицинска сестра, която да ходи по домовете. За поставяне на инжекция веднъж на ден на баща ми.  Район Бриз, по пътя за Виница, Близо до Чернев клима.

# 9
  • Мнения: 2 340
От Мат стар  в Кауфланд съм купувала детски апрески.

# 10
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 025
Как се казва новият детски кът на мястото на планет клуб?

Той е отстани на Планет и е нещо със същото име от типа Planet kids или подобно.Планет си работи.

# 11
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
За ботушки детски - миналата година купих и за двете от лидл по 25-30 лв.. Носиха си ги, нямаше проблеми, тази година заложих на хм - изобщо не ми харесаха едни тънки такива без особенна подплата, а и водоустойчивостта им е под въпрос, за почивката на планината ще взема пак от лидл.. Ако има още номера де

# 12
  • Мнения: 10 610
Да споделя, че скоро ще отварят ДМ в сградата на Варна 115.
Това срещу Портала на 8-ми Приморски ли е ?

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 903
Обувки на сетето вземам на Адидас. В двата аутлета вероятно все още има ботушки/апрески и ще са намалени вече по това време.

# 14
  • Мнения: 70
Мерси много за съветите за апрески Grinning от декатлон взех миналата зима,  но му премръзваха краката на планината.. От хм въобще не съм доволна.. Намерих Igor в Pas a Pas в Гранд мол, но още не са намалени.. Но пък са страхотни, ще ги почакам до края на месеца Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт