Най-гадната зодия за жена! :)

  • 23 829
  • 738
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 7 899
Ми да, трябва да е красиво, аз паля свещ на кухненския плот и пия вино в хубава тънкостенна чаша, докато готвя. Всеки луд с номера си...

# 361
  • Мнения: 22 867
Ахм, постоянно повтарям на един телец как изяжда количества и заприличал на самосвал. Иьобщо не му дреме.
А за разкарване изобщо и не помисля.
А и храната не е боб и зеле, трябва да е пО така. Освен небцето да радва и окото. Всичко да е лукс категория.
Което е хубаво.
Не се ползва специалната посуда само по празници.
Ежедневно трябва да е красиво.

Билян@, ММ сестра има, ма кАт те чета, незаконният му брат е у вас. 1:1!:joy:
МоарейнД, особен вид Везна ще да си, това ми е една от най-недолюбваните зодии за жени, а у теб, колкото съм те чела във форума, нищо такова не съм усетила. Останах изненадана, честно! И ми се сви сърцето от последните редове!  Hug 
Малкият ми син е везничка, нямам никакви проблеми с него, ама съм мама му, за другите жени не отговарям! Joy

# 362
  • Мнения: 7 245
Ние, овните, не слугуваме. Грижим се за любимите си хора, доставяме им радост. Не забравяме себе си, обаче, не ни липсва здравословна доза егоизъм.

# 363
  • България
  • Мнения: 6 203
labrex Hug, Везна с асцендент Скорпион и Луна в Овен.
Не знам дали съм по-различна от другите Везни, но имам приятелки от зодиите, които тук пишат, че не харесват Везни. Smiley
Мислих над това коя зодия за жени не харесвам, но нищо не измислих.
Няма такава реално, ако има жена, която много ме е дразнила просто я изключвам от приятелския кръг.
Примерно ти май беше Дева?
Приятелката ми от училище беше Дева, но се оказа много лицемерно същество, обаче имам няколко приятелки Деви, които са много свестни. Значи зодията в моите очи е отсрамена.

# 364
  • Мнения: 22 867
МоарейнД, ето, потвърждение си, че скорпитата не са това, което са! Simple Smile А да видим дали ще налетя на лош скорпион през живота си. Все едни душички-скорпита около мен. Е, не са много, де, няколко бройки, ама нищо общо с писаниците за зодията.
То това с зодиите......аз го приемам по-насериозно само когато пише нещо хубаво за девИчките! Simple Smile С живите хора е друго, както си мислиш лошо за някоя зодия, така вземе, че те изненада човек от същата. Хората гледам аз, не зодиите, повече са ми за забавление. Ама, все има нещо тук-там да съвпадне с писаното. Иначе и аз имам две познати деви, дето не меля с тях, ама какво да правя. Ми не са от моята зодия! Joy

# 365
  • Мнения: 15 459
Според мен специално за скорпионите нещата са доста преувеличени. Аз лично познавам много скорпиони и не съм видяла нищо лошо от тях - и жени, и мъже. Много са чувствителни и може би затова хапят. Аз например не съм скорпион, но съм много по-злопаметна и отмъстителна от тях. За протокола - и аз съм от недолюбваните в темата зодии Grinning

# 366
  • Мнения: 2 560
Скорпитата -мъже и скорпитата -жени са различни. Мъжете са душички, жените жилят.
Моята свеки е лъвица😁. Много си я обичам, но добре, че живеем отделно. При евентуален сблъсък би станало грозно, че и аз не съм от лесните. Ние сме първенци по разбиването на стени с глава, не овньовците. И не го казвам с чувство за гордост това😜.

# 367
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 003
Сега се сетих за огромният инат на телците и това, че винаги те трябва да са прави(малко като Овен, ама по-прави и от тях).Случката е от миналата година.Аз съм на училище и сестра ми (Телец) звъни на пожар, ама аз съм в час и и звъня малко по-късно в почивката.И се почва-"Мъжа ми има друга"-изстрелва тя,аз облещвам едни огромни очи и викам"Ама как","Ами намерих едни дънки в гардероба,дето не са мои, значи някоя е идвала у нас и ги е забравила..."Опитах се да я успокоя и през следващия час ми пише, че всъщност дънките се оказали нейни,ама била забравила, че си ги е купила и успяла да се скара с мъжа си и дори си взела децата и отишла у нейна приятелка.По-късно разбрах, че даже не казала на зетя къде е и я нямало почти седмица-типично в неин стил.Накарах я да му се извини, ама и до днес не го е направила.Щото е инат-трябва да е на нейната,даже да не е права...ММ,който е малко Телец и малко Близнаци, го има абсолютно същия инат.И после раците сме били големи инати.Да, ама друг път...

# 368
  • Мнения: 2 560
Тъй де, аз това имах предвид за главата в стената. Ако съм убедена в нещо, няма сила, която да ме накара да си променя мнението,  докато сама не стигна до прозрението, че греша. Тръгвам с рогата напред и ще срутя стената, пък после ще се чудя как да я ремонтирам. Кофти черта е, работя по въпроса, ама е трудна работа. Добре, че мм си ме знае и ме оставя да се поблъскам, после подхожда внимателно и аргументирано. Аз, обаче, се извинявам. Чувството ми за справедливост е по- силно от егото ми.

# 369
  • Мнения: 15 459
Сега се сетих за огромният инат на телците и това, че винаги те трябва да са прави(малко като Овен, ама по-прави и от тях).Случката е от миналата година.Аз съм на училище и сестра ми (Телец) звъни на пожар, ама аз съм в час и и звъня малко по-късно в почивката.И се почва-"Мъжа ми има друга"-изстрелва тя,аз облещвам едни огромни очи и викам"Ама как","Ами намерих едни дънки в гардероба,дето не са мои, значи някоя е идвала у нас и ги е забравила..."Опитах се да я успокоя и през следващия час ми пише, че всъщност дънките се оказали нейни,ама била забравила, че си ги е купила и успяла да се скара с мъжа си и дори си взела децата и отишла у нейна приятелка.По-късно разбрах, че даже не казала на зетя къде е и я нямало почти седмица-типично в неин стил.Накарах я да му се извини, ама и до днес не го е направила.Щото е инат-трябва да е на нейната,даже да не е права...ММ,който е малко Телец и малко Близнаци, го има абсолютно същия инат.И после раците сме били големи инати.Да, ама друг път...

Joy

Ох, много се смях на тази история. Интересно, ако другата си е забравила дънките у тях, по гащи ли си е тръгнала Joy

# 370
  • Мнения: 2 198
Аз съм лаик в Астрологията 🙂, но на пръв прочит - защо ми се струва, че сестрата на Елислава има ключов Водолей в картата, а мъжът й - Везна или Риби, че той не й се е обидил и е изтърпял цялото... това нещо. 🙄
Пиша го отново - на пръв прочит! Наясно съм, че има още 1 млн. уточняващи неща, които не са наша работа.

# 371
  • София
  • Мнения: 38 429
Жените Телец са тотално луда работа. ММ е Телец. Голям добитък, 1000 пъти съм се оплаквала от него. Поне готви. И после си изяжда всичко.
Погледнах си хороскопа, че отдавна не го бях гледала. Ами аз имам Луна в Овен! Затова съм толкова луда и екстровертна, въпреки че съм Дева уж.

Последна редакция: чт, 20 фев 2020, 11:21 от Free Agent

# 372
  • Мнения: 7 899
Фрий, разчепкай си първото изречение - защо сме луди Joy

# 373
  • Мнения: 2 560
Е, що😁😉

# 374
  • Мнения: 7 899
Интересно ми е, как защо Grinning за мен темата наистина е за забавление и не се обиждам.
А, вдянах ти въпроса Blush не ме слуша много главата днес.

Общи условия

Активация на акаунт