Най-гадната зодия за жена! :)

  • 23 844
  • 738
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 120
Май повечето от сегашните деца и младежи са "великото спокойствие". Моя малкия е същия, няма сила която може да го забърза. Но като остана сам имам чувството, че е различен.

# 181
  • Мнения: 7 910
Синът ми е адски точен и се е случвало да реве, ако реши, че може да закъснеем за градина, училище или тренировка. Везна е.
Сестра ми везна е същата, най-добрата ми приятелка също Везна обаче закъснява винаги и за всичко, постоянно и с много време. Ако каже, че ще дойде вкъщи в 10,ще се появи най-рано към 11,30. Години ми отне да свикна Grinning

# 182
  • Мнения: 3 720
За 40 години на пръсти мога да преброя случаите, в което съм била навреме или по рано някъде. Отчитам го като минус, обаче никога не ми е навредило реално. Нито работа (или повишение) съм изпуснала, нито успеха ми в училище/курсове се е понижил, нито приятелка ми се е разсърдила. Така че,"добре ми е такааа", както е казал поетът.👅
Синът ми е козле и се побърква като закъснее за някъде, обикновено заради мен. Ами.. сори Simple Smile

# 183
  • Мнения: 6 148
Ами аз затова споменах, че Телетата са "парле пред майка". Няма други толкова юркащи.
За Рибите нямам наблюдения, обаче по принцип всички са ми много флегматични.

# 184
  • Мнения: 22 867
Ами аз затова споменах, че Телетата са "парле пред майка". Няма други толкова юркащи.
Скрит текст:
За Рибите нямам наблюдения, обаче по принцип всички са ми много флегматични.

А вкъщи юркащата съм аз - Девата! Теле-то ми едва се изнася в последната секундичка, а аз вече съм под пара и подскачам. А съм турила сичкото мазилка и мацалка на физиономията си, облеКана и обута. Везничката ми и тя така, моткане до безкрайност. Рибката моткаща се, козирожка позната също. Абе знам си аз, чИ съм ИдИалнЪтЪ!  Mr. Green

# 185
  • Мнения: 10
Значи недолюбвам раци и везни и от двата пола. Много рядко си пасвам с някой от тях. Но пък разбира се - има изключения. Иначе моите наблюдения, които се базират само на хора, които познавам и на които знам зодията:

Овен - много енергични, амбициозни и позитивни, но понякога малко груби и недодялани
Телец - домакини, изтънчен вкус, добри родители, но забелязвам, че са малко меркантилни повечето
Близнаци - познавам много. Бъбриви, общителни, понякога малко странни, има една част от тях, които наистина могат да ти забият нож в гърба, докато ти се усмихват. Но пък има и много точни.
Рак - много емоционални, сръдливи, злопаметни и завистливи са тези, които познавам. Иначе май повечето са добри майки и домакини. А познавам и 5-6 девойки, които доста си походиха по мъже. Иначе имам една приятелка, която е много точен и готин човек. Вярвам, че има и много други такива, но не съм ги срещнала.
Лъв - с някои се разбирам много, с други не толкова, просто страня от вторите. Много голямо его и малко се мислят за центъра на вселената, самочувствието на някои от тях е пословично. А и те гледат паричките май в доста от случаите Simple Smile А колко са ревнивички .....
Дева - забелязвам, че има доста жени от тази зодия, които избират да не създадат семейство. Много са самостоятелни, има много от тях, които са наистина големи чистофайници, занимават се с 1000 неща едновременно.
Везни - имам приятелка и добра позната от зодията. Имам и такива, които никак не харесвам, защото с тях  винаги "стъпвам по тънък лед", големи са сръдли и обичат да става на тяхното.
Скорпион - харесвам скорпитата и имам най-много жени от тази зодия, които са ми на сърце. Знам, че в повечето случаи са възприемани като отмъстителни и злобни, но спрямо мен не съм усетила такова нещо
Стрелец - много прями, понякога без чувство на всякаква тактика Laughing Детски оптимизъм. Срещала съм и кофти представители на зодията, но като цяло ми допадат.
Козирог - една от най - близките ми жени е тази зодия. В повечето случаи са "Ледени кралици", обикновено имат успех в професионалната сфера и не са от най-емоционалните.
Водолей -  Тези мацки са сякаш от друг свят, наистина много ценят свободата си, леко странни са ми. Имам роднина от тази зодия, ту се обичаме - ту се караме
Риби - И тук има жени, които съм забелязала, че малко лесно се впускат в любовни забавления. Една част от тях са много добрички, но едни такива раними. Има и опасни обаче Simple Smile

# 186
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Аз мисля,че от раците има два вида-перфектните домакини и завинаги скарани с тази работа.Аз съм от вторите,но се опитвам да съм като първите-у дома цари един подреден хаос.Също съм и доста по закъсненията,но пък Близнакът у дома е абсолютно точен винаги(ама той е и малко Телец,та и от двете зодии има в него).И да -за детето ми винаги всичко трябва да е най-хубавото,но пък то не е по материалните неща и се задоволява супер лесно.

# 187
  • Мнения: 1 200
Божичко, меркантилни били телкините, дори не знам какво означава тази дума. Scream

Моя приятелка е смесица м/у телкиня и близначка, това чудо на младини беше олицетворение на maneater.
После й мина, но много сърца разби.  Сега повече се разбираме отколкото преди, може би е останало по-малко от близнашкото и затова.
Аз се научих да закъснявам,  само когато излизам с приятели, не за служебни и др. важни срещи и часове. Всички, абсолютно всички закъсняват, абсолютно винаги!!! Rage Това не ми даваше покой, страдах дълго време, и си наложих да се науча да закъснявам! Научих се и съм много по-спокойна вече.

# 188
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Не закъснявам само ако съм си поръчала такси.

# 189
  • Мнения: 19 840
Телкините са меркантилни, да. И то много, но аз нямам нищо против.
Дева съм и винаги закъснявам, почти. Зависи къде отивам и кой ме чака. Simple Smile

# 190
  • Мнения: 7 261
Телкините са много меркантилни. Често обаче, от много меркантилност, остават прецакани.
Не закъснявам никога, особено за работа. ♈ съм.

# 191
  • София
  • Мнения: 17 775
Добре, че има кой да ти уйдисва, Лейди.
Не си представям някой системно да закъснява за работа и срещи. Неуважително е. Такива хора се уволняват дисциплинарно, не се повишават Joy. Но в България всичко може. Но навсвкъде има такива. И при нас е така- кажат 9, отивам в 9 без 10. С двама трима. Всички други се влачат като сополи до 11 минимум. Сякаш са хванати от гората.

И аз не закъснявам за важни и формални неща никога. Нито чакам подобни хора. Иначе, докато се натуткам да отида до магазина, примерно, може и от решено за 10 сутринта да стане до 4 следобед.

# 192
  • Мнения: 2 220
Разбира се, че сме меркантилни. Но не в лош смисъл, просто имаме нужда от сигурност, която парите могат да ни дадат.

# 193
  • Мнения: 3 720
Нали, Catcher?
Всъщност има кой да ми уйдисва. Десетина различни компании, 5-6 близки приятелки (за повече от 20 години), 5-6 партньори, с които стигнахме до етап съжителство във връзката си.
Повишение получавам регулярно, през година,  да кажем, в две различни професии, щото.. ами не знам какво искам 😁. При работно време от 9.00 съм на линия в 9.15. Предполагам, че съм полезна за компанията, щото ми позволяват и не го отразяват. Последната ми фирма е извън България, отношението към мен е дори по-добро, нещата се случват по-бързо, получавам повече респект. Но пак си го отчитам като минус, закъсненията, дори оправдания не си търся. Освен зодията, ама и това взе да отпада, откакто съм над 40г. ,а асц.ми е Дева..

# 194
  • BG
  • Мнения: 892
Досега май само от козички и стрелкини не  съм виждала мръсни номера. Дори и моята зодия страшно ме разочарова-гледам сега трансформърса на една колежка, която също е от нея-интересно ми е да видим докъде ще стигне театрото.

Общи условия

Активация на акаунт