Най-гадната зодия за жена! :)

  • 23 839
  • 738
  •   1
Отговори
# 435
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Ясно... Значи спортен коментар ще е... Trollface
Поне спортните коментатори се познаха...

Последно, мъжете или Телците защитавам, за да знам какво да правя? LaughingLaughingLaughing

# 436
  • Мнения: 10 010
Финикс, темата е от забавен характер.
На кой му се занимава с неприятни спомени в неделя вечер!

# 437
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Финикс, темата е от забавен характер.
На кой му се занимава с неприятни спомени в неделя вечер!
На кой ли? Аз лично не знам. Може би на този, който намеси мъжете в тема, отнасяща се за жени... (кой ли беше) Trollface
Интересно чувство за хумор е да сравняваш кой (мъжете или жените) бил по-голям интригант. Точно в тема "със забавен характер", отнасяща се за "най-гадната зодия за жена"... LaughingLaughingLaughing
Просто напомням....

# 438
  • Мнения: 35 960
една дева минава да ви предложи да спрете, защото педантично ще трие излишни постове

# 439
  • Мнения: 2 857
И после девите що били лоши ...  Smile

Давай, Буби!

# 440
  • Мнения: 35 960
като се знам какво съм чудо, тук в темата описват само добрите представителки на зодията

# 441
  • Мнения: 15 512
А бе чудо сте - никакво чудо не сте. Понякога мисля, че девите много държат да се представят, като много лоши и страшни, за да държат гадовете далеч от себе си. А в действителност са си душички - крехки, раними и чувствителни.

# 442
  • Мнения: 22 867
А бе чудо сте - никакво чудо не сте. Понякога мисля, че девите много държат да се представят, като много лоши и страшни, за да държат гадовете далеч от себе си. А в действителност са си душички - крехки, раними и чувствителни.

Ех, Лейди.....най-най-после прочетох добри думи за хубавата ни зодийка.  Чудя се що толкоз народ все махнА ни намира? Ма то е ясно, щот сме по-добрите!!!

# 443
  • Мнения: 6 148
Ммм да, Девичките нищо особено. Много перчене за нищо. И те като мъжките залитат по разни маниакалности и пороци, уж да са оригинални. Това им е лудостта, но полудяла като изтрещяла .. не съм виждала. Кротки агънца, мноооого далеч от гнева на Скорпитата, например.

# 444
  • София
  • Мнения: 17 775
Много се врат на мъжете. На мен това не ми допада.

# 445
  • Мнения: 107
Дева и скорпион. Това са две ужасии, които ако не те ужилят, ще те отровят. Девата е калкулатор. Чувства няма. Все пресмята. И е маниачка на тема чистота. То хубаво да е чисто и подредено. И аз като рак обичам. Но да ми брои прашинките? Ае нЕма нужда. Дгугото е отврат като характер. Ще ти избоде очите при първа възможност, дори и без да има причина. Отмъщението е религия за тях. Лъв също. Болезнено амбициозни. Болезнено егоцентрични. Ако не ги ласкаеш или поне не им направи комплимент те гледат все едно си им изял киселото мляко с вилица. Игнор? Кръвна обида.

# 446
  • Мнения: 859
Жените дева и телец са ми малко прекалено грубо материални - говори се все за пари, обсъжда се какво имат или искат да имат, от мъжа се иска ли иска с нетърпящ възражение тон, въобще, имаш усещане за касичка, а не сърце. Със скорпионки или рибки или се разбирам от раз, или следва титаничен сблъсък.

# 447
  • София
  • Мнения: 38 475
Материални сме Девите, признавам. Аз затова съм си взела Телец, да ми угажда на акъла.

# 448
  • Мнения: 5 384
Жена Дева не ми е правила впечатление на твърде материална, умерено - да. Но жени Телци са баш материалистки и амбициозни пак във връзка с постигането на материални облаги, стандарт и надскачане.

# 449
  • Мнения: 2 220
Материални сме, вярно е. Но просто парите ни носят сигурност, а за нас тя е на първо място. Не смятам материализма за лошо качество.

Общи условия

Активация на акаунт