Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

PayPal / ПейПал – 14

• 13 742
  • 244
  •   1
Отговори
# 240
  • Sofia
До 5 работни дни.

# 241
На 4ти /петък/ ми се наложи да направя плащане към Украйна. Не само тогава, а и до днес не ми отчита, за извършена транзакция. В PayPal ми отчита, че очаква да отговоря на поканата за плащане, независимо, че в петък правих опити 3-4 пъти. Всеки път трябваше да въвеждам наново картата. Имам интернет банкиране, на което също не ми отчита /поне до днес/, за превода на парите. В същото време още в петък питах украинката дали е получила сумата и тя твърди, че да!
Възможно ли е да е станал трансфер, а на мен все още да не ми отчита? Много пъти съм плащала през пейпал, но последният път беше месец декември 2020 г.
Дано някой от нас се включи с отговор.

# 242
  • Mediterraneo
Не ми се е случвало. Веднага ми се отчита транзакцията и в Пейпал, и в банкирането на банката ми( там стоят като блокирани).

# 243
Здравейте,  от доста време не бях ползвала Пейпал акаунта си и последно можеше да се зареди само чрез Тръстли. Днес се опитах да внеса пари и автоматично ме прехвърли към Тръстли-ускугата, но там изписа, че вече не се поддържа за България.  Имам верифицирани и банков акаунт и карта, но  Funds in автоматично ме прехвърля към Тръстли без да има възможност да посоча друг вариант за захранване на сметката. Ако някой е срещал същият проблем и се е справил с него, ще съм благодарна за всякаква помощ.   Усмихнат ден Simple Smile

# 244
Здравейте,  от доста време не бях ползвала Пейпал акаунта си и последно можеше да се зареди само чрез Тръстли. Днес се опитах да внеса пари и автоматично ме прехвърли към Тръстли-ускугата, но там изписа, че вече не се поддържа за България.  Имам верифицирани и банков акаунт и карта, но  Funds in автоматично ме прехвърля към Тръстли без да има възможност да посоча друг вариант за захранване на сметката. Ако някой е срещал същият проблем и се е справил с него, ще съм благодарна за всякаква помощ.   Усмихнат ден Simple Smile
Другият вариант е някой приятел да ти прати от неговия акаунт.

Общи условия

Активация на акаунт