Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 ян. 2020, 14:04 ч.

Спирала за мигли - тема №19

• 18 314
  • 457
  •   1
Отговори
# 450
  • София
Елмайра,
с търсачката не намерих постинг, който да задава въпрос като моят. Момичетата коментират техните спирали как се измиват, но не видях някой да пита за препоръка именно с тази цел, при това моето питане е съвсем конктерно.

Sl, твоята спирала изглежда, че ще ми хареса, но не ми се поръчва от чужбина сега.
Имаш ли идея за подобен продукт, по-разпространен Simple Smile
Така ме е яд, че направих голяма поръчка от Нотино с идеята, че имам неразпечатана спирала на ЕЛ, която се оказа коректор...

# 451
  • Street of Dreams
Ама как така продавачката ти я е добавила? Аз винаги сама си ги нося на касата, а касиерката ги слага в торби. Не само в Дългас, но и във всички подобни. Явно в БГ принципът е различен.

# 452
Ако е към мен въпросът - това пазаруване беше в един от последните дни преди карантината. Бях единствен клиент в магазина, имаше 5-6 консултантки. И, разбира се, ме попитаха с какво да помагат. С цел по-бързо пазаруване, а и тъй като знаех какво ми трябва, а взимах доста неща, направо ги изредих на тази, която дойде при мен. Всички неща, които взимах бяха на Диор и бях с нея пред щанда. Казах й за максимайзера, тя отвори едно чекмедже и извади кутийката, после сложи всичко в торба на касата, а аз през това време ровех да си търся картата и така Simple Smile Като цяло отново съм разочарована от обслужването там, ходя само в крайни случаи, но не предлагат Диор в сайта си, а всичко ми беше свършило. А фактът, че оставих доста пари в магазина и не ми дадоха дори и една мостра за сетен път ме убеждава колко по-добре е да се пазарува от чужбина. За сравнение - имах поръчка от немски сайт на стойност по- малко от половината от тази в Дъглас и ми бяха пратили 5 мостри Simple Smile

# 453
  • Пловдив
Sl, за този праймър ли става въпрос, че е оздравителен за мигли? Той пък изглежда убийствено!
Скрит текст:

# 454
  • някъде под слънцето...
Да този е

https://www.givenchybeauty.com/int/en/p/base-mascara-perfecto-F2 … lor=TRANSPARENT-8
Сега погледнах спрели са цветните и в частност моя цветен фаворит лилавата..Добре, че успях да се запася

Последна редакция: вт, 24 мар 2020, 23:29 от sl

# 455
Отзиви за Givenchy Noir couture? Как се справя с обема, разделянето? Рони ли се?

# 456
  • Манчестър
Да този е

https://www.givenchybeauty.com/int/en/p/base-mascara-perfecto-F2 … lor=TRANSPARENT-8
Сега погледнах спрели са цветните и в частност моя цветен фаворит лилавата..Добре, че успях да се запася

Тази ли е лилавата?

https://www.debenhams.com/webapp/wcs/stores/servlet/prod_10701_1 … 1_123222011299_-1

# 457
  • някъде под слънцето...
Да тя е.
Отзиви за Givenchy Noir couture? Как се справя с обема, разделянето? Рони ли се?
Разделя удължава и извива

Рядко купувам спирала само след проба в магазина.Но в случая не се сдържах.В момента имам два.праймъра две черни и две лилави.Да има.
Ползвам   върху  праймъра на марката.

Общи условия

Активация на акаунт