Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 77

  • 40 585
  • 765
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 7 645
Пресмятат се отделните цени.
Не знам защо се нарича комбинирана, може би защото се изследва всичко с едно взимане на проби.

# 91
  • Мнения: 38
Здравейте момичета, искам да попитам някоя от вас правила ли е скоро биопсия? Интересува ме тази комбинираната- ендометриална+микробиологична+имплантационен прозорец каква цена е? На регистратура не можаха да ми отговорят, но видях цените по отделно, ако са заедно дали има отстъпка? Успех на всички борещи се!
.   Наскоро правих разширена +още нещо беше,двете струваха 460

# 92
  • Мнения: 384
Пресмятат се отделните цени.
Не знам защо се нарича комбинирана, може би защото се изследва всичко с едно взимане на проби.

Благодаря ти за отговора, значи няма промоция Simple Smile Здраве да е!

# 93
  • Мнения: 217
Здравейте! Извинявам се, че нахлува така във вашата темичка. Следя ви отдавна, но не съм писала досега. Бих искала да попитам момичетата, които са записани в списък на изчакване за коментар след неуспешен опит, дали някоя от тях е получавала скоро обаждане. При мен скоро ще станат 3 месеца от неуспеха, но ни вест, ни кост от клиниката. Благодаря ви!

# 94
  • Мнения: 384
Здравейте! Извинявам се, че нахлува така във вашата темичка. Следя ви отдавна, но не съм писала досега. Бих искала да попитам момичетата, които са записани в списък на изчакване за коментар след неуспешен опит, дали някоя от тях е получавала скоро обаждане. При мен скоро ще станат 3 месеца от неуспеха, но ни вест, ни кост от клиниката. Благодаря ви!

Здравей, моя опит беше октомври и през януари станаха 3 месеца. Обадих се да напомня, че чакам и съм с изчерпан резерв, също че съм на 40год. и нямам много време за губене. Предложиха ми вайбър коментар с доктора в неделен ден и стартирахме с изследванията. Може би е хубаво да им звъннете, да ги подсетите, защото има адски много чакащи. Успех Simple Smile

# 95
  • Мнения: 217
Разбирам, благодаря ви за отговора. Аз бях звъняла преди месец, когато получих заповедта си от фонда, но дори това не помогна очевидно Blush Още в само начало обясних, че съм съгласна на вайбър коментар. Явно не е дошъл моят ред. Sob

# 96
  • Мнения: 19 686
Това не го разбрах за шкафчетата. Днес бях там и си ги заварих, където бяха и преди. В стаята след съблекалнята Blush

# 97
  • Мнения: 69
Привет, дами!

Моля, ако някоя е правила диагностична хистероскопия без упойка, в кабинет, да пише тук каква е степента на болката и колко трае като процедура.

Аз щях да съм по каналния ред с упойка, но нямам как в момента да се подлагам на нея и затова минах на кабинет.
Ще съм ви много благодарна, ако споделите опита си.

Благодаря ви.

# 98
  • Мнения: 19 686
Правила съм доста такива. Преди търпях повече. Миналия месец подскачах на стола и, в крайна сметка, пак се наложи с упойка. Обикновено е около 5 минути, но на мен винаги ми са се стрували като часове Close

# 99
  • Мнения: 126
Здравейте. Някой може ли да сподели на кой телефонен номер да се обадя, за да попитам дали изследването за кариотип е готово? Казаха ми, че онлайн няма как да се провери. Цял следобяд звъня на информация и никой не вдига. Благодаря. 💐

# 100
  • Мнения: X
Какви са тези списъци за коментар и при кой лекар?
Не ви ли записаха точен час?
Моят е след 3 месеца, но все пак час имам, а не стоя и чакам да се сетят за мен. Или вие искате по-рано?

# 101
  • Мнения: 217
Пациентка съм на д- р Стаменов, а при него практиката е такава след неуспешен опит. Поне такава е моята информация, така ми казаха и дамите, с които разговарях преди около 3 месеца и които ме записаха в списъка.  Blush

# 102
  • Мнения: X
Обади им се пак. Не може така от Октомври да си в неведение.

# 103
  • Мнения: 217
Може да се каже, че го очаквах, защото вече съм го преживяла няколко пъти, но си права и ще звъня отново. Дано има полза Flowers Hibiscus

# 104
  • Мнения: 766
Продължавай да звъниш на информация. Аз 2 месеца чаках резултати от тромбофилия и все ми казваха,че не са готови, накрая ги карах да говорят с генетиците и да проверят какво се случва. Оказа се, че изследването е било готово за 1 седмица, но са пропуснали да го качат в системата. В крайна сметка ми го пратиха по е-мейл, но винаги говорех с информация, от там съдействаха, за да разбера какво се случва.
Здравейте. Някой може ли да сподели на кой телефонен номер да се обадя, за да попитам дали изследването за кариотип е готово? Казаха ми, че онлайн няма как да се провери. Цял следобяд звъня на информация и никой не вдига. Благодаря. 💐

Общи условия

Активация на акаунт