Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 77

  • 40 763
  • 765
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 38
Момичета помагайте ,поради многото информация ,а която ме засипаха вчера сестрата и Чапанова ,забравих кога трябваше да слагам утрогестана преди първа кръв за лепило съм утре ,в рецептата пише от 9.03 сутрин и вечер по 3,но първи ден да слагам и на обед ,но не помня от днес ли или от 9.03 благодаря

# 496
  • София
  • Мнения: 10 642
Ако ембрионо е 5 дневен - трансфер в събота
.     3 дневен е
Значи в четвъртък, освен ако не са решили да го отгледат до 5 ден и тогава да го трансферират

Последна редакция: нд, 08 мар 2020, 23:55 от Nandin

# 497
  • Мнения: 106
Честит 8-ми март мили дами бъдете много здрави и щастливи,но най много ви пожелавам за следващият 8-ми март по едно малко слънчице.Весел празник.

# 498
  • Благоевград
  • Мнения: 164
Здравейте момичета, дали на някоя и е останала фемара?Трябват ми за 7 дни по 2таблетки.Благодаря.

# 499
  • Мнения: 2 485
В понеделник имам назначена инсеминацията при Персенска, най-рано след 13:30 часа. Половинката има записан час за 11:30. В събота имах 2 фоликула 20мм и 19 мм, като същият ден в 16:30 часа а ми биха хориомон 5000 единици.

Питането ми е дали в понеделник ще ми правят някакви изследвания, за да знам дали да ям и пия кафе. До колкото разбирам няма да ме преглежда Персенска дали се е спукал фоликула или не. Днес цял ден имам болки в яйчниците  и се надявам да не изпуснем правилният момент.

И да не забравя, честит празник Flowers Tulip

# 500
  • София
  • Мнения: 7 645
Нищо няма да ти изследват.
Но дори по някаква минимална случайност да искат някой хормон, не се изисква на гладно.
Пкк няма да ти пускат със сигурност, защото манипулацията не е с упойка.

# 501
  • Мнения: 38
В понеделник имам назначена инсеминацията при Персенска, най-рано след 13:30 часа. Половинката има записан час за 11:30. В събота имах 2 фоликула 20мм и 19 мм, като същият ден в 16:30 часа а ми биха хориомон 5000 единици.

Питането ми е дали в понеделник ще ми правят някакви изследвания, за да знам дали да ям и пия кафе. До колкото разбирам няма да ме преглежда Персенска дали се е спукал фоликула или не. Днес цял ден имам болки в яйчниците  и се надявам да не изпуснем правилният момент.

И да не забравя, честит празник Flowers Tulip
.     На мен лично жената от имунологията ми е казвала ,че при изследването на каквито и да в хормони в нашите случай ,не е на гладно успех

# 502
  • Мнения: 2 485
Много благодаря за информацията.

# 503
  • София
  • Мнения: 2 086
Пълнолуние, успех !!! Дано това да е твоя опит, стискам палци. Hands V


Честит празник, момичета, бъдете щастливи и най-желаното да се сбъдне.

# 504
  • Мнения: 1 845
Mumuto,
Не обръщай внимание на Персенска-напоследък е мн припряна,натоварена и нацупена, и допуска грешки.
С нея най-добре да обсъдиш МБ,но моята е със същите кокобацили и тя ми предписа пложинакс-6 дни.
Взех си и пробиотик от здравис vaginal care,започнах всеки ден да хапвам поне 1 пълномаслено кисело мляко(елби или хармония)и се надявам да наваксам лактобацили и унищожа коките.
Късмет и горе главата!

# 505
  • Мнения: 83
Много ти благодаря, Devilche! Може и аз да си взема същите, но не направихме МБ на ММ и не знам с какво да го лекувам и него 😁

# 506
  • Мнения: 250
Здравейте, знаете ли дали може да се прави PRP на 4 ден, има ли ефект? Всъщност на кой ден е добре да се направи? Може ли повече информация от някой? Става дума за PRP на яйчниците.

# 507
  • Пловдив
  • Мнения: 432
Нещо тия еднакви резултати в МБ много ме съмняват, как пък всички с едно и също.

# 508
  • София
  • Мнения: 132
Момичета, знаете ли колко дни болничен се полагат след пункция и след трансфер на спонтатен цикъл?
Възможно ли е да се ползват 2 болнични с/без прекъсване след пункция и след трасфер?

# 509
  • Мнения: 122
Ето какво покрива фонда на спонтанен цикъл:

Аз съм на спонтанен цикъл. Плащам си хормоните, ПКК, вирусология, Цетротид и Хориомон /Овитрел/. Не плащам пункция, оплождане, за първия не платих замразяване, а само съхранение. Не знам при втори дали се плаща за замразяване понеже до 2ри така и не стигнах. 3 от опитите ми изгърмяха без да извадим качествена яйцеклетка. За съжаление не се усетих навреме да попитам дали мога да си ги платя. Трансфер не съм правила все още и затова не знам при него какво се плаща.

Аз също съм на спонтанен цикъл по фонда, като до момента имам 1 пункция, а резултата е един замразен ембрион - 5-дневен бластоцист. В деня на пункцията не дължах нищо, а вчера видях в приложението, че имам начислени 396 лв?! Според вас дали има шанс да са ми начислили пункция по грешка? Ще ходя в болницата в края на седмицата и ще питам, дано е грешка...

Общи условия

Активация на акаунт