Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 ян. 2020, 15:06 ч.

Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 77

• 30 009
  • 686
  •   1
Отговори
# 660
Момичета моля за мнение ,ако евентуално имам нужда от още инжекций прегнил и зарзио ,от клиниката ми казаха че нямали право да изпращат с куриер ,но аз мога да изпратя такъв да ги вземе ,ако не са на студено за един ден ще им стане ли нещо според вас ,то сега времето е студено ама незнам,аз не мога да отида и нямам кой да пратя
Преди,когато можеше да се изпраща по куриер съм се възползвала.Но не мисля,че куриерите са превозвали Зарзиото в хладилна чанта.Предадоха ми го в обикновен пакет.Нямаше проблем, а беше доста по топло от сега.

# 661
Ако нещата са както преди, очаквайте след около два- три месеца обаждане.  Твърде скоро е бил трансферът ви Blush Аз имах трансфер през ноември, а ми се обадиха февруари месеца за вайбър коментар.  Дано са се ускорили нещата.

Здравейте. Мога ли да попитам тези от вас, които през последните седмици са имали Вайбър или обикновен коментар след неуспешен трансфер при доктор Стаменов, кога ви беше самият трансфер?

Притеснена съм от тази неизвестност, безвремие, корона вирус. Времето напредва, а още не са ми се обадили да ми дадат дата за коментар.

Моят трансфер беше на 27 февруари.

Благодаря!
[/quote]

# 662
Аз днес разбрах, че опита и този път не е успешен и часа ми за коментар е другата седмица, но вие сигурно сте при Стаменов и за това, аз съм при Цветков.

# 663
  • София
Благодаря ви, момичета! Не знам дали ще мога да изчакам тези 3 месеца, А за капак и коронавируса. На 42 съм.

Ужасно съжалявам, че настоях за трансфер вместо да съберем повече е.

# 664
Здравей! Преди време и аз бях в подобна ситуация, но изпратих позната, която да ми ги вземе и да ми ги прати по куриер. Самите куриери отказват да превозват инжекции, затова тя ги опакова и отиде в друга куриерска фирма като каза, че е козметика. Добавиха, че е чупливо, за да не ги повредят нещо и така си пристигнаха. Нищо няма да им стане, че не са в хладилник за един ден, плюс това навън е достатъчно студено. Успех!

Момичета моля за мнение ,ако евентуално имам нужда от още инжекций прегнил и зарзио ,от клиниката ми казаха че нямали право да изпращат с куриер ,но аз мога да изпратя такъв да ги вземе ,ако не са на студено за един ден ще им стане ли нещо според вас ,то сега времето е студено ама незнам,аз не мога да отида и нямам кой да пратя

# 665
Здравей! Преди време и аз бях в подобна ситуация, но изпратих позната, която да ми ги вземе и да ми ги прати по куриер. Самите куриери отказват да превозват инжекции, затова тя ги опакова и отиде в друга куриерска фирма като каза, че е козметика. Добавиха, че е чупливо, за да не ги повредят нещо и така си пристигнаха. Нищо няма да им стане, че не са в хладилник за един ден, плюс това навън е достатъчно студено. Успех!

Здравей, нищо няма да им стане на инжекциите за един ден че не са в хладилник, аз също съм пращала позната да ми вземе зарзио и по куриер да ми я прати.

# 666
Момичета, да ви кажа, че са спрели вноса на утрогестан и каквото е останало по аптеките-това. Щели да сменят цената и засега още няма внос на новата цена. Само казвам за тези дами, които са след пункция и ще им трябва повече време занапред. Успех на всички! 🍀

# 667
Момичета, да ви кажа, че са спрели вноса на утрогестан и каквото е останало по аптеките-това. Щели да сменят цената и засега още няма внос на новата цена. Само казвам за тези дами, които са след пункция и ще им трябва повече време занапред. Успех на всички! 🍀

Точно така, аз миналата седмица с триста зора го открих в една аптека в Люлин.
А някой знае ли дали все още го има в аптеката в клиниката ?

# 668
В събота на 21 март го имаше, но сега не знам как е положението. Има го на площад Ручей, на Шела на България, където има една аптека Феникс. Става дума за София.

# 669

Е понеделник на 23.03. Си купихбутрогестан от аптеката в клиниката, Тогава имаше.

# 670
Здравейте момичета, интересувам се във връзка със съобщението от болницата, че постепенно ще започнат с новите опити за спешните пациентки около 40г. с изчерпан резерв. Някоя от вас тази седмица да е започнала стимулация или проследяване на естествен цикъл? Очаквам цикъл до няколко дни и се чудя дали ще ми запишат час, тъй като съм в спешната категория. А извънредното положение засега е до 12 април и не ми се иска да изпусна и този месец Sad

# 671
  • София
Да разбира се ако си 40+ записват часове без проблем, на ЕЦ, със стимулация и трансфери правят. Обади се и си запиши час. Успех Flowers Hibiscus

# 672
Да разбира се ако си 40+ записват часове без проблем, на ЕЦ, със стимулация и трансфери правят. Обади се и си запиши час. Успех Flowers Hibiscus

Много ти благодаря за отговора! Аз имам един замразен ембрион от февруари, март ми отказаха час и се надявах през април да продължим Simple Smile Успех на всички момичета с процедурите и се пазете!

# 673
  • София
Да отказваха записвания до 18.03 докато не бяха изяснени нещата с коронавируса, а от 19.03 записват за жени 40+. Ти явно си се обаждала да питаш преди 18.03

# 674
Здравейте момичета,аз записах час в Надежда миналия месец и днес проведохме разговор по вайбър. До сега бях в 1аг света софия,но реших да се преместя в Надежда. Другия Петък ще ходя на преглед, докторката иска да ме прегледа и да начертаем план за действие. Имам 1 неуспешна инсе Simple Smile Вярвам,че в Надежда ще ми помогнат Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт