Термометър

  • 735
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте, мами! Някок от вас ползва ли
Мултифункционален дигитален термометър Starbiz CHN-30, Безконтактна технология с цветен дисплей? Интересува ме доволни ли сте и дали отчита правилно?
Прилагам линк на термометъра

https://m.emag.bg/multifunkcionalen-digitalen-termometyr-starbiz … mp;scenario_ID=49

# 1
  • София
  • Мнения: 7 990
Имам колекция от безконтактни термометри и в крайна сметка пак меря с най-обикновен дигитален. Моят съвет е да си спестите парите и да си купите хубав стандартен термометър за 10-20 лв.
В отговор на питането - точно такъв нямам, имам някакви други безконтактни.

# 2
  • Мнения: 8
Благодаря за информацията! Сина ми е на 1г.и 9м.но недава да му я мерят с дигитален. Имаме безконтактен на Nuk, но не съм доволна от него. В спешното му измериха температура с подобен безконтактен затова си мислих, че може да има сполучливи безконтактни.

# 3
  • Мнения: 472
Аз имам два дигитални PIC, от който съм доволна и geratherm, от който не( още на първия месец отиде в сервиз, че копчето се прецака, а и свети бая силно), но винаги имам ли съмнение си меря със най обикновен. Според мен е най най точен

# 4
  • София
  • Мнения: 22 944
Ползвала съм два, даже не мога да се сетя за марките, изключително съм недоволна, изобщо не си заслужават парите, според мен не показват реалната температура.Вече използвам само от най-обикновените, те са най-точни според мен .

Общи условия

Активация на акаунт