КАУФЛАНД - тема 40

  • 57 151
  • 767
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 7 279
Отчет от днес , маг.в Овча купел: градинските парник и цветарник са в първите кошове с промоции; дъските са бамбукови и ги водят за закуска;тенджерите под налягане изобщо не приличат да са на марката Факелман- много лоша изработка -дъното струговано все едно в час по Трудово , дръжките отстрани -хлабави и с кофти пластмаса , вентила захванат с едно телче-по тъничко и от кламер.
Лъки , снимките са ужасни , но да придобиеш представа за размера и вида на дъските
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 06 фев 2020, 16:09 от denyil

# 286
  • Мнения: 840
https://mr-bricolage.bg/kvartsova-pechka-muhler-mqh-q/p/1000264

продаваха ги за 15 лв. - изкарват по 1 м.

# 287
  • Мнения: 25 737
Благодаря, добър размер са дъските.  За тази цена бих взела, но при нас не видях.

# 288
  • София
  • Мнения: 3 167
Здравейте,
днес си купих яйцеварка AYCO AEGG - 357 от намаленията. Съответно нямаше мерителна чашка. Молбата ми е, ако някой я има да ми я снима или да каже по колко вода се слага за рохки или твърди яйца. Как се разбира, че яйцата са готови (изключва се или издава звуков сигнал)? Благодаря на всички отзовали се
Чашката е малка, има 4 нива, според това колко твърдо сварени ги искате. Опитах се да измеря точно, но не гарантирам
soft - 30мл
medium - 40мл
hard - 60мл
custard - 80мл.
Когато водата свърши се чува едно изпукване - не е звуков сигнал и би трябвало да спре да нагрява. За съжаление не гасне лампичка или нещо друго, за да си сигурна, но пък вече няма вода и не излиза пара. В повечето случаи варя с вода на ниво hard. Жълтъците са жълти, но не течни. Пробвай, ще усетиш кога трябва да я изключиш.

# 289
  • Мнения: 84
Здравейте,
днес си купих яйцеварка AYCO AEGG - 357 от намаленията. Съответно нямаше мерителна чашка. Молбата ми е, ако някой я има да ми я снима или да каже по колко вода се слага за рохки или твърди яйца. Как се разбира, че яйцата са готови (изключва се или издава звуков сигнал)? Благодаря на всички отзовали се
Чашката е малка, има 4 нива, според това колко твърдо сварени ги искате. Опитах се да измеря точно, но не гарантирам
soft - 30мл
medium - 40мл
hard - 60мл
custard - 80мл.
Когато водата свърши се чува едно изпукване - не е звуков сигнал и би трябвало да спре да нагрява. За съжаление не гасне лампичка или нещо друго, за да си сигурна, но пък вече няма вода и не излиза пара. В повечето случаи варя с вода на ниво hard. Жълтъците са жълти, но не течни. Пробвай, ще усетиш кога трябва да я изключиш.

Много благодаря

# 290
  • София
  • Мнения: 4 052
Най-накрая си купих градинския стелаж. Много ми харесва.
Парниците бяха свършили.

# 291
  • Мнения: 10
Мерителна чашка за Айко получих на информация

# 292
  • Мнения: 84
Мерителна чашка за Айко получих на информация

Благодаря, питах на информация, но ми казаха, че няма такава.

# 293
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Добро утро! https://www.promooferti.com/кауфланд-каталог-брошура-вестник-10-фев/

# 294
  • Мнения: 746
Благодаря Дидка.

# 295
  • shumen
  • Мнения: 18 013
Благодаря,Дидка.
От новата брошура харесах Барнита за детето,прах за пране,кроасани,стойката за ТВ,круши и ябълки.Само не знам дали ще мога да се добера в Понеделник до К,за да взема набелязаните неща.

# 296
  • София
  • Мнения: 1 033
Някой да има дървената играчка ракета? Интересуват ме размерите, най-вече височината?

# 297
  • Мнения: 1 669
Опитвали ли сте Френската селска торта от Кауфланд и какво е мнението ви за нея?

# 298
  • София
  • Мнения: 382
Някой ползвал ли е термометъра от брошурата и доволни ли сте? 25лв. малко ми се виждат за такъв тип термометър

# 299
  • Мнения: 1 147
Опитвали ли сте Френската селска торта от Кауфланд и какво е мнението ви за нея?
На мен много ми харесва. Но гледайте срока на годност, че веднъж не погледнах и беше с изтекъл срок и мухлясала вътре.

Общи условия

Активация на акаунт