🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 639
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 135
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Сори, но никой не може да ме убеди, че не е бутана от някой, пък вие каквото искате си изсмуквайте от пръстите.
Какво точно се има предвид? Защото аз досега тук не съм видяла някой да се опитва да внушава някакви неща. Че чак и да се нарича "изсмукване от пръсти"... Rolling Eyes Rolling Eyes

# 136
  • Мнения: X
На мен вече ми е ужасно досадно това оплюване на Пепе И в тази тема. И в двете теми едно и също, а засега точно в това предаване "Черешката на тортата" не е показала доводи за този незаслужен хейт.

# 137
  • Мнения: 15 204
Хайде  Пепелджийска е "набутана" защото е неизвестна, но Тошко като е достатъчно известен и ... защо продължават да го бутат навсякъде!

Мисля, че в Черешката водещо стана скандалното, интригата, сеира, все неща, които провалиха иначе нелоши риалита.

# 138
  • Мнения: 1 870
Yogurina, метни го в другата стая Joy

Оф, това си беше баш за другата стая, обърках ги, станах кривогледа. Smile

Последна редакция: вт, 21 яну 2020, 07:21 от Yogurina

# 139
  • Мнения: 9 525
Тъпа вечер. Стоянчо голямо дърво се оказа, адски досаден и без грам чувство за хумор. Да бе говорим за елементарните ретро заяждания. Заседнал е в 90- те, уви. Готвенето беше средно, поднасянето много зле. Не знам защо, но и Гергана нещо не ми хареса. Другите са ясни. Но пепето няма да гъкне в тази компания, никой няма да й слуша тъпотиите.
Развалиха предаването, жалко.

# 140
  • Мнения: 6 493
Цяла вечер се чудех на кого ми прилича Стоян (и в маниерите), та се сетих - на Ненчо Илчев.
Вечерята му беше сурова и безвкусна като патладжан в дълбока купа.
Тодор още в лимузината ли се напи?
Гергана потвърди впечатлението ми за симпатична и деликатна жена.
Пепету, хм - нещо като нищо. Ще я забравя преди петъка.

# 141
  • Мнения: 1 870
Сори, но никой не може да ме убеди, че не е бутана от някой, пък вие каквото искате си изсмуквайте от пръстите.
Какво точно се има предвид? Защото аз досега тук не съм видяла някой да се опитва да внушава някакви неща. Че чак и да се нарича "изсмукване от пръсти"... Rolling Eyes Rolling Eyes

Амии, както може би си се убедила вече от коментарите тук и от тези на Черешката във Фейсбук, почти никой не подозираше за съществуването й. Тогава, каква е причината да е пробутвана във всякакви предавания, защото е много популярна извън детската си и тийн аудиториите ли, м?

# 142
  • Мнения: X
Тогава, каква е причината да е пробутвана във всякакви предавания...
Евентуално връзките на татко генерал Иван Пепелджийски, само дето аз в предаване за пръв път я виждам. Къде още е "пробутвана"?

# 143
  • Мнения: 6 493
Не знам къде е пробутвана, аз за пръв път я виждам. Мнението ми е абсолютно безпристрастно. Изглежда ми семпла млада дама, държа се прилично.

# 144
  • Мнения: 1 870
Тогава, каква е причината да е пробутвана във всякакви предавания...
Евентуално връзките на татко генерал Иван Пепелджийски, само дето аз в предаване за пръв път я виждам. Къде още е "пробутвана"?

Общо взето - навсякъде. В последните месеци беше в предаването на Гергана по "Българе", по Нова редовно я дават, беше и при сценаристите на Слави и имаше платена две страници публикация в "24 часа".

Последна редакция: пн, 20 яну 2020, 23:38 от Yogurina

# 145
  • Мнения: 11 566
Айде да не обсъждаме/те и тук влогърството на тая- темата ви оттатък е достатъчна, мисля. Йори- буташ се нещо навсякъде...Четем и ние.

# 146
  • Мнения: 7 719
Също така- коментатор в "Преди обед" по БТВ, с мъжа й преди реконструиране на семейството бяха гости и в "Тази сутрин", ако не се лъжа, както и още няколко подобни включвания по Нова. Даже и на Миричка Добрева е гостувала, така че и в телевизията- майка се е отчела. Фактът, че никой не я е запомнил е показателен колко съдържателни са били изявите й.

Дари*, обсъждаме участник от формата. Не всички четат темата за блогърите/ влогърите.

# 147
  • Мнения: 9 484
Фети скоро и по Планета я очаквам... може би затова тренира чупки в ханша в Тикток 😂

# 148
  • Мнения: 1 870
Айде да не обсъждаме/те и тук влогърството на тая- темата ви оттатък е достатъчна, мисля. Йори- буташ се нещо навсякъде...Четем и ние.

Ъъъъ, кой е Йори, аз съм Йоги....без намеци за прасенцата (едит: магаретата) Йори, моля! Иначе, нека модератор изтрие, ако прецени.

Последна редакция: пн, 20 яну 2020, 23:22 от Yogurina

# 149
  • Мнения: X
О, не! няма как да я забравя защото не съм я запомнила. Аз гледам само тези глупости вечер, на Слави нещото не го понасям, както и другите изброени неща. Просто не гледам такива неща по тези телевизии. И всъщност ми е все тая кого дават, по два, по пет по 100 пъти, защото всички са еднакво лицемерни и досадни.

Йори е магаре

Общи условия

Активация на акаунт