🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 577
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 869
Гледахте ли анонса за утре с Джугани? Много са ми смешни тия двамата.

Утре ще бъде шОО. Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 151
  • Мнения: 11 565
Йоги, извинявай! Ще си прехвърлите тука драмите. Кой от темата тук знае кой е Фети. За това говоря.
Джулката мен ме кефи.

# 152
  • Мнения: 1 869
Йоги, извинявай! Ще си прехвърлите тука драмите. Кой от темата тук знае кой е Фети. За това говоря.
Джулката мен ме кефи.

Няма, спок, но днес по едно време наистина ги обърках, без да искам. Stuck Out Tongue Closed Eyes

Лека! Simple Smile

# 153
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Скрит текст:
Сори, но никой не може да ме убеди, че не е бутана от някой, пък вие каквото искате си изсмуквайте от пръстите.
Какво точно се има предвид? Защото аз досега тук не съм видяла някой да се опитва да внушава някакви неща. Че чак и да се нарича "изсмукване от пръсти"... Rolling Eyes Rolling Eyes

Амии, както може би си се убедила вече от коментарите тук и от тези на Черешката във Фейсбук,
почти никой не подозираше за съществуването й. Тогава, каква е причината да е пробутвана във всякакви предавания, защото е много популярна извън детската си и тийн аудиториите ли, м?
Да де, ама тук някой е оспорвал това ли?
Мен леко ме подразни изразът "каквото искате изсмуквайте от пръстите", защото не съм видяла нищо подобно да се случва в тази тема. Но както се оказа - той пък постът бил за друго място SatisfiedSatisfied

# 154
  • Мнения: 683
Да се присъединя, ако може. Изключително скучна вечер. Дано не гледаме само тези двамата как се дърлят всички дни. Стоян се е превърнал в скучен чичко. Вечерята беше доста постна. Празна маса и тегав разговор. Джулиана изглежда спокойна и уверена, изглежда добродушна. Гергана и Пепе бяха напрегнати, дано се отпуснат, ама с глупостите на Тошко едва ли. Стоян от къде знаеше, че Пепе е вегетатианка? Или го разбра на вечерята и за това само картофи получи. Хубаво е, че тя не го поразя, защото не яде месо. Като цяло ми се струва, че Тошко ще съсипва всеки нормален разговор.

# 155
  • София
  • Мнения: 11 537
За мен съсипващият вечерята беше домакина. Той се заяждаше  с Тодор, който доста пъти му каза да спре, не знам какво очакваше Стоян, Тодор да се отрече от дядо си ли. Добре, че поне пиянството му е "весело" и го избива да го целува, а не да се карат, че много хора, ако се напият така, може и до бой да стигнат. Не съм фен на Тодор, де, не е нормално така да се напива, да не засягам и политечската страна, но напрежението основно го създаваше Стоян.

Не виждам никакъв проблем Пепе да участва тук или в други предавания, има си немалка аудитория, така че който желае да я гледа. Съвсем нормално ми се вижда да канят и най-популярните инфлуенсъри по такива предавания.
Очаквам да сготви тиквички с ориз.  Grinning Дано се постарае повече от в ежедневието си.

# 156
  • София
  • Мнения: 3 067
Ще наваксам с новата тема, но се чудих Стоян женен ли е, деца има ли? Толкова го  харесвах преди, а Откакто ти ми е завинаги една от любимите песни. Малко не ми допадна като поведение. Нямаше смисъл като домакин да търси конфронтации с госта си. Явно е искрен в пристрастията си, което уважавам. Съжалявам, че ще го кажа, но Тошко малко пияница си е станал, та няма смисъл да задълбаваш с него разговор на провокативни теми.
Дамите и трите ми допаднаха, което ме изненада, особено за Джугани.

# 157
  • Мнения: 11 534
Ясно е защо канят Тошко, но се чудя той защо приема да участва? Flushed

# 158
  • Мнения: 536
Щото му е писнало да е внук на дядо си и син на баща си. И той иска да се изяви, завалията.

# 159
  • Мнения: 6 930
Ясно е защо канят Тошко, но се чудя той защо приема да участва? Flushed

Изпил е наследството на дядо и тате и е опрял до едните 2 хилки 🤔

Стоян е заприличал на помръкнал счетоводител на малка фирма. Е едно време, ехе... как припадаха по него😳

Последна редакция: вт, 21 яну 2020, 08:43 от tuali

# 160
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 062
Тоз Тодор ми е толкова анти, че изобщо не ми го побира акъла, как на някого може да му хрумне да развява подобни деградирали пияни типове по Тв-то.  Че и го харесват.. 😳😆 То не е завалване, то не е чудо. Нищо не му се разбира. Много немърлив ми изглежда, бррр.. Да си седи у тях и да си порка на воля, ама да не ми го показват, моля.
Гергана ми харесва най-много от компанията тази седмица. Готвенето на Стоян не ме изкефи.

# 161
  • София
  • Мнения: 12 361
Стоян е много скучен, вечерята му беше още по-скучна. Празна стъклена маса, сурово предястие, поднесено безобразно. Можеше да се постарае повече. Мен най ме впечатли Ганка като каза, че била и тя музикант.

# 162
  • USA
  • Мнения: 7 280
Наистина е много скучен Стоян,обаче какъв глас...много добре пее човека..браво.
Иначе - ужасна компания пак,проблемите идват от Тошко.Не знам дали има човек,който да му е приятно да общува с пияници.При това Тошко става агресивен,към Гергана например си позволява много фриволно държание.
Ганито все така проста,Пепе - тиха и кротка,но те някак си я изолираха.

Този сезон е сезона на неправилно подбрани 5ци.

# 163
# 164
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Мен най ме впечатли Ганка като каза, че била и тя музикант.

Не я слуша главата, но е завършила музикално училище с профил „Поп и джаз пеене“.

https://www.monitor.bg/bg/a/view/14753-%D0%94%D0%B6%D1%83%D0%BB% … D1%8F%D1%82%D0%B0

Общи условия

Активация на акаунт