🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 611
  • 1 059
  •   2
Отговори
# 210
  • Мнения: 15 311
Злобна - не, но доволно експанзивна - да.
Което си е лудост в доволна степен. Инак не, не е злобна.

Пп Църковния брак у нас е пунта мара, няма никаква стойност, освен емоционална.

# 211
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Този ще помага "със сервиза" Laughing Не е по приказките Джуганито, дано да сготви пак хубаво и да им посвири на пиано.

# 212
  • Мнения: 7 554
В “Биг Брадър” си беше злобничка на моменти, беше си измислила някаква история как Мегз удряла майка си.

# 213
  • Мнения: 2 015
С този църковен брак нещата са сериозни.
Какво деколте в църквата. Пошло.
Някаква бутафорна венчавка.

Злобна е, но иначе винаги го играе добродушно жълто пате.

# 214
  • софия
  • Мнения: 25 437
В Пловдив бил циганският кич.
Вече не съм сигурна, че Джулиана е добра. По-скоро е глупава като дъното на празна тава.

# 215
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Тодор пак не е разбрал къде се намира. Още мисли, че е в ББ, та говори за съквартирантите.

# 216
  • Мнения: X
Не мога да преценя каква е Джулиана - добра или прикрито лоша. 🙄 По-скоро добра, ама не се заклевам. Има си своите странности, но не ми е дразнеща. Този, който ѝ е мъж сега, го знам само от снимка. Какво нещо е, обаче, впечатлението от снимка и на видео... цъ, цъ! На снимка ми изглаждаше по-голям и по-сериозен. Тук само от анонса - ми той има вид на момченце и то такова... непослушно, тарикатче. Сега ще го видим по подробно.

# 217
  • Мнения: 7 554
Аз залагам, че той също ще се изяви доста тази вечер, бях попаднала на техни клипове.

# 218
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ще пазарят. Само претенЗиите ѝ големи. Флегма, която рецитира всичко, което говори.

# 219
  • Мнения: 6 604
Ето заповядай. Оставям и бакшиш. 😏🙄
Айде нЕма нужда.

# 220
  • Мнения: 2 015
Тодор пак не е разбрал къде се намира. Още мисли, че е в ББ, та говори за съквартирантите.
Тодор само като си представя що народна пара е очукал в Швейцария да го готвят за  бъдещ законотворец  и накрая- пияница №1 на републиката.

# 221
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
Тодор пак не е разбрал къде се намира. Още мисли, че е в ББ, та говори за съквартирантите.
Тодор само като си представя що народна пара е очукал в Швейцария да го готвят за  бъдещ законотворец  и накрая- пияница №1 на републиката.

Пак №1, ама в друга посока. Хлъц!

# 222
  • София
  • Мнения: 7 886
Ето заповядай. Оставям и бакшиш. 😏🙄
Айде нЕма нужда.
Дотук беше с добротата на Гана. Тя е много проста. Това е

# 223
  • Мнения: 9 026
Как може да я жалите Гана ,че си била причинила този или онзи мъж!Тя на себе си сама какво е причинила с тези операции безброй,и какво минало имала,ами не е ли очевидно с този вид на надуваема кукла?!Нито ми е добра,нито мила,нито интересна.Невероятно глупава и пошла ми е,и недоумявам какво прави в публичното пространство.Навсякъде тръби как по важно от външният вид няма,това ум,ценности и прочее за нищо ги няма.А пък лигавият ѝ детски глас направо не се търпи.Съжалявам ,че съм крайна,но това е моето мнение за такива псевдозвезди.

# 224
  • Мнения: 15 188
... Застаряващ ерген готви в кухня "късен социализъм" с модерна фурна купена от "Кореком" и продукти от "скъпия" или "показния" магазин, меню тип "и в соца има туй онуй, ама бедна работа", мрънкащ срещу една система от която не е успял да се изкорени макар и да живее в така бленуваната "демократион" енд "цивилизасион".  Стокхолмски синдром ли е това - система и жертва на системата?! Stuck Out Tongue Winking Eye
Поздравления за точния коментар. Помислих си същото, но нито мога да го напиша толкова добре, нито имах смелост.

Общи условия

Активация на акаунт