🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 582
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 39 248
М.Дж. от Столипиново какво шкембе извади.

# 286
  • Мнения: 3 510
Аз ли за секунди пропуснах или не дадоха, за кое беше толкова потресена Гергана и каза, че трябвало всичко да приключи до тази вечер или нещо такова?
Май защото Тодор я нарече "по-възрастната ми жена" или нещо такова, сравнявайки я с Пепе.

# 287
  • Мнения: X
Не искам да я обидя, ама тортата не беше кой знае какво, нищо лично, аз вкъщи си правя една торта, ама е 4-5 по-сложна от нейната. Честно казано ако ми падне да я направя в ефир г-ца Гани съм убеден, че ще я сложа в малкия си джоб.
Цялостно за вечерята ястията като заявка си бяха доста добри. Какво обаче не ми допадна:
1. Твърде много чесън, окей, разбирам че чесъна е полезен и вкусен, но защо във всички разядки? Има толкова много други аромати, които може човек да добави, не е абсолютно задължително да са само 2 разядки.
2. Аз съм почитател на свинските ребра, но това, което ми направи впечатление - презентацията директно тавата на масата. Толкова ли няма една изящна чиния да ги поднесе? Освен това ми се сториха препечени и очевидно на някои гости са им били сухи. Аз като правя свинско мариновано месо задължително слагам олио и вода по време на печене за да запази соковете си и да е отлично изпечено както отвън така и отвътре.
3.Тиквата ми се стори като сух сутляш приготвен на фурна във огромна тиква. Убеден съм че е бил доста безвкусен.
4. Роклята която беше избрала демонстрираше огромните и силиконови гърди, което на мен лично ми се стори неприятна гледка. Честно казано, като мъж, подобна гледка не ме възбужда въобще. Изглежда пошло и прекалено.
5. Новия и приятел [ съпрузи ли са вече или не?] ми се стори че отнесе лъвския пай в работата по храната. Е, да, бременна е, но начина по който му нареждаше какво да прави - струва ми се че е мъж под чехъл. Под един много горделив чехъл.
6. Да, знам, че с нея сме колеги, тя е музикант също като мен. Но, откровено, този имитатор на MJ ми се стори пошъл и с еднообразни движения.
Откровено заявявам, че тази вечеря не заслужаваше толкова висока оценка според мен.
Е, да, показа старание, но всичко беше прекалено. Наистина прекалено. Ако имаше мярка може би щеше повече да ми хареса. Но поздравления за усилията и.

# 288
  • Мнения: X
Страшно ми е сладичка и симпатична Джулиана, въпреки че не блести с интелект... и въпреки, че изглежда толкова изкуствено, го няма онова пошло, вулгарно и надуто плеймейтско излъчване. А тя каква е всъщност?

# 289
  • Мнения: 39 248
Я, Стоянчо се е разписал Joy
На мен Джулиана ми хареса. Не обиди, постара се да има за всеки, не е натоварващ човек. Приятна и глуповата.

# 290
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Джугани беше мис "Джуки" или нещо такова  на измислен конкурс за силиконки.

# 291
  • Мнения: 9 515
Ха, усещането ми за Гери май ще се окаже вярно. Неприятна ми е, фалшива, превзета. Всичко друго си беше очаквано, даже Тошко беше семпъл.

# 292
  • Мнения: 6 604
Джугани беше мис "Джуки" или нещо такова  на измислен конкурс за силиконки.
Ше мЪ извиняваш, ама има поне още 5 ленти от кОнкурси за крЪсУта. 😜
Помните ли във ВБ като не спечели първо място в някакъв техен конкурс, едва не се разплака и каза, че за първи път ѝ се случва да не е първа. 😜 😂 😂 😂

# 293
  • Мнения: 15 165
Хареса ми вечерта на Джулката. Добре се справиха двама със съпруга като готвачи и домакини.
Джулка може да "рецитира", но разбирам какво казва, за разлика от Тодор, на когото нищо не му се разбира.
Трите дами са готини, всяка по своему разбира се, но мъжете са гола вода.

# 294
  • Мнения: 3 510
Изненадата на Джула бил най-добрия имитатор на Майкъл Джексън в Европа. Sweat Smile Sweat Smile
https://nwn.bg/dzhuliana-gani-shou-v-black-label-club-montana/

# 295
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Изненадата на Джула бил най-добрия имитатор на Майкъл Джексън в Европа. Sweat Smile Sweat Smile
https://nwn.bg/dzhuliana-gani-shou-v-black-label-club-montana/

ЖИстоко!!!

# 296
  • Мнения: 2 015
Изненадата на Джула бил най-добрия имитатор на Майкъл Джексън в Европа. Sweat Smile Sweat Smile
https://nwn.bg/dzhuliana-gani-shou-v-black-label-club-montana/

На това шоу, само в зачукани селца, дето нямат електричество и реципрочно телевизия, могат да му се израдват от сърце.
Ако всичките звезди в програмата са от ранга на ерзац Майкъл Джексъна. То няма и как другояче да бъде всъщност.

# 297
  • Мнения: X
Снощи за Джулката салатата беше с марината, днес ребрата- с дресинг. Joy
Сладурка.
Отивам да ви чета.

# 298
  • Мнения: X
Изненадата на Джула бил най-добрия имитатор на Майкъл Джексън в Европа. Sweat Smile Sweat Smile
https://nwn.bg/dzhuliana-gani-shou-v-black-label-club-montana/
😮🙄🤐
Прилича ми на един, не го знам какъв е точно, с ужасен псевдоним, все едно е най-интересния човек на земята - Боби Шоу!

ПП. Магьосник бил, има го в интернеДа.

# 299
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Хареса ми менюто на Джулияна. Аз съм приготвяла елда със сушени плодове, та си го представям и с ориз в тиква, защо не? 😊
И на мен ще ми бъде интересно да видя рецептата за тортата.
Изненадата ѝ беше скучна, 'ич не ми хареса. Тодор пък щял да се разреве. Joy Това поне успях да чуя, а рядко нещо му се разбира.
И мен ме дразни Гергана.

Общи условия

Активация на акаунт