🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 613
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 178
Не разбрах колко точки дадоха на Джулиана.Иначе вечерята ми хареса.Гергана иска да си останат с две вечери,много е права.На мен ще ми е трудно да я изтърпя още три.Превзета,злобна женица с дразнещ глас.

# 301
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не разбрах колко точки дадоха на Джулиана.Иначе вечерята ми хареса.Гергана иска да си останат с две вечери,много е права.На мен ще ми е трудно да я изтърпя още три.Превзета,злобна женица с дразнещ глас.

40 точки.

Дистанционно ли нямаш?

# 302
  • Мнения: 15 311
Използването на дистанционното е по желание. Кой както иска, така ще го използва. Както и мнението си.

# 303
  • Мнения: 2 061
Джули ми е симпатична на мен, не е умница и красавица, но е добронамерена. Найден е лигав, но и той ми е симпатичен и мисля, че си пасват добре.
Вечерята ми хареса на мен, въпреки че обичам тиква само на тиквеник, тази изглеждаше много добре. Хареса ми това с картончетата което бяха направили. Но този МД беше отвратителен.
Пепе, 2-3 нейни влога съм гледала в самото и начало е ми се струваше много превзета. Тук е тихичка и добра или поне за сега.

Гергана я знам от рекламите и ОЖ и ми е била дразнеща винаги. Злобна ми изглежда и превзета.

# 304
# 305
  • Мнения: 178
Не разбрах колко точки дадоха на Джулиана.Иначе вечерята ми хареса.Гергана иска да си останат с две вечери,много е права.На мен ще ми е трудно да я изтърпя още три.Превзета,злобна женица с дразнещ глас.

40 точки.

Дистанционно ли нямаш?
Благодаря!Дистанционно имам.Но имам и малко дете. Стана ли ясно защо не съм разбрала крайната оценка?

# 306
  • Мнения: 2 015
Само като си представя, че Тошко освен да гъгне ще трябва  и да готви..Гнусна ми е мисълта да ми приготвя той храна и това е, не че ще съм аз на тая маса, ама.. И това клипче, с което си опресних спомена за него тука, още ме доотврати...никакъв положителен прогрес не се наблюдава.

Направо се плаша от вечерта му, а още две предстоят преди него.

# 307
  • Мнения: X
Джули ми е симпатична на мен, не е умница и красавица, но е добронамерена. Найден е лигав, но и той ми е симпатичен и мисля, че си пасват добре.
Мъжът ѝ е Илиян, кой е Найден?

# 308
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Джугани беше мис "Джуки" или нещо такова  на измислен конкурс за силиконки.
Ше мЪ извиняваш, ама има поне още 5 ленти от кОнкурси за крЪсУта. 😜
Помните ли във ВБ като не спечели първо място в някакъв техен конкурс, едва не се разплака и каза, че за първи път ѝ се случва да не е първа. 😜 😂 😂 😂
[/quote ]

Аз не гледам ВБ и ББ, но помня, че видях за първи път Джулката във вестник като "Мис Джуки" и си помислих: "Брей, тази е като плашило." После някак й свикнах и чак ми е симпатична вече.

# 309
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Найденов е фамилията му.

# 310
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
Не разбрах колко точки дадоха на Джулиана.Иначе вечерята ми хареса.Гергана иска да си останат с две вечери,много е права.На мен ще ми е трудно да я изтърпя още три.Превзета,злобна женица с дразнещ глас.

40 точки.

Дистанционно ли нямаш?
Благодаря!Дистанционно имам.Но имам и малко дете. Стана ли ясно защо не съм разбрала крайната оценка?

Имах друго предвид. Няма значение.

# 311
  • Мнения: X
Еми... не се спуках. Сельо е...

# 312
  • Мнения: 28 435
Grym4e, първоначално като я видях и аз така си помислих за Джулката, но след толкова гледане в разни формати вече ми стана симпатична!
Вечерята ми хареса, като за Джугани е екстра,...а и се стремеше разговорът да върви приятно! Изненадата, позор, МД с шкембе
Като цяло обаче Джугани  се справи...бих хапнала от всичко!

# 313
  • Мнения: 2 015
Еми... не се спуках. Сельо е...

Е, какъв да е на Джулка мъжът ѝ?! Нобелов лауреат по астрофизика ли?
Дип са си паснали, дано е последният ѝ.

# 314
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Джулиана си редуцира устните преди време, затова сте "свикнали".



А има куп "подобрения" само по лицето, за тялото да не говорим.

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт