🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 620
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: X
Еми... не се спуках. Сельо е...

Е, какъв да е на Джулка мъжът ѝ?! Нобелов лауреат по астрофизика ли?
Дип са си паснали, дано е последният ѝ.
Не, аз и отличник от училище не очаквам да е, но по-назад писах - от снимки само, които аз съм мяркала тук-там (не им следя житието), даваше заявка за по-сериозен в моите представи. Затова ме изненада, защото очаквах друго на живо.

# 316
  • София
  • Мнения: 14 663
Ама Ганито на последните снимки си е жива ромка. Този фейс не ще да е от бащата ливанец, майката каква е?

# 317
  • Мнения: 2 015
Еми... не се спуках. Сельо е...

Е, какъв да е на Джулка мъжът ѝ?! Нобелов лауреат по астрофизика ли?
Дип са си паснали, дано е последният ѝ.
Не, аз и отличник от училище не очаквам да е, но по-назад писах - от снимки само, които аз съм мяркала тук-там (не им следя житието), даваше заявка за по-сериозен в моите представи. Затова ме изненада, защото очаквах друго на живо.
Аз пък щото очаквах по-зле, бях даже приятно изненадана. Тя с това излъчване на турбофолк си има стабилен шлейф от стероидни фенове.

# 318
  • Мнения: 2 062
Джули ми е симпатична на мен, не е умница и красавица, но е добронамерена. Найден е лигав, но и той ми е симпатичен и мисля, че си пасват добре.
Мъжът ѝ е Илиян, кой е Найден?
Да, извинявайте моя грешка Илиян.

# 319
  • Мнения: 1 463
Ех, пропуснах вечерята.Хванах края с десерта.
Защо ми се струва, че Стоянова е прекалила с ботокс, лифтинг, хиалуорн...

# 320
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ама Ганито на последните снимки си е жива ромка. Този фейс не ще да е от бащата ливанец, майката каква е?

Със светла кожа.

# 321
  • Мнения: 4 400
Упс, обърках темата.

# 322
  • Мнения: 9 028
Майката е много готина и нормална жена. Помня когато на лайфовете на ББ в студиото трябваше да защитава Гана и събираше срам жената когато обясняваше, че не може да се справи с нея. Колко пъти й е говорела да престане с операциите, но уви..
Мъжът й си е точно на нейното ниво. Но интересно голямо удоволствие и прави да ги командва и унижава пред камерата, ще видим колко ще я изтърпи и този.

# 323
  • Мнения: 14 068
Малии, тя Ганка като Гонзовица - уж хубавица, ама не съвсем. И изненадата ѝ същата - уж Майкъл 'Жексън, ама не съвсем. Joy
А някои съфорумки от вчера се мъчат да разпознаят никому неизвестен Сиганин от ма'алата. Joy Joy

# 324
  • Мнения: X
Един от братята на Джулиана, е свещеник.

# 325
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Един от братята на Джулиана, е свещеник.

Аха. В ББ разказваше, че той я съветвал да не участва във формата. Мисля, че той я беше венчал за първия ѝ мъж.

# 326
  • Мнения: 1 463
Още си спомням как Карбовски я осмиваше, че си подарява старите импланти.
Колко акъл може да има такъв човек.
Но ми харесва тази естествена простота, която излъчва.

# 327
  • Мнения: 39 284
Предните гърди.

# 328
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Карбовски както я осмиваше за предните гърди, така ѝ направи най-голямата реклама и от неговото предаване пое "по пътя на славата".

# 329
  • Мнения: 1 463
Ех, ние с дребните си сърчица 😆

Общи условия

Активация на акаунт