🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 536
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 3 439
Мдааа, и аз си го помислих след като я чух да въздиша по нещо (ама какво беше?!?) на неговата вечеря. Като се сетя (или върна) ще пиша.

# 346
  • Мнения: 459
И на мен ми направи впечатление, в общи линии въздишаше по манджите му, по пеенето, свиренето...

# 347
  • София
  • Мнения: 8 931
Джулката се е докарала до надуваема кукла. Дори бременна навява тези асоциации. И е толкова куха, че няма как да е злобна. Иначе не ме дразни. Гергана нещо се издразни, но предполагам, че е имало нещо непоказано, та не мога да я съдя жената. Много са досадни фирканите пиандета. Пепето пак силно незабележима.
А и не разбрах кога младежът сготви тортата.

# 348
  • Мнения: 3 439
"Това, че Стоян няколко пъти каза, че не яде хляб, много приятно впечатление ми направи. Мисля, че това е новото поколение мъже (въпреки че ние сме набори с него), но това поколение, което кара мъжа да обръща внимание на външния си вид."
😂😂😂😂😂

# 349
  • софия
  • Мнения: 25 202
Казаха, че са я правили предишния ден, защото трябвало да престои да стегне.

# 350
  • Мнения: 9 468
интересна ми е рецептата за тортата.

# 351
  • Мнения: 1 502
"Това, че Стоян няколко пъти каза, че не яде хляб, много приятно впечатление ми направи. Мисля, че това е новото поколение мъже (въпреки че ние сме набори с него), но това поколение, което кара мъжа да обръща внимание на външния си вид."
😂😂😂😂😂

Стоян се държи сякаш е прочел някоя статия, как въглехидратите убиват хората и сега бяга като луд от тях.
Сигурно в главата му се върти колко са непросветени по темата останалите, а той , нали съзнателно ги избягва Smile

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 10:30 от Tual

# 352
  • Мнения: 3 865
Г-ца Гани е добро момиче, но ми навява едно качество, което не харесвам - гордост. Освен това ми прави лошо впечатление избора и на облекло. Не искам да я обидя, но всичките пластични операции са я превърнали в едро габаритна секс кукла. Съжалявам за последното, но не мога да го премълча. Тошко меко казано ме ДРАЗНИ.

Гани изобщо не ми е горда. По-скоро леко превъзнесена и артистична. Тя така си говори бавничко, но рецитирането ми се вижда заучено. Може да е ходила на курс за изразяване и от там го е прихванала. Определено хваща окото, отличителна, но според мен не по грозен начин. А поправките и според мен са успешни - след толкова корекции много народ са окепазени, но тя дори би минала за естествена.

Гергана има труден за дефиниране пропорционален дисбаланс в лицето, но като цяло е симпатична и чаровна. Като че ли ноздрите и стоят леко дръпнати и дигнати.

Стоенчо да взима Гергана, много си отиват. 😂

сакън - няма никаква съвестимост между тях

Това което и липсваше в пестото е пармезана. Но пък то беше съобразено с хранителните претенции на Пепе.

Тази Пепе - не разбрах бащата на децата и датчанин ли е  (на такъв мяза ама не съм сигурна) или само живее в Дания. Освен това го е срещнала, като е замила  за Дания или първо го е срещнала и след това е заминала за там?

# 353
  • Мнения: X
Бащата на децата е датчанин. Пепе заминава там да...търси себе си, примерно, среща го и след месец забременява с първото. И те така.

# 354
  • Мнения: 9 468
Гани ако си смали гърдите и носи по-нормални дрехи ще изглежда доста прилично.

# 355
  • Варна
  • Мнения: 1 885
интересна ми е рецептата за тортата.

Вероятно ще я включат в новата книга на мъжа й. Laughing Бях се поровила да потърся навремето рецептите на Биляна Йотовска , с които блесна - хляб с черници и т.н. Забелязах, че рядко се намират такива в свободното пространство, но иначе ги има на едно място - в новата й книга Wink

# 356
  • Мнения: 1 502
Бащата на децата е датчанин. Пепе заминава там да...търси себе си, примерно, среща го и след месец забременява с първото. И те така.

Да доуточня, че заминава при/с друг мъж (българин) , с когото живее там. Разделят се и тя в един бар среща датчанина и още в началото забеменява, женят се, ражда, не им върви там, идват тук, разделят се, той си отива, но преди това е направил второ дете тук, в България.

# 357
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Бащата на децата е датчанин. Пепе заминава там да...търси себе си, примерно, среща го и след месец забременява с първото. И те така.

Да доуточня, че заминава при/с друг мъж (българин) , с когото живее там. Разделят се и тя в един бар среща датчанина и още в началото забеменява, женят се, ражда, не им върви там, идват тук, разделят се, той си отива, но преди това е направил второ дете тук, в България.
майкоооу! То чиста сапунка... Simple Smile

# 358
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Очаквам и Пепе да издаде автобиография, права за сценарий по нея, както и кулинарна книга с рецепти от влога й.

# 359
  • софия
  • Мнения: 25 202
И после животът на влогърите бил лесен и нищо не правели. Я колко работа има да отхвърли жената. tooth

Общи условия

Активация на акаунт