🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 616
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 7 557
И на мен повечето “вега” десерти да ми изключително безвкусни, само на едно място в София намерих наистина страхотни.

# 421
  • Испания
  • Мнения: 37 503
ХХХ

И аз ви харесах много. Добро представяне, единствено не ми хареса това,че излъгахте за тортата,че сте я приготвили ,а е купена.

djuliana_gani

ХХХ тортата е приготвена, просто имаше нужда да се стегне. Даже сме приготвили влог с рецептата, защото много хора ни попитаха!


Ти да видиш! "Тортата е приготвена" - каквото и да означава това.

# 422
  • София
  • Мнения: 4 884
Ние сме високи 176 см, а следващите поколения са още по-високи.

Нека бе, нека... Особено мъжете.

# 423
  • Мнения: 1 286
Знаех си аз...за тортата Simple Smile Ама и никой не я попита как я направихте, па какво и турихте...? Close

А от какво печели в момента тая Джулка?
В "менюто", което стоеше  върху чинията преди всяко ядене, бяха  описани рецептите на всички ястия.
Чух като коментираха, че имало фъстъчено масло и Пепе се разочарова, защото "не обичала фъстъчено масло"...

# 424
  • Мнения: 1 286
Уууу, че стеее…. Сега печели от майчински и детски, бре!!! Flushed

(Едно нещо научих от Джулката, де. Думата "хапама" най-вероятно е "капама" по нашите земи - нещо, готвено на бавен огън, с огромен съд или пък тиква, примерно. Х и К са заменяеми, като "хан" и "кан". Арменците, нататък, правят този ориз с плодове и лук, пловь му казват в Азърбайджан.)

И аз се зачудих на капамата, ама си е хапама:

http://www.menumag.bg/recepta/pylnena-tikva-hapama

http://gantegh.agbubulgaria.org/%D1%85%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D … 1%85%D1%80%D0%B0/

# 425
  • София
  • Мнения: 8 932
Тортата така или иначе май не се хареса особено на гостите, те повечето веган десерти са даже гадни за моя вкус. Не вярвам от сладкарницата да не са си познали творението.

# 426
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Тортата така или иначе май не се хареса особено на гостите, те повечето веган десерти са даже гадни за моя вкус. Не вярвам от сладкарницата да не са си познали творението.

Знаят си творението, знаят какво са продали. А ние знаем Гани как лъже. Нееднократно я хващаха в лъжа в ББ.

Candy_girl, поздравления за находката!

# 427
  • Мнения: 1 695
Гането обича да послъгва, а в предишното ѝ участие в черешката, помня, че си измисляше дребни оправдания, за да даде по-малко точки на другите и да спечели тя. Хич не е толкова миличка, за колкото я мислите, голяма хитруша е

# 428
  • Мнения: 1 870
Джугани е качила в канала си в Ютуб видео от зад кулисите на "Черешката", ако на някой му се гледа:

Скрит текст:

# 429
  • софия
  • Мнения: 25 435
Чакам аз клипа с рецептата и правенето на тортата Nerd

# 430
  • Мнения: 1 870
Чакам аз клипа с рецептата и правенето на тортата Nerd

Ми, ще платят няколко от хонорарите на Джуганито на сладкарката или мистър Мускул ще всее респект, не си мисли, че така трудно се прави. Stuck Out Tongue

# 431
  • Мнения: 14 068
Не бързайте, де. Първо от сладкарницата трябва да кажат как я приготвят и тогава Ганка ще каже.

# 432
  • Мнения: 2 015
Джугани е качила в канала си в Ютуб видео от зад кулисите на "Черешката", ако на някой му се гледа:

Скрит текст:

Тук в този клип Тодор призна * Държах се непристойно.  Извиних се на всички*. Това ни бе спестено и гадаехме защо е спрян алкохолът в колата. Имало е големи изцепки пак.

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 17:21 от Walnuss

# 433
  • София
  • Мнения: 11 561
Сега Илиян бърка сигурно 10 сладкиша, докато успее да наподоби онази торта и ще каже, че са я взели онази само за проба и да я наподобят, защото им е любима примерно.
Аз мислех, че не са я показали тортата, защото са използвали неща от буркани, Пепе каза, че е имало фъстъчено масло, а според мен и тахани, кокосово мляко от гъстото в консервите. Пък то се оказа, че въобще не са я правили.

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 22:33 от Niya-

# 434
  • Мнения: 1 870
Джугани е качила в канала си в Ютуб видео от зад кулисите на "Черешката", ако на някой му се гледа:

Скрит текст:

Тук в този клип Тодор призна * Държах се непристойно.  Извиних се на всички*. Това ни бе спестено и гадаехме защо е спрян алкохолът в колата. Имало е големи изцепки пак.

Да, и после у Джуганови си поиска бира от Джугани-мъж, продуцентът не разреши и този се разкрещя в коридора, че щял да е*e м-та на цялото предаване. Уникален олигофрен!

Аз, честно казано, ако участвам в Черешката с него, на неговата вечер ще получа остри болки от апендисит и няма да присъствам. Дори и мисълта, че ще трябва да ям нещо, което е приготвено от него - ме потриса.

Общи условия

Активация на акаунт