🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 611
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 4 884
Някой има ли идея какъв хонорар получават участниците в предаването?

# 436
  • Мнения: 18 495
Не вярвам Тодор да готви, предишния път май някой друг му готвеше, а той само използва вечерта си, за да рекламира нещо, което семейството му произвежда - май салатите "Живкови".

# 437
  • Мнения: 1 870
Някой има ли идея какъв хонорар получават участниците в предаването?

Имаше постове, в които се цитираше сумата от 2000лв.

# 438
  • Мнения: 1 870
Не вярвам Тодор да готви, предишния път май някой друг му готвеше, а той само използва вечерта си, за да рекламира нещо, което семейството му произвежда - май салатите "Живкови".

Ох, майко, те били негови....Да знам занапред да не ги допускам в дома си.

# 439
  • София
  • Мнения: 4 884
А каква е идеята едни и същи физиономии да бъдат канени пак и пак?
Всъщност... някой има ли статистика кое звездно величие най-много пъти е бъркало манджи в предаването?

# 440
  • Мнения: 2 015
Скрит текст:
Джугани е качила в канала си в Ютуб видео от зад кулисите на "Черешката", ако на някой му се гледа:

Скрит текст:

Тук в този клип Тодор призна * Държах се непристойно.  Извиних се на всички*. Това ни бе спестено и гадаехме защо е спрян алкохолът в колата. Имало е големи изцепки пак.

Да, и после у Джуганови си поиска бира от Джугани-мъж, продуцентът не разреши и този се разкрещя в коридора, че щял да е*e м-та на цялото предаване. Уникален олигофрен!

Аз, честно казано, ако участвам в Черешката с него, на неговата вечер ще получа остри болки от апендисит и няма да присъствам. Дори и мисълта, че ще трябва да ям нещо, което е приготвено от него - ме потриса.

Защо го канят още, в качеството на експеримент на човек с издухан черен дроб ли?! По всички медицински закони тая многогодишна филтрация трябва да го е стопила..
Все някакви милиони има скрити вероятно, как иначе би съществувал досега с тия разходи и нула трудови приходи.
Но вечеря приготвена и поднесена от него- май трябва да мразиш някого твърде много, та да го нахендриш на тоя готвач.

# 441
  • Мнения: 18 495
Интересен въпрос е кой е участвал най-често.
Според мен или Катето Евро, или Камелия Воче.

# 442
  • Мнения: 1 673
Ще го призная, ако покаже в дома си кърпените чорапи на дядо си, Тошо...
Защо го канят... Ако не е заради манджата (хляба), тогава е заради зрелището...

# 443
  • Мнения: 1 695
Аз мисля, че хонорарът за участие по-скоро да е 2000лв, а вече кой колко ще даде за вечерята си всеки си решава. Иначе ми се струва нелогично, ако отново предаването им плаща продуктите Стоян преди 2 вечери да вземе ПОЛОВИН килограм мандарини, както и други участници съм видяла да се скръндзят. Ако и продуктите им са от предаването, ще са една идея по-ларж според мен.

# 444
  • Испания
  • Мнения: 37 503
По време на предишни сезони се коментираше, че имат определен бюджет за пазар. Ако го надхвърлят, плащат от джоба си.

# 445
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Във видеото си Джулиана казва нещо от рода на "успяхме да се вместим в 120 лева".

# 446
  • Мнения: 15 189
Интересен въпрос е кой е участвал най-често.
Според мен или Катето Евро, или Камелия Воче.
Те поне готвят отлично. От тях може да се научи нещо /много неща/.  Катето е купонджийка, забавно е да я гледа човек. Вярно, че си имат своите кусури, но на фона на доста други са направо перфектни.
Какво положително може да се види при Тодор Славков. Нито готви, нито може да завърже разговор ... пияница.

Нека повтарят, потретват, попетват ... участници, но да има смисъл, да е забавно, приятно.

# 447
  • София
  • Мнения: 7 862
Името е Данаил/Даниел. Бил кръстен на светец #Crazy Това само Джугани може да го съчини така hahaha

Един от най-уважаваните пророци в християнството е свети Данаил, който се чества на 17-ти декември.
Поправих се, че пиша на 5 места #Crazy  Името на детето е Давид. Не знам да има такъв светец.
Ами целия християнски псалтир (сборник с псалтове) се твърди, че е дело на свети Цар Давид. Той дори се споменава и в някои молитви с текстове подобни на „възстанови дома Давидов“ и се твърди например, че Пресвета Дева Мария произхожда от неговия род, и че и Иисус произхожда в човешкото си явяване от този род.

# 448
  • софия
  • Мнения: 25 437
Скрит текст:
Името е Данаил/Даниел. Бил кръстен на светец #Crazy Това само Джугани може да го съчини така hahaha

Един от най-уважаваните пророци в християнството е свети Данаил, който се чества на 17-ти декември.
Поправих се, че пиша на 5 места #Crazy  Името на детето е Давид. Не знам да има такъв светец.
[/spoiler]
Ами целия християнски псалтир (сборник с псалтове) се твърди, че е дело на свети Цар Давид. Той дори се споменава и в някои молитви с текстове подобни на „възстанови дома Давидов“ и се твърди например, че Пресвета Дева Мария произхожда от неговия род, и че и Иисус произхожда в човешкото си явяване от този род.
Не си написал нещо, което не съм споменала аз и други момичета след цитираното от теб. Света Джулияна и свети Давид.

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 18:28 от zvаnchе

# 449
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 073
Не знам само тоя магазин за торти с какво толкова се хвали, след като гостите баш тортата хич не одобриха. 😂😆

Общи условия

Активация на акаунт