🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 589
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 450
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Гани изтри това https://bg-mam.ma/p/1172714/40052725, както и още няколко отговора към този пост, включително цитат на публикацията на сладкарницата, направила тортата.

# 451
  • Мнения: 1 870
Не знам само тоя магазин за торти с какво толкова се хвали, след като гостите баш тортата хич не одобриха. 😂😆

Да, и представяш ли си след месец-два, тази влогърката или Гергана да рекламират тази сладкарница - след като са я плюли. Ще е голямо шоу! Smiling Imp

# 452
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 064
Представям си, особено като се замисля, че в едно от клипчетата си Пепе си приготви страшен бъркоч за закуска, ама не й харесвала тортата. Ха!

# 453
  • софия
  • Мнения: 25 399
Мъжкият мъж отговаря

# 454
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Нека идат в съда и да се разберат. Гани защо трие коментари, като смятат, че са прави?

# 455
  • Мнения: 6 604
Освен вкуса, защо са копирали и външния вид? 🤔

# 456
  • Мнения: 852
За какво ще ги съдят по-точно щом тортата или да бъдем по-конкретни рецептата на тортата наистина е на сладкарницата?

# 457
  • софия
  • Мнения: 25 399
От сладкарницата те нямат рецептата, имат продукти. Нямам нерви да гледам пак как изглежда тортата на Джулката, но мога да се обзаложа, че изглежда 1:1 с показаната на снимката на сладкарницата 😬 Колко жалка селска постъпка.
Но има "новина": произвеждат техни си натурални ядкови масла.

# 458
  • Мнения: 2 015
Лелеее, е видяхте ли , че малката Джулка хич не е добричка, ами си е направо дребнавичка и заядлива?! И на амбразурата е насаден мъж№2 да отстоява честта на фамилията Прици.
Значи отнесли като куцо пиле домат една торта от определено заведение, презентираха я като лично тяхна и накрая сладкарницата криви, че не им дали рецептата?! И сега заплахи  и чудо. Като си произвеждате сами продуктите/ сигурно и плантации с кашу и фурми имат/, защо аджеба, не ги ползвахте, ами купихте готова торта?

# 459
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 064
Аз пък им вярвам за това, че са взели рецептата, но чак със съд да се плашим, моля ви се. Иначе не виждам какъв им е кярът чак пък толкова на Джулката и тоз нейния да крият, че е купена.

# 460
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Всеки се излага според възможностите си.

# 461
  • Мнения: 14 966
Аз предлагам онлайн двубой - сладкарницата прави тортата и Жулка, и тя. В два съвместни кадъра. И накрая ще се види кой какво.
Как не го е срам този наглец да плаши така ? Че и записвал хората, тц,тц. 20 бонки му се привиждат.
Да не стане обратното само.

# 462
  • Мнения: 11 565
Аз вярвам на сладкарницата.
Чак пък да си плюят на името и публикуват измислици, не мисля...
А този на Гани ми е мнооого анти- бетер на сгоден мангал ми прилича. Той и предишния беше подобен.
Ама и тя проста- смучат й парите от наеми, безплатна надуваема кукла имат, пей сърце. Намерили са се, де. Че посервирал малко, поносил торби с покупки- затова му се плаща- паж и шут.

# 463
  • Мнения: 14 966
На мен тъкмо ми беше станал симпатичен и се изцепи.
Публични личности били, то ето как си публичен. Заради скандали, кражба на интелектуален труд и др. Сладкарницата избързаха да се оповестят. Трябваше онези да се изложат още и тогава чак да кажат Моля, моля.
Двамата публични отишли да си купят торта и искали рецептата, и защо- публичния да я плесне като своя в своята книга. Тъпанари и наглеци.
С това са публични.

# 464
  • Мнения: 2 015
Аз предлагам онлайн двубой - сладкарницата прави тортата и Жулка, и тя. В два съвместни кадъра. И накрая ще се види кой какво.
Как не го е срам този наглец да плаши така ? Че и записвал хората, тц,тц. 20 бонки му се привиждат.
Да не стане обратното само.

Ето, че това е вече тенденция. Кой нормален човек, когато си купува нещо прави запис с телефона, освен ако предварително не е тръгнал с презумпцията, че там нещо ако се сговняса по трасето, ще има алиби или улики за съд?!
Тия хора рязко се сгромолясаха пред очите ми/не, че бяха на висота, но поне мислех, че са нормално шашави/ с преднамерената си андрешковска хитрост.

Общи условия

Активация на акаунт