🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 621
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 870
Тоя Найденов - освен, че прави опити за торти на поразия, в момента виси във Фейсбук и не спира отговаря по постовете на хората. Даже и мен ме удостои с отговор. Stuck Out Tongue Closed Eyes

Това е държание на гузен човек.

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 01:22 от Yogurina

# 466
  • Мнения: 3 743
Вчера име ѝ бяха измислили на тортата и за тяхна авторска я преставяха, днес специално звъняли в сладкарницата за рецепта. Интересно какво мисли Манчев за авторското право тук. Да му "вземе" някой от ресторанта ястие, да го прекръсти и хоп негово било.

Не се и съмнявам, че са я купили, Джулка си лъже и маже от как я знаем, а и мъжлето ѝ е лика прилика.

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 20:33 от Emi_55

# 467
  • Мнения: 35 109
Не е лош домът на Гергана

# 468
  • Мнения: 2 015
Гергана има прекрасна кухня.

# 469
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Много ми харесва Гергана. Харесва ми и жилището ѝ.

И аз имам много стенни часовници. 6-7 и то направени от мен.

# 470
  • Мнения: 3 743
Ау, тук сме спечели с чая. И много хубав дом. Джулка прилича на връзка пресен лук с все мустаците отдолу.

# 471
  • Пловдив
  • Мнения: 40 741
Домът и на мен ми хареса...ама много ми се наби за чужбината Stuck Out Tongue Winking Eye  то чай, то сол...

# 472
  • Мнения: 2 015
Джулка прилича на връзка пресен лук с все мустаците отдолу.
Абе, как ви хрумват такива остроумни изрази?! Направо в десятката.

# 473
  • Мнения: 1 870
Домът на Гергана е чудесен, направен е табиетлийскта!

Вчера име ѝ бяха измислили на тортата и за тяхна авторска я преставяха, днес специално звъняли в сладкарницата за рецепта. Интересно какво мисли Манчев за авторското право тук. Да му "вземе" някой от ресторанта ястие, да го прекръсти и хоп негово било.

Не се ѝ съмнявам, че са я купили, Джулка си лъже и маже от как я знаем, а и мъжлето ѝ е лика прилика.

Манчев си махна таг-а от публикацията в Инстаграма ни. На Джулката и сладкарницата си стои. Не ли показателно и за него? Що си мислят, че като изтрият нещо, то спира да съществува?

# 474
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 357
Не знаех, че гласа от навигацията е неин.Много хубава жена,Джулката простее до нея.

# 475
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Скрит текст:
Манчев си махна таг-а от публикацията в Инстаграма ни. На Джулката и сладкарницата си стои. Не ли показателно и за него?
Що си мислят, че като изтрият нещо, то спира да съществува?

Защото им е толкова пипето.

# 476
  • Мнения: X
"Лелее, жипиеса ша готви" - Grinning моя мъж

# 477
  • Мнения: 1 870
Не знаех, че гласа от навигацията е неин.Много хубава жена,Джулката простее до нея.

Да,  и на гласов софтуер за слепи. Тя за него говореше, когато държеше плакета.

# 478
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Много малко салата. Три лъжици и половина.

Много ми е интересно да я гледам. Отдавна не ме е завладявала така Черешката.

# 479
  • Пловдив
  • Мнения: 40 741
Аууу, какъв мръсен тиган Stuck Out Tongue Winking Eye
И как не и пречи тая коса Close

Общи условия

Активация на акаунт