🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 641
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 9 044
Ето и тук се наложи домакинята да приготви в момента ястието и да отсъства за малко,е голям проблем ли е това?Изчакаха хората и готово,а предишната седмица онези за Деси...Rolling Eyes

# 511
  • Мнения: 2 015
Главата на Стоян е обитавана единствено от политика и диктатури, грам няма разчупване на новата му матрица. Чиче от пенсионерския клуб сякаш.

# 512
  • Мнения: 1 865
Джулката като говори имам чувството,че не и достига въздух.Тоалета и е пълен потрес.

# 513
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Ма Тошко как е нарисуван! Малееей!

# 514
  • софия
  • Мнения: 25 457
Хубава е кухнята на Гергана (една от любимите ми от Икеа), но ми липсва закачка, нещо, което да разчупи тъмно сивото. Твърде тъмна.

# 515
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Много хубави изненади. Кухата лейка Гана ощети Гергана. Не може да ѝ стъпи на малкото пръстче.  Влогърката и тя от същата кръвна група.

Нещастници!

# 516
  • Мнения: 18 498
Е, как може за тази вечеря само 38 точки...

# 517
  • София
  • Мнения: 7 886
Гана и Пепе ли беше, са  злобарки.

# 518
  • Мнения: 2 015
Много хубави изненади. Кухата лейка Гана ощети Гергана. Не може да ѝ стъпи на малкото пръстче.  Влогърката и тя от същата кръвна група.

Нещастници!
Дребни души, какво друго да очаква човек. Самомнението им обаче компенсаторно огромно.

# 519
  • Мнения: 6 604
Е, как може за тази вечеря само 38 точки...
Ми, може.
Като не е купила торта. 😜 😂

# 520
  • Мнения: X
Явно акцента на цялата седмица ще е психоанализ на този Тошко.

# 521
  • Мнения: 3 743
Джулка си е проклетийка, ще иска да вземе плакета като Петканова. Сакън да не остане по-назад.

# 522
  • Мнения: X
Имам смътното усещане, че Гани ще спечели. Е, не съм сигурен, но до момента тя е челна в класирането и не вярвам останалите двама да я задминат. Постфактум четох в темата, че тортата не е приготвена от нея, а е купена. Еми, браво, умела измама на предаването към зрителите.
Не ми хареса, че и намалиха точките. И двете дами пращят от лицемерие. Това не ми харесва.
Направи ми впечатление, че се опитаха да оправдават пиянството на Тошко с това, че към него имало високи очаквания. Е, това обяснява характера му, но не оправдава действията му. Нека не забравяме, че хората не би трябвало да се гледат по характер а по това какво и как правят. Това е валидна оценка за всеки, в това число и мен. След като малък Тошко не може да понася градивна критика еми, защо все още ни го навират в очите?

# 523
  • Мнения: 15 204
Много хубава вечер направи Гергана, браво! Винаги съм я харесвала, беше водеща на няколко предавания, преди доста години. Има много енергия и хъс в нея.
Рибата не беше сьомга, само за това бих й дала 10/40 - те точки.
Изненадите, наистина изненади.
Жалко, че й намалиха точките.

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 08:03 от Mama_Nana

# 524
  • Мнения: 13 188
Много ми хареса вечерята на Гергана. Не само като меню, но и като цялостно представяне.

Общи условия

Активация на акаунт