🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 576
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 585
  • софия
  • Мнения: 25 392
И били толкова известни, че все някой гледал да се пообърше в тях, за да си направи реклама на техен гръб. Тези верно ли си вярват? tooth
Намерили са и кошаревски свидетел как правят тортата, но защо още няма клип?



Мъжкият мъж си е изтрил всички коментари под публикацията на сладкарницата.

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 11:12 от zvаnchе

# 586
  • Мнения: 147
Гледам си Черешката и се чудя: Кога му остава на шеф Манчев да готви в ресторанта си??? То Черешки...., то Кошмари.... Еми бравас на човека. Многоръкия Шива.

# 587
  • Мнения: 24 273
И на два стана тъче т.е. от две жени деца има.....Да му се ненадяваш

# 588
  • Мнения: 17 969
Ми то Кошмарите са все повторения отдавна

# 589
  • София
  • Мнения: 8 932
Гледам си Черешката и се чудя: Кога му остава на шеф Манчев да готви в ресторанта си??? То Черешки...., то Кошмари.... Еми бравас на човека. Многоръкия Шива.
То сигурно и толкова готви той. А и неговите реплики сигурно ги снимат за 20 минути. Кошмарите се повтарят вече за 3 път.

# 590
  • Мнения: 8 987
И аз това си мисля,че амбицията му е за тв звезда,а не готвач.

# 591
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Манчев преди ми беше много симпатичен, докато не чух от няколко места колко е груб, включително и от ММ.
Работеше като главен готвач в едно заведение и Манчев е бил гост. Шефът е приятел с Манчев и решил да ги запознае, да си похвали готвача, че цяла нощ са го юркали за ястия, които не са в менюто. Тоя нашия се бил напил, отнесъл се науважително, въобще кофти картинка.
Искам да идва денят на Тошко, да видим и в дома му ли Грета Grinning така ще му се сопка. Ще я видим и нея какви ще ги сътвори днес.
Няколко човека вече му коментираха татуировките, на мен пък автоматично човек с татуировки и обеци ми става симпатичен, но това съм аз. Аз, ММ и 90% от обкръжението ми имат татуировки и не го приемам за нещо странно, повече ми бодат очите гърдите на Джула, но това също си е нейно решение и не мога да съдя хората за външния им вид. Важното е човек сам да се харесва и да има самочувствие.
Включих се в темата повече, за да коментирам кулинарните им умения и усета за посрещане на гости, но всички обсъждат всичко останало, та не издържах.

# 592
  • Мнения: 8 987
Забравих най-важното! Joy
Гергана като сервираше ястията и ти се дояжда веднага, и как кадъра се измести към вимето на Гана и моментално ми се отяжда!!За вас не знам, за мен това е гротеска-никаква естетика, никакъв стил.
Пп. За протокола- Д чашка съм, да не се сметне като завист Joy

# 593
  • Мнения: 15 165
Включих се в темата повече, за да коментирам кулинарните им умения и усета за посрещане на гости, но всички обсъждат всичко останало, та не издържах.
Hands Plus1
За жалост не само в темата се коментира основно скандалното поведение, визия, семейно положение  .... и на последно място основната идея на предаването. Продуцентите залагат на това, да има скандал и сеир.
Понеже във вечерята на Джулка нямаше такива, всичко се завъртя около една торта и скандала на лице.
Същото с Гергана - супер вечеря, но Джулка необосновано недоволна, Пепе също, намаляват оценката - интрига.

Започнах да мисля, че поканата към Тодор Славков, цели някакъв терапевтичен подход с цел да му се помогне да излезе от дупката, в която е пропаднал, защото другия вариант е подигравка  и безотговорност - да наливаш на алкохолик питиета и да гледаш в кой момент ще се о.....ре.

# 594
  • Мнения: X
Тошко се държи идиотски, защото се чувства тъпо сред тези хора и му е скучно, затова се прави на маймуна. Провокират го и той им прави цирк. Абсолютно съм убедена, че в среда, в която трябва да се държи прилично, е напълно способен да го направи.
За балоните на Ганито... Не знам защо си причиняват такива неща! Аз имам естествена гръдна обиколка, подобна на нейната и се заклевам, че това е най-неудобното нещо на света. Като се хранят хората и ядат супа, на тях им капе в чинията, а на мен в пазвата. Или трябва да съм неудобно наведена над чинията като часовникар, или трябва да държа чинията в ръка на нивото на гърдите и от там да я ям тая супа. А най-добре е да си я сервирам върху бюста, който си е като масичка за сервиране в кревата и е съвсем удобно да си похапва човек от там Laughing Абе, пълни глупости! Ако мога, ще ги намаля! Това е тежест, товар, неудобство, кошмар!

ПП. И съм сърдита на госпожа Навигация! Днес се лутах като муха без глава из Св.Троица докато намеря един адрес, а тя: поемете на североизток, та поемете на североизток! Оставаше и компас да извадя , освен телефона, който държах в ръка и щяха хептен да ме вземат за гламава.

# 595
  • софия
  • Мнения: 25 392
На госпожа Пепе не ѝ разбрах мислАта за оценката. Каза, че вечерята била страхотна и за това давала 9 33uu

# 596
  • Мнения: 1 463
Гергана се справи добре, но и тя подхвана темата, за семейството и животът на Малък Тошко, а би трябвало като домакиня да каже нещо за себе си.
Какъвто и да е Тодор, ами ясно, че пие точно защото цял живот трябва да се извинява ли, какво, че е внук на дядо си.
Аз на негово място бих си тръгнала.
Гергана и тя не е цвете за мирисане.
Всички знаем, за аферата й с един министър на културата, та и пост в правителството и бяха дали.

# 597
  • Мнения: 1 483
Това с тортата на Жулката ме уби. Тя някак ми е поносима, ама онова дребосъче - приятеля й - страшна карикатура. Да видим тази вечер Пепето какво ще сътвори.

# 598
  • Мнения: 2 015
Тошко се държи идиотски, защото се чувства тъпо сред тези хора и му е скучно, затова се прави на маймуна. Провокират го и той им прави цирк. Абсолютно съм убедена, че в среда, в която трябва да се държи прилично, е напълно способен да го направи.

Тошко е класи над джулки и мушмулки предвид средите, в които е бил и престижните училища, в които е учил. И най-големият галфон да си, ако ежедневно виждаш и чуваш определени неща, то те остават завинаги в съзнанието ти. Завършил е Първа английска гимназия  в София/тази гимназия и класическата са били винаги еталон за интелект/ и връзки естествено/. А по времето, в което сме били деца се учеше мега яко. После образование в Швейцария, естествено пак сред отбрани деца от сой. Калпазанлъците му са ясни, били са толерирани, но учебната програма е била една за всички. Той е наясно със себе си какво носи, а поведението му  е среден пръст към хора, които не го кефят и му е отвъд дедовия. Как се стегна и подари разкошен букет от рози на Гергана, наясно е ,че това е човек, който цени обноските .


За балоните на Ганито... Не знам защо си причиняват такива неща! Аз имам естествена гръдна обиколка, подобна на нейната и се заклевам, че това е най-неудобното нещо на света. Като се хранят хората и ядат супа, на тях им капе в чинията, а на мен в пазвата. Или трябва да съм неудобно наведена над чинията като часовникар, или трябва да държа чинията в ръка на нивото на гърдите и от там да я ям.А най-добре е да си я сервирам върху бюста, който си е като масичка за сервиране в кревата и е съвсем удобно да си похапва човек от там Laughing Абе, пълни глупости! Ако мога, ще ги намаля! Това е тежест, товар, неудобство, кошмар!

И тях ще махне като предните гърди и предните джуки,които я правеха на патица.Ама сега на какво друго да стъпи, че да изпъкне и да стане известна?! Ще ги попъчи някоя година още, докато драпа да я забележат и сбутат в някое тв предаване, и 100% ще ги махне...за да си се превърне в средностатическа посредствена жена с нереални амбиции.

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 12:25 от Walnuss

# 599
  • Мнения: 15 165
Скрит текст:
Гергана се справи добре, но и тя подхвана темата, за семейството и животът на Малък Тошко, а би трябвало като домакиня да каже нещо за себе си.
Какъвто и да е Тодор, ами ясно, че пие точно защото цял живот трябва да се извинява ли, какво, че е внук на дядо си.
Аз на негово място бих си тръгнала.
Гергана и тя не е цвете за мирисане.
Всички знаем, за аферата й с един министър на културата, та и пост в правителството и бяха дали.
С какво тази афера прави вечерята по добра или по лоша? Как тази същата афера се е отразила на умението й да готви и да посреща гости? Аналогично и за бюста и устните на Джулиана, брака на Пепе ...........
Явно това е по интересно и затова ще ни поднасят това, ние го искаме, а после са възмущаваме / Тошко/.

Общи условия

Активация на акаунт