🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 534
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 28 136
Плачков е изкъпан и подстриган даже

# 1 051
  • Мнения: 852
Плачков е изкъпан и подстриган даже

Според мен само е зализан по темата зе 20те години

# 1 052
  • Мнения: 6 930
Денкова е моят фаворит за другата седмица. Готина жена!

# 1 053
  • Мнения: X
Моя приятелка е мед.сестра в тяхната клиника. Каза, че е голям шемет и много готина! Ще видим. Simple Smile

# 1 054
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 047
Ха честита баня, ако се е изкъпал.  Сигурно предаването е било снимано в неделя. 😆😂

# 1 055
  • Мнения: 2 653
Преди да започне новата серия участници да си кажа и аз мнението за изминалата седмица- най- уютно и приятно ми беше да гледам как готви Гергана. Хареса ми обстановката в кухнята , хареса ми начина по който готви, личеше си, че не ги пипа уредите и готварските прибори за пръв път.
Направи ми впечатление и деколтето и на вечерята у Тодор Славков. Беше провокация към и без това слабите му ангели.
Когато се наведе да върже връзката имам чувството, че аха и щеше да бръкне по- надолу Simple Smile
Иначе Тошко какво да го съжалявам- кредит за жилище ли е погасявал, гладни гърла ли е хранил, рано за работа ли е ставал или да е студувал по спирките на градския транспорт някога.
Не ги разбирам аз проблемите на богатите .
Като за всяко дете, загубило майка си, много ми е жал, но дотам.

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 16:33 от Veracruz

# 1 056
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ха честита баня, ако се е изкъпал.  Сигурно предаването е било снимано в неделя. 😆😂

По-скоро преди Коледа, защото имам чувството, че се къпе за Великден и за Коледа.

# 1 057
  • USA
  • Мнения: 7 233
Съжалявам,че Гери не спечели.Всички други бяха едно ниво под нея според мен.А плакета отиде при една пародия с купена торта и ястия,които мъжа й приготви.

НОВА ТЕМА  https://www.bg-mamma.com/?topic=1174611

# 1 058
  • Варна
  • Мнения: 1 119

Иначе Тошко какво да го съжалявам- кредит за жилище ли е погасявал, гладни гърла ли е хранил, рано за работа ли е ставал или да е студувал по спирките на градския транспорт някога.
Не ги разбирам аз проблемите на богатите .
Като за всяко дете, загубило майка си, много ми е жал, но дотам.
Да и аз смятам че се преекспонира с детството на Тошко без майка. Все пак той има много съзнателни спомени от нея, дала му е много, с други думи знае какво е това майка.
След 10 годишна възраст  по-важен във възпитанието на момчето е бащата. Ако като голям човек Тодор Славков има проблеми, то по скоро е виновен баща му.
Има хора на които майка им е починала при раждане, на една, две години.
Ако Тодор Славков трябва да го съжаляваме прекалено, то на тези хора паметник трябва да им издигнем.

# 1 059

Общи условия

Активация на акаунт