Фотоепилатори – въпроси и отговори – №2

  • 51 872
  • 782
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: X
Здравейте!

Реших да рискувам с Lescolton T009 от Техномаркет. Умишлено най-евтиния в магазина, за проба. Според вас, като по-опитни, много ли ще сбъркам, като взимам най-евтиното? Да знам, преди да отида да го купя.

# 631
  • София
  • Мнения: 3 672
Евтиното понякога излиза скъпо.Аз бих се доверила на изпитаното.
Моят е модел 1997 за 399 лв на промоция от Кауфланд с 3 г гаранция. Нещо се опитва да загрява бързо и от офиса на Филипс ви казаха ако продължава да го върна и ще ми го сменят. Вчера загря на 40 Мин. работа  като се стараех да го повдигам и държа 4 секунди между импулсите далеч от кожата. Мислите ли че е за смяна при това положение? - 40 Мин и загрява, но не на слайд?

Последна редакция: пн, 13 юли 2020, 12:38 от vnd

# 632
  • Мнения: 3 114
И аз бих заложила на по-скъпото, но доказано, че работи. За евтините модели не съм чела добри отзиви.

# 633
  • Мнения: 5 832
Здравейте!

Реших да рискувам с Lescolton T009 от Техномаркет. Умишлено най-евтиния в магазина, за проба. Според вас, като по-опитни, много ли ще сбъркам, като взимам най-евтиното? Да знам, преди да отида да го купя.
Не съм го чувала този и не мога да дам мнение, но преда като исках да си кипя фотоепилатор, твърдо знаех, че искам Филипс и нищо друго. Затова и се забавих с покупката, но не съжалявам. Не знам как е при другите фирми, но стане ли нещо с филипса, веднага го подменят.

# 634
  • Мнения: 4
Евтиното понякога излиза скъпо.Аз бих се доверила на изпитаното.
Моят е модел 1997 за 399 лв на промоция от Кауфланд с 3 г гаранция. Нещо се опитва да загрява бързо и от офиса на Филипс ви казаха ако продължава да го върна и ще ми го сменят. Вчера загря на 40 Мин. работа  като се стараех да го повдигам и държа 4 секунди между импулсите далеч от кожата. Мислите ли че е за смяна при това положение? - 40 Мин и загрява, но не на слайд?
Има ли го още на промоция?

# 635
  • Мнения: X
Някоя тук случайно да ползва камък-дезодорант? Взех си все пак Филипс и в книжката пише, че не трябва да се ползва, ако се ползват и дезодоранти с дълготраен ефект. Това включва ли камъни?

# 636
  • Мнения: 12 624
Камък-дезодорантът не е ли просто стипца, ако е това дето си мисля? То се отмива от кожата, не е както Одорекс примерно. Поне аз това разбирам под дезодорант с траен ефект.

# 637
  • Мнения: X
Стипца е, но понеже го ползвам 2 пъти седмично (няма нужда от по-често), не съм сигурна дали се води нещо трайно и за по-сигурно питам.
Супер, значи мога да стартирам една зона все пак Simple Smile

# 638
  • Мнения: 110
Здравейте момичетата,
не знам дали си въобразявам, но ми се струва, че на местата на косъмчетата са се появили по-тъмно петна. Възможно ли е да е от фотоепилатора и дали ще с махнат, ако трябва да не продължавам с него? имам направени поне 5 процедури през 2 седмици. Прилагам снимка, ако някой има някакво наблюдение, моля да го сподели.

# 639
  • Мнения: 27 442
Според мен, това са косми във фаза на растеж, но под кожата. При мен растат доста бавно между процедурите и отнема време докато излязат на повърхността и паднат.

# 640
  • Мнения: 162
Това е най-лесното да го върна, но въпроса ми е дали не му влияе топлото време? При вас загряват ли след 15 -20 Мин. работа

Да, загрява повече когато и в стаята е по-топло. Аз го ползвам за краката само с плъзгане с постоянно натиснат бутон. И преди да обработя интима махам накрайника,  оставям да изстине и тогава продължавам.

# 641
  • Мнения: 162
Искам да попитам: преди няколко поста някой сподели че си разчертава зони. Въпросът ми е с какво си чертаете по кожата?
Все си мисля, че пропускам участък

Аз се разчертавам с бял молив за грим.

# 642
  • София
  • Мнения: 5 136
Момичета, аз съм с BRI921 на Phillips, уж четох внимателно книжката, но моят май няма тази функция с приплъзването. Някой може ли да сподели, ако е със същия модел?

# 643
  • Мнения: 162
Sunshine_Reggea , то не е функция. Идеята е, че държиш натиснат постоянно бутона и не отлепяш епилатора от кожата. Той светва, ти приплъзваш, през това време се е генерирал следващият импулс и пак светва и така...

# 644
  • София
  • Мнения: 5 136
Ох, мерси. Чела-недочела съм явно Grinning

Общи условия

Активация на акаунт