Между двама

  • 6 405
  • 145
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Здравейте темата е много дълга и с много страни.Ще я разкажа накратко имах връзка със страхотен мъж който е 20 години по-голям от мен ( той също е от друг град ) тази връзка продължи 3 години като през това време бяхме много щастливи пътувахме много , излизахме и правихме най-различни неща .Той беше много грижовен и непрекъснато ми правеше подаръци .Той е и доста богат .Но с времето тръпката малко намаля той ми изневери няколко пъти с негова бивша  , като твърдеше че няма чувства към нея .Аз се запознах с по-млад и симпатичен мъж лятото и започнах бурна страстна връзка като уговорката беше само секс защото и той имаше дълга връзка .Въпроса беше макар , че другия е много стабилен мъж и ми дава сигурност аз се влюбих безразсъдно в другия .Оставих моя приятел , но не бях щастлива когато бях с другия липсваше ми , защото и другия беше обвързан и нямаше как да съм другата жена .Та се върнах към бившия всичко беше много добре , но не можах да престана да се виждам с настоящия .Един ден той ми каза , че иска да сме заедно и аз оставих бившия ми и той неговата . Защото имаше много силна химия и бяхме влюбени . Сега живея с новия вече 2 месеца през което време бившия ми иска да се съберем и ми пише непрекъснато , а новия ревнува и прави всичко за да  се откаже бившия .Но от както сме заедно на мен малко ми липсва бившия защото той беше мъж който винаги се държеше мъжествено говоря цветя , вечери , дискотеки , подаръци и екзотични почивки , грижа , сигурност и така нататъка от друга страна трябваше да патувам за да се виждаме или той , отделно искаше да се преместя в тях а аз не бях готова .А другия с които съм сега е много секси , но скучен обича да си седи в къщи , да гледаме филми , да почиваме и така . Малко е стиснат според мен и тези неща не ми харесват от друга страна и към него имам чувства . Моля ви за съвет дали да продължа да се виждам с бившия или да избере новия

# 1
  • Мнения: 8 937
Не бих се виждала с нито единия. От написаното излиза, че в единия харесвате парите, а в другия тръпката... Не мисля, че това са правилни мотиви за връзка, но хората сме различни.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 14 527
Ако са навити за тройка ще ти сбъднат желанията.

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 11:23 от Viviana91

# 3
  • Мнения: 866
Почти се обърках и аз по едно време, бившият настоящият голяма каша. Истината е, че ти най-вероятно никога през живота ти не си се влюбвала. Това не е любов мила Малинка, това е просто интерес. В единият е било заради материалните благини, а в другият защото е бил страшно секси. Това не е любов, не бъркай понятията !

Ето ти една мисъл, което не е моя, но съм я запомнил и я споделям:

Цитат
Ако обичаш някой заради красотата му - не е любов, а желание.

Ако обичаш някой заради интелигентността му - не е любов, а възхищение.

Ако обичаш някой, защото е богат - не е любов, а интерес.

Ако обичаш някой и не знаеш защо - това е ЛЮБОВ !

Цитат
"Има любов, която не забелязваш, защото мимолетно просветва в баналността на дните и не оставя следа. Има такава, която те връхлита като торнадо. Има и такава, която се колебае да прекрачи прага на настоящето. Ала има любов, която променя съзнанието и срива стени. Тази любов те кара да страдаш или те оставя без дъх от щастие. Веднъж те води, друг път е сляпа - убива те, за да те възкреси. Такава любов не можеш да пренебрегнеш - тя просто те намира. Когато се случи, знаеш, че животът ти няма да е като преди. Това е любовта, която остава, дори някой ден да си тръгне от теб. Където и да отидеш, я носиш със себе си. За тази любов си струва всяка саможертва. Тя идва, за да ни промени, и само от нас зависи дали ще ни възвиси, или погуби. Такава любов ни дава силата да преодоляваме препятствия, доближава ни до Създателя, превръща ни в чудотворци.- Оура Лов"

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 02:58 от Stallion001

# 4
  • София
  • Мнения: 10 513
Единият е прекалено голям за теб. Все пак, ако търсиш човек, с когото да създадеш семейство.

Другият е прекалено скучен и стиснат.

И двамата не са партия.
Но и не става ясно ти какво търсиш, какво искаш. Деца и семейство; забавления и дискотеки?
Изясни се със себе си първо.

# 5
  • Мнения: 24 467
Браво, печелиш "златна малинка".
Пиши ги "план А" и "план Б", че ако човек много не внимава, ще се обърка в сюжета.

# 6
  • Мнения: 232
Бог да пази Господ.

# 7
  • Мнения: 1 248
Голяма каша.

# 8
  • Мнения: 85
Бившия, настоящия, бившия, настоящия, другия, онзи другия...... Само аз ли се обърках и нищо не разбрах

# 9
  • BG
  • Мнения: 2 173
Не е чак толкова объркано. На чичо Митко, например, всичко му е ясно.

# 10
  • Мнения: 24 467
Оооох, кой пък сега е "чичо Митко"?
План "В"?

# 11
  • Мнения: 660
Аз, не знам какво се чудиш.. Върви при чичкото, че младият е стиснат. За какво ти е..😂
 Съжалявам,но си много елементарна, повърхностна и глупава...

# 12
  • Мнения: 360
Единия, другия.. Бившия, сегашния.. Голяма каша 😁 май и ти не знаеш какво търсиш? Като цяло зарежи и двамата - единия имал пари, с другия имало тръпка.. Така като те слушам с никой от тях двамата не ти е Ок..

# 13
  • Мнения: 21 263
Ех, Малинке, Малинке, много съм респектирана как ги въртиш мъжете. Явно нямаш никакъв проблем да намериш нещо трето -  хем младо, хем да води по екскурзии. Някое футболистче от вашия град нямате ли?

# 14
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 237
Достойнство и себеуважение липсват.Това е проблема.

# 15
  • Мнения: X
Здравейте темата е много дълга и с много страни.Ще я разкажа накратко имах връзка със страхотен мъж който е 20 години по-голям от мен ( той също е от друг град ) тази връзка продължи 3 години като през това време бяхме много щастливи пътувахме много , излизахме и правихме най-различни неща .Той беше много грижовен и непрекъснато ми правеше подаръци .Той е и доста богат .Но с времето тръпката малко намаля той ми изневери няколко пъти с негова бивша  , като твърдеше че няма чувства към нея .Аз се запознах с по-млад и симпатичен мъж лятото и започнах бурна страстна връзка като уговорката беше само секс защото и той имаше дълга връзка .Въпроса беше макар , че другия е много стабилен мъж и ми дава сигурност аз се влюбих безразсъдно в другия .Оставих моя приятел , но не бях щастлива когато бях с другия липсваше ми , защото и другия беше обвързан и нямаше как да съм другата жена .Та се върнах към бившия всичко беше много добре , но не можах да престана да се виждам с настоящия .Един ден той ми каза , че иска да сме заедно и аз оставих бившия ми и той неговата . Защото имаше много силна химия и бяхме влюбени . Сега живея с новия вече 2 месеца през което време бившия ми иска да се съберем и ми пише непрекъснато , а новия ревнува и прави всичко за да  се откаже бившия .Но от както сме заедно на мен малко ми липсва бившия защото той беше мъж който винаги се държеше мъжествено говоря цветя , вечери , дискотеки , подаръци и екзотични почивки , грижа , сигурност и така нататъка от друга страна трябваше да патувам за да се виждаме или той , отделно искаше да се преместя в тях а аз не бях готова .А другия с които съм сега е много секси , но скучен обича да си седи в къщи , да гледаме филми , да почиваме и така . Малко е стиснат според мен и тези неща не ми харесват от друга страна и към него имам чувства . Моля ви за съвет дали да продължа да се виждам с бившия или да избере новия
Малейййй, кЪв сапунен сериал.......   Laughing
Намери си трети.Тези двамата не струват....не питай у кого е причината, че ще ме баннат.А не щЪ....   Smiling Imp
И, сериозна съм.

# 16
  • BG
  • Мнения: 2 173
Оооох, кой пък сега е "чичо Митко"?
План "В"?
Нее..

# 17
  • Мнения: 24 467
А-а-а-а-а, тоя Митко...
Верно, само той е на висотата да схване таз дълбока мисла!

# 18
  • Мнения: 132
Другия, бившия, бившия, другия леле 🤔
Ти искаш да ходиш на екскурзии, да получаваш скъпи подаръци, да получаваш цветя- с една дума да харчат пари по теб,както с по-големия мъж. От друга страна търсиш и тръпката, която я има при другия.
С единия няма да получаваш подаръци(което ти липсва) , с другия я няма тръпката.
 Намери си трети, който да притежава всички критерии.  🙂
П.С две хубави няма никъде, реши какво искаш и кое за теб е по важно..

# 19
  • София
  • Мнения: 34 929
Достойнство и себеуважение липсват.Това е проблема.
Пари, почивки и подаръци й липсват.
Това достойнството....

# 20
  • Мнения: 19 668
Има една приказка "пари има, акъл няма".

# 21
  • Мнения: 28 868
Ужас!!!!

Докъде се стигна...…

ПС: Грам самоуважение и ценности нямате!!!!!

# 22
  • Мнения: 30
Въпроса е , че си мисля дори сега да ми е добре с вариант Б след време ще ми залипсва стария начин на живот. А план А няма да чака до тогава от друга страна ако избера план А , мога да се чудя какво е можело да стане с план Б . И вие сте прави и в двамата нещо ми липсва като чели. Кое бихте избрали вие ? Всичко което искате като материални неща или човек които харесвате , но не смятате , че може да ги осигури

# 23
  • Мнения: 24 467
Много благодаря, Милинка, сега по-лесно схващам.
Аз бих ги карала на график. Че да нямам липси.

# 24
  • Мнения: 132
Въпроса е , че си мисля дори сега да ми е добре с вариант Б след време ще ми залипсва стария начин на живот. А план А няма да чака до тогава от друга страна ако избера план А , мога да се чудя какво е можело да стане с план Б . И вие сте прави и в двамата нещо ми липсва като чели. Кое бихте избрали вие ? Всичко което искате като материални неща или човек които харесвате , но не смятате , че може да ги осигури
Защо човека срещу вас трябва да ви осигури тези неща, докато чакате на човека от среща дълго ще се лутате така. Според мен вие сама трябва да можете да посрещате нуждите си и да си осигурявате неща от които имате нужда.
По добре всичко което искате като материални неща да си го осигурявате сама и тогава ще ви е по лесно да изберете.
Някой ден тоя човек като се обърне и каже, че чакате на негов гръб, че всичко ви е дал.. Как ще се почувствате, нямата ли самочувствие?!

# 25
  • Мнения: 30
Аз също мога да кажа , че си осигурявам доста неща сама . Но друго си е и някои да ти помага смятам , че и план Б се старае , но на фона на план А не става отделно , че още имам някакви чувства към план А и ме е страх да не остане недоизживяно абе голяма каша .Но план А ме беше наранил и сега като чели ме оцени . Ако се върна мислите ли , че след тези неща ще като преди аз се съмнявам а нашите проблеми за местенето и децата той искаше дете , но аз още не съм готова пак ще излезнат на преден план макар че той каза че ще изчака.

# 26
  • Мнения: 360
Въпроса е , че си мисля дори сега да ми е добре с вариант Б след време ще ми залипсва стария начин на живот. А план А няма да чака до тогава от друга страна ако избера план А , мога да се чудя какво е можело да стане с план Б . И вие сте прави и в двамата нещо ми липсва като чели. Кое бихте избрали вие ? Всичко което искате като материални неща или човек които харесвате , но не смятате , че може да ги осигури

Лично аз никога не бих избрала някакъв чичко с парички за да ме води по почивки и да ми купува скъпи подаръци. Не бих била с някого само заради парите. Ама то си е до човек и до принципи..

# 27
  • Мнения: 1 119
Нормално е по-възрастен мъж да е по-стабилен материално от по-младия. Нормално е и да бъде по-голям джентълмен и да знае как да се грижи за една жена. Огромна е разликата между 20-годишен мъж и 40-годишен мъж. Това е цяло поколение. Младото момче може да е много по-напред от него след 20 години.

Нито един не е подходящ. Бившият ти е изневерил, а ти си простила заради удобството. Ти си му изневерила и той ти е простил, заради удобството. Новият е изневерил на своята бивша приятелка с теб. Ти сега, макар и мислено, изневеряваш на новия. Ти също не си подходяща за връзка и това определено не е любов. От ничия страна.

Общо взето моралът в историята е, че никой няма морал. А поуката е, че никой не си взима поука.

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 10:30 от Tyra.

# 28
  • Мнения: 7 846
Не може и душата в рая, и оная работа до края Sunglasses

# 29
  • Мнения: 41
Зарежи и двамата.

# 30
  • Мнения: 30
Въпроса е , че аз съм на 21 години и като чели още незнам какво искам . За сега търся забавление . При план А ми липсваше малко внимание защото беше от друг град и се виждахме 3 дена в седмицата , от друга страна ми беше добре защото имах свободно време . План Б ми обръща много внимание но си мисля , че и той ще изневери защото се запознахме в такава ситуация и му нямам още доверие пък и е трудно като свикнеш с някои . Най лошото е , че много се обърках от цялата ситуация защото в началото беше много заплетено план А се виждаше с мен и негова бивша но се грижеше материално за мен през това време . Докато аз се виждах с план Б и с план А от лятото . А план Б беше обвързан и се криеше от неговата вече бивша приятелка . Та с план Б се криехме като идиоти хотели , квартири и така и имаше много тръпка .Сега живеем в тях но той ми се струва малко скучен все в тях да си седим което писва в едно време а план А винаги ме водеше по заведения и така а и двамата са ревниви .

# 31
  • Мнения: 41
Очевидно и с двамата няма как да се получат някакви сериозни отношения. Аз се обърках кой на кого изневерява, май всеки на всеки..
Просто помисли ти какво търсиш в момента от една връзка - обвързване, забавление, пари?

# 32
  • София
  • Мнения: 34 929
В този тюрлюгювеч на отношения, пари и полово предавани болести, аз не виждам бъдеще.
Авторке, малка си, бий шутове и на двамата (и пусни скапаните пари) и поеми отговорност за себе си. Учи, работи, расти. Това е опит и го приеми като такъв - как да бъда честна първо със себе си.

# 33
  • Мнения: 30
И вие сте прави , със сигурност мисля , че и двамата явно не са за мен . Сега сигурно ще си дам още малко време с новия пък ако не стане , не стане все пак мисля да му дам шанс. Пък ще видим не мисля , че единия или другия в крайна сметка ме обичат истински с оглед на ситуацията .

# 34
  • Мнения: 11 438
Не, не се отказвай! Та ти почти имаш собствен бизнес, но не си го осъзнала! Само на 21, а колко чувствено-практична.....   Ако си направиш бизнес стратегия, големи кинти могат да паднат.

# 35
  • Мнения: 4 303
Ех, тези златотърсачки!

# 36
  • Мнения: 7 846
Малинка, евтино се продаваш.

# 37
  • Мнения: 410
👀
Много бих искала тази и подобни теми да са пързалки.
Авторке на 21год. си , имаш толкова пред себе си и си прекалено малка да търсиш на хляба мекото.Зарежи и двамата и започни да работиш върху себе си , учи , работи.След време е напълно възможно сама да си позволяваш всичките позитиви от план А , при него ако отпаднат парите , не смятам , че ще ти е все още такава тръпка...

# 38
  • Мнения: 715
Зарежи план А. План Б колкото и да е смотан и безпаричен, няма как да ти навреди толкова, дори и да ти изневери, няма да е края на света. Пази се от мъже 20 години по-големи от теб. Този си е купувал младост и свежост срещу евтини парцалки и екскурзии. Не си готова за деца, а пък План А напира и може да те изманипулира за дете. Кюткай си там с момчето на твоята възраст. И не чакай той да ти прави интересното. Учи, работи и няма да ти е скучно.

# 39
  • Мнения: X
План А е дрЪт пергишин, явно каращ и кризата на средната възраст. Той няма да спре да кръшка, дори най - вероятно ще почне да сменя "трофеите" още по - често... А теб те иска, понеже го раздаваш гадже тип Балама, да му родиш 1-2 деца, сакън да не се затрият "скъпоценните" му гени.

# 40
  • Мнения: 30
Прави сте план Б също има възможности , но според мен му трябва малко време защото и той още ми няма доверие . Нормално е в началото , страх ме е само да не ме лъже но засега мисля че е добре .Иначе и с него пътуваме , но по рядко .

# 41
  • Мнения: 3 703
Търси си някой, който не ревнува. Тия и двамата прекаляват.

# 42
  • Мнения: 11 438
Ами ти не си за вярване, прав е човекът. А ти да лъжеш не те ли е страх? Изобщо как си го представяш този живот? Имаш ли мечти, как се виждаш след 10 години?

# 43
  • София
  • Мнения: 34 929
Липсва ми сиренината мъдрост в тая тема....

# 44
  • Мнения: 30
Да аз уча в университет , отделно се занимавам и с други неща.Винаги съм гледала да съм по-самостоятелно пък и родителите ми помагат . Мисля си сега , че просто този човек ме манипулираше с материални неща за да ме задържи и накара да се преместя при него ( той е от по малък град , но има и апартамент в моя град ) обичаше ме по негов начин , но искаше сериозни отношение пък от 3 години връзка последната излизаше с бивша . Беже ми взел и скъп автомобил които си взе естествено като се разделихме пък беше зел и на нея . След като се разделихме той се събра с нея , но ми звънеше да реве по тел че съм му липсвала и как правил всичко за мен , тя разбра изпокараха се и сега той ми каза , че няма да е с нея.

# 45
  • Мнения: 41
Всъщност не ти е взел автомобил, щом после си го е прибрал. Изобщо не виждам никакъв смисъл от тази връзка, освен ако не си търсиш временен спонсор, който като му омръзнеш ще те зареже и ще останеш без нищо.

# 46
  • София
  • Мнения: 34 929
Човекът обаче, гледайте - едната в Милано, после другата. На едната автомобил, веднага на другата.
Ако кажете, че е безотговорен!
Аз съм за него, ти си за него.....готово.

# 47
  • Мнения: 7 869
Триъгълник заформен от кръшкачи, с неизвестен брой поддържащи роли в периферията около главните герои. Младия е объркал схемата с това, че изоставя дългогодишната си изгора и става моментално скучен. Laughing Чичото и той станал скучен, щото разкарал бившата. Твърде прости са нещата вече за авторката, няма с кой да си мери силите.

 Освен да им намери по една нова изгора и на двамата, за да стане пак оплетено и интересно за нея.Thinking
Или пък да измислят план с младия как да измъкнат парите на чичкото, за да стане по-интригуващо. И без това всичко е като турски (или индийски) сериал.Tired Face

# 48
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 6 952
Според мен ви е малко и работата,и боя. На всички!

# 49
  • Мнения: 30
Аз бях много влюбена в план А после като разбрах , че ми изневеря от време на време дълго ми беше много гадно . Защото имах чувства чудих се какво да правя и един ден случайно на светофара се запознах с Б , той ми отвори очите за А , аз до тогава не бях сигурна и за много неща и се влюбих . Аз смятам , че му помогнах също защото неговата бивша беже много ревнива следеше го , непрекъснати скандали и така .Той имаше страх от нея , казваше че няма как да се разделят . Но с времето се отпусна и аз и така като ми каза , че иска да сме заедно аз се съгласих.Сега А които е умен мъж като чели ме оцени и предлага всичко само и само да се върна , но мисля че не трябва да се изкушавам . Благодаря ви че пишете и ми помагате може да изглежда смешна цялата ситуация но аз бях в страшни дилеми и ми беше трудно .

# 50
  • Мнения: 28 868
Ох, как ми идва да напиша всичко, което мисля....ама ще си замълча.

# 51
  • Мнения: 715
Недей се изкушава от А. Недай си Боже да родиш от него, децата ще имат стар баща. Не ти трябва някой с 20 години по-възрастен от теб. Че той може да ти е баща и ще те върти на малкия си пръст. Охлади малко страстите и се развивай в професията си. Това е най-доброто, което можеш да направиш в дългосрочен план.

# 52
  • Мнения: 19 668
Какво каза, че учиш в университета?

# 53
  • Мнения: 2 838
Какъв кръстопът в живота, каква дилема...
От теб зависи държанка ли искаш да си цял живот, заради един по-висок фалшив стандарт или ще се вземеш в ръце.
Честно казано никпга не съм разбирала момичета като теб. Да чакаш някпй да те води по заведения и да ти плати храната. По почивки,които повярвай ми не са невъМожни,ако работиш. И заради няколко парцала или чанти..
Много ниско,много..

# 54
  • Мнения: 8 937
Аз бях много влюбена в план А после като разбрах , че ми изневеря от време на време дълго ми беше много гадно . Защото имах чувства чудих се какво да правя и един ден случайно на светофара се запознах с Б , той ми отвори очите за А , аз до тогава не бях сигурна и за много неща и се влюбих . Аз смятам , че му помогнах също защото неговата бивша беже много ревнива следеше го , непрекъснати скандали и така .Той имаше страх от нея , казваше че няма как да се разделят . Но с времето се отпусна и аз и така като ми каза , че иска да сме заедно аз се съгласих.Сега А които е умен мъж като чели ме оцени и предлага всичко само и само да се върна , но мисля че не трябва да се изкушавам . Благодаря ви че пишете и ми помагате може да изглежда смешна цялата ситуация но аз бях в страшни дилеми и ми беше трудно .

Имам въпрос - ако си купите телевизор или кола, дължите ли им вярност? По- тактична не мога да бъда.

# 55
  • Мнения: 866
В този тюрлюгювеч на отношения, пари и полово предавани болести, аз не виждам бъдеще.
Авторке, малка си, бий шутове и на двамата (и пусни скапаните пари) и поеми отговорност за себе си. Учи, работи, расти. Това е опит и го приеми като такъв - как да бъда честна първо със себе си.
Толкова те харесвах, но сега ме разочарова с това мислене г-це Секси.
Нима това което прави не е работа, развитие и растеж ? Усещам, че това е от завист ! Момичето си е намерила работодател, очевидно се справя отлично със работният процес и задачите.

Ако говорим вече за кариерно израстване това е постепенен процес, сега като натрупа опит, ще може да намери някой много по-богат работодател и да повиши сериозно доходите си.

А ти г-це Прекрасна явно много и завидя и ще си променя доброто ми мнение за теб  Nerd

# 56
  • Мнения: 2 749
Я роди едно дете на А, дръпни му сериозна издръжка и си я харчи с Б /или В, Г и т.н./.

# 57
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Винаги съм се чудела- на тези спонсорираните екзотични почивки, успявате ли да си починат въобще? на мен ми звучи като да ги карат на работа...

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 13:29 от Ери

# 58
  • Мнения: 30
Аз се разтроих когато разбрах , че а сега страда за това че сме се разделили и когато рева по тел. Стана ми мъчно защото държах на този човек , но той прекали и затова ми минаваха мисли в главата да се събера . Въпроса е кой държи повече на мен . Но причини които ме накараха да се разделя са сериозни той е от друг град аз всяка седмица пътувах и е изморително . Аз няма да съм щастлива ако живея там или той в моя град защото там му е работата.А знаете че като няма как да сте заедно всеки ден за 3 години нормално да си изневерите . Отделно той искаше дете но аз не съм готова и това малко го разстройваше . Няма пълно щастие затова се разделихме главно защото аз искам да е щастлив и без мен да намери по голяма жена за семейство ( той има 2 деца иначе но е разведен )

# 59
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 6 952
Винаги съм се чудела- на тези спонсорираните екзотични почивки успяват ли да си починат въобще? на мен ми звучи като да ги карат на работа...
Съчетават работа и удоволствие, естесвено!

# 60
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 6 952
Аз се разтроих когато разбрах , че а сега страда за това че сме се разделили и когато рева по тел. Стана ми мъчно защото държах на този човек , но той прекали и затова ми минаваха мисли в главата да се събера . Въпроса е кой държи повече на мен . Но причини които ме накараха да се разделя са сериозни той е от друг град аз всяка седмица пътувах и е изморително . Аз няма да съм щастлива ако живея там или той в моя град защото там му е работата.А знаете че като няма как да сте заедно всеки ден за 3 години нормално да си изневерите . Отделно той искаше дете но аз не съм готова и това малко го разстройваше . Няма пълно щастие затова се разделихме главно защото аз искам да е щастлив и без мен да намери по голяма жена за семейство ( той има 2 деца иначе но е разведен )

Маци, живея с мъжа ми от 15 години, някак си не ми е "нормално" да си изневеряваме. Това болести, предадено доверие, за нищо го нямате!

# 61
  • София
  • Мнения: 34 929
Сталионе, завистта няма почивен ден. За теб съм прочетена книга.

Аворке, а ти на кого от двамата държиш?

# 62
  • Мнения: 7 869
Някое от децата му не е ли момче на около твоята възраст, да забършеш него и готово? Хем скъпи коли ще караш, хем ще имаш млад богаташ.
"Правописа" ти, боде очите. Къде и какво каза, че учиш висше?

# 63
  • Мнения: 30
Недейте да съдите , за патуванията винаги много хубаво сме си изкарвали , пътували сме с приятели , забавления никога не е било скучно . Топ места , хотели той е доста интелигентен и много добра компания пък е и симпатичен харесван мъж . Другия също е доста харесван от жените и много любвеобвилен и двамата имат добро чувство за хумор .

# 64
  • Мнения: X
Аз се разтроих когато разбрах , че а сега страда за това че сме се разделили и когато рева
Скрит текст:
по тел. Стана ми мъчно защото държах на този човек , но той прекали и затова ми минаваха мисли в главата да се събера . Въпроса е кой държи повече на мен . Но причини които ме накараха да се разделя са сериозни той е от друг град аз всяка седмица пътувах и е изморително . Аз няма да съм щастлива ако живея там или той в моя град защото там му е работата.А знаете че като няма как да сте заедно всеки ден за 3 години нормално да си изневерите . Отделно той искаше дете но аз не съм готова и това малко го разстройваше . Няма пълно щастие затова се разделихме главно защото аз искам да е щастлив и без мен да намери по голяма жена за семейство ( той има 2 деца иначе но е разведен )
Ма верно ли, 40+ годишния пергишин е ронил сълзи???   LaughingLaughingLaughing
Ш"умрЪ!

# 65
  • Мнения: X
При толкова разкрепостени хора, които на всичко отгоре знаят един за друг, не виждам защо се налага да се избира.

# 66
  • Мнения: 28 868
Чета, чета...и, когато реша, че авторката не може да падне по-ниско, тя пусне нов пост!!!

# 67
  • Мнения: 7 846
Нали знаеш вица за песимиста и оптимиста:
Песимистът казал: По-зле от това не може да стане!
Оптимистът отвърнал: Може, можееее...!

# 68
  • София
  • Мнения: 34 929
Малинка, някой от тях те кара да избираш ли, че си на такъв кръстопът? Аз бих си въртяла и двамата на твое място. Идеално ти е така. Кажи им да не бъдат егоисти!

# 69
  • Мнения: 8 937
Не Ви съдим, Авторке. Хубаво е, че си пАтувате. Joy Благородно завиждаме.

# 70
  • Мнения: X
Чета, чета...и, когато реша, че авторката не може да падне по-ниско, тя пусне нов пост!!!
Аха...затова почвам да си мисля, че някоя 15-годишна пикла се гъбарка с нас и ни пуска по пързалката....
Иначе, наистина ли са тоооолкова тъпи днешните "млади"?!

# 71
  • Мнения: 866
Начи за всички хейтъри и завистници, оставям това видео тук. Момичето си ги е въртяла по 4 спонсора на веднъж, вие като не можете и само завиждате, но това си е типично женска черта  Trollface

# 72
  • Мнения: 8 937
Не завиждаме, а попиваме опита и с възхищение. Покрай нея и The Siren of Titan ще взема и аз да си потърся провайдър. Joy

# 73
  • Мнения: 30
Пиша бързо затова има грешки , история е реална .Рева да пиеше и успокойтелни по негови дума ( с мен му било добре , имали сме всичко какво ми липсва .. ) прости ми 2 пъти изневяра

# 74
  • Варна
  • Мнения: 14 527
Stallion , нямат стаж за пенсия тези .😂
Malinka, той и без теб е оцелял и живял. Но ти трябва да си наясно какъв да търсиш. Може би ти липсва опит и не си готова за сериозна връзка.

# 75
  • София
  • Мнения: 34 929
Тая кариера Ваги.а е за професионално устремени моми.
Хич ме няма мен в тая работа.

# 76
  • Мнения: X
Начи за всички хейтъри и завистници, оставям това видео тук. Момичето си ги е въртяла по 4 спонсора на веднъж, вие като не можете и само завиждате, но това си е типично женска черта  Trollface


А мацето дори не е хубава.
Представям си някоя красавица по колко наведнъж ги върти.......    Smiley

# 77
  • Мнения: 28 868
М...даааа, това не е проституция. Само простотия. Ама ѝ личи ужасно....

# 78
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 237
Зарежи ги тези двамата и си намери един нормален необвързан мъж.

# 79
  • Мнения: 7 869
Скрит текст:
Пиша бързо затова има грешки , история е реална .Рева да пиеше и успокойтелни по негови дума ( с мен му било добре , имали сме всичко какво ми липсва .. ) прости ми 2 пъти изневяра
Не е само от бързането, от незнанието ще да е.. Wink Може да е реална историята ти, но са нереални очакванията ти от мъжете, на фона на поведението ти. Moneybag Сигурно е от твърде многото приказки с принцеси. Wear Crown  То и с компаньонка когато е един мъж, не му пречи, че си ляга и с други. Освен в "Хубава жена". От там ли си вдъхновена?

# 80
  • Мнения: 28 868
Зарежи ги тези двамата и си намери един нормален необвързан мъж


Ти пък! Кой нормален, необвързан мъж ще търпи изневеряваща златотърсачка?!?

# 81
  • Мнения: 3 703
Значи думата изневяра да я изхвърлите от речника си. И тримата. Не си струва да броите кой,на кого,колко пъти, нищо че сте ревниви. И тримата.
 Хареса ми как бившата на единия го ревнувала (явно неоснователно), докато той поддържал тайна връзка с авторката.

# 82
  • Мнения: 8 937
Има логика в историята - когато е с Авторката, не е изневяра, а любов и връзка. Когато не е с нея, е изневяра. Joy

# 83
  • Мнения: 3 703
Има логика в историята - когато е с Авторката, не е изневяра, а любов и връзка. Когато не е с нея, е изневяра. Joy
😂😂😂
Обаче възрастният два пъти и е простил.. Връзки, предполагам?

# 84
  • Мнения: 8 937
Има логика в историята - когато е с Авторката, не е изневяра, а любов и връзка. Когато не е с нея, е изневяра. Joy
😂😂😂
Обаче възрастният два пъти и е простил.. Връзки, предполагам?

Мали с Б е започнала, докато е била с него? Или тя му е простила? Ей сега ще се включи с някой бисер и ще разясни. Joy

# 85
  • София
  • Мнения: 34 929
Гледайте колко великодушни хора. Емоционално възвисени.
Ние тук сме огризки на подобни люде.

# 86
  • Мнения: 28 868
Гледайте колко великодушни хора. Емоционално възвисени.
Ние тук сме огризки на подобни люде.

…..зли и завистливи лелки мога да добавя! Които едно хубаво пАтуване не са имали в ТОП хотел!!!!

# 87
  • Мнения: 2 838
И луксозни автомобили не сме карали 😳

Милинке родителите ти знаят ли за тези връзки спонсорства?
Да разбирам ли,че те иЗдържат родителите+Спонссори?
Какво учиш?

# 88
  • Мнения: 30
Сложни е когато се влюбиш а си в друга връзка така беше при нас , от онази любов която те кара да хвърлиш и да се откажеш от всичко . И двама прекратихме сериозни връзки и двамата страдахме и бившите ни също . Бившата на Б още иска да сме заедно страх ме е да не се върне при нея ?

# 89
  • Мнения: 30
Родителите ме издържат , А също ми помагаше и аз работя но по мой си проекти . Уча бизнес няма да казвам къде защото искам да е анонимно

# 90
  • Мнения: 2 838
Какво те спира да се откажеш и от двамата и да си намериш нормално момче за връзка,без бивши или настоящи любовници?

# 91
  • Мнения: 28 868
Обикновено не правя забележки за правопис, но твоят е ужасен!!! Как успя да влезеш във ВУЗ с тази неграмотност?

# 92
  • София
  • Мнения: 34 929
Математически ми е много сложно. Помогнете ми. Това, не е триъгълник, нали? Тя не е ъгъл С, тя е страна С....щото има и D,E ...

# 93
  • Мнения: 7 869
Бившата му е станала такава, след като сте се запознали може би? Иди на гледачка да ти каже бъдещето с двамата ( да видиш кой по-богат ще стане) и да решиш. Joy
Ужасно неграмотно пишеш, наистина. (Soul Free ме е изпреварила, но аз пак да си кажа)

# 94
  • Мнения: 2 749
Бившата иска да СМЕ заедно... Това ме съсипа. Ето защо е важен правописа. 😁 Освен ако не е грешка де. 😀

# 95
  • Мнения: 30
Не мисля , че с А ще е като преди честно много сложно стана иначе не съм златотърсачка защото отказах всичко което съм иска заради Б и се глурнах в дълбокото .Но още му нямам доверие не искам аз да се прецакам и да излезна глупавата , че съм изпуснала А заради една нереална фантазия . Защото когато сега съм с Б добре ми е но някои неща ми липсват ( черти от характера на А ) общо взето нито с единия нито с другия. Мисля че държи на мен Б също защото разкара бившата но още се криене дали не ме използва ?

# 96
  • Мнения: 3 703
Родителите ме издържат , А също ми помагаше и аз работя но по мой си проекти . Уча бизнес няма да казвам къде защото искам да е анонимно
БизнесА вече си го изучила, прехвърли се филология, журналистика, нещо такова. Имаш особен стил на изразяване, може да впечатли доста хора.

# 97
  • Варна
  • Мнения: 14 527
Колебанията ти са заради възрастта. Но приключвайки с единия, края трябва да е окончателен. Дано си наясно, че мъжкия мотив е основно секс, затова и ти прощава. При любов е друго отношението.

# 98
  • Мнения: 7 869
Никой не те използва, просто те консумират. Докато мериш любовта в подаръци и екскурзии, външен вид - тъй ще е тя. Онзи по-възрастният, ако банкрутира, дали ще го харесваш? А младия, ако имаше парите му, дали щеше въобще да се колебаеш?  То да беше само правописа..

# 99
  • Мнения: 1 502
Зарежи Б, върни се при А, не му раждай деца поне 2-3г. още, пътувайте, живейте, обичайте се, а през това време може по-дебел клон да хванеш. Успех.

# 100
  • София
  • Мнения: 34 929
Чакайте, чакайте......Б защо те крие?

# 101
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 237
Малинке,когато се влюбиш,а си в друга връзка,прекратяваш връзката и продължаваш.

Ти не смяташ ли,че е унизително за теб обвързан мъж да ти предлага връзка само за секс?И как вместо да се обидиш ти взе,че се влюби?

# 102
  • Мнения: 7 869
Скрит текст:
Чакайте, чакайте......Б защо те крие?
Е как защо? Нали тя го прави свидетел на драмите на А по телефона? Колебае се пред него дали да се връща. Да няма човека, да я представи. Освен това, той изкарва бившата луда параноичка, която "безпричинно" го ревнува, докато той има страстен и бурен романс, за  "само секс" с авторката. Но най-вероятно и неговата бивша му стои като резерва, ако авторката предпочете богаташа. Резерва ще е докато не знае за тях и колко права е била да се съмнява за изневярата. Joy

# 103
  • Мнения: 3 621
Търси си някой, който не ревнува. Тия и двамата прекаляват.
Е, как да не я ревнуват, като се чука и с двамата едновременно?

# 104
  • София
  • Мнения: 34 929
Търси си някой, който не ревнува. Тия и двамата прекаляват.
Е, как да не я ревнуват, като се чука и с двамата едновременно?
Хумор. Хумор, Стрейнджър. Първокласен при това. Улови го.

# 105
  • Мнения: 1 119
"Да ревнуваш без повод е тъпо. Да ревнуваш с повод - е късно."

# 106
  • Мнения: 668
Освен това, той изкарва бившата луда параноичка, която "безпричинно" го ревнува, докато той има страстен и бурен романс, за  "само секс" с авторката.

Dizzy Face Е, не са ли всички бивши луди, много ревниви и непроявяващи разбиране Smile

# 107
  • Мнения: 30
Май ще избера Б макар , че днес се видях а А и той е готов на всичко само и само да сме заедно .

# 108
  • Мнения: 30
Много зле се чувствам в цялата ситуация , трябва ли да страдам че някои ще е наранен

# 109
  • Мнения: 3 703
Търси си някой, който не ревнува. Тия и двамата прекаляват.
Е, как да не я ревнуват, като се чука и с двамата едновременно?
Именно. Неуместно е да я ревнуват, чак я притискат да се замисли за избор. На тях им е лесно, държат си бившите за резерва, а за нейните чувства не мислят.

# 110
  • Мнения: 19 668
Не, няма нужда. Ти си сълзичка.
Омотай още няколко, те и без това са идиоти.

# 111
  • Мнения: 24 467
Много зле се чувствам в цялата ситуация , трябва ли да страдам че някои ще е наранен

Виж сега, на двукрак стол не се сяда.
Най-стабилни са трикраките. Трите точки образуват една повърхнина, затуй.

# 112
  • Мнения: 7 869
Много зле се чувствам в цялата ситуация , трябва ли да страдам че някои ще е наранен
Malinka, ти няма как да страдаш, че някой е наранен, освен в случай, в който този "някой" си ти. Bowtie

# 113
  • Мнения: 28 868
Много зле се чувствам в цялата ситуация , трябва ли да страдам че някои ще е наранен

Виж сега, на двукрак стол не се сяда.
Най-стабилни са трикраките. Трите точки образуват една повърхнина, затуй.

Много сложно ѝ го поднесе.....упс, тя момата учи бизнес, сигурно ще разбере.....

# 114
  • Мнения: X
Нали имаше една тема наскоро - пари или оргазми https://www.bg-mamma.com/?topic=1160132 .

Малинке, ти клон на клон, както те устройства най-добре, голяма маймунка си ... Relaxed

# 115
  • Мнения: 12 626
Малинка, от план А ти липсва не човекът, а животът, който ти е осигурявал.
С план Б много сте се оплели в изневери, бивши и криеници.
Нека да ти кажа: когато човек обича някого, той няма очи за друг. Това е като болест и като наркозависимост. След като избираш с кого да бъдеш, като сравняваш кой държи повече на теб - значи не обичаш нито един от двамата. Това е навик, не е любов.

За мен, историята е измислена, но е добре измислена, и авторът много се забавлява с неграмотното си писане и с коментарите. Желая му приятно забавление, а и я виж колко хора още се веселят с неговото умотворение.

# 116
  • Мнения: 30
За жалост не е.Но сте прави

# 117
  • Мнения: 21 263
Визуализирам си авторката като тази, Джулиана Гани. И тя като почне така, всичко си казва, единия, пък другия....

Иначе от цялата история най за бой е чичака, дето си е купил 18 годишно момиче.

# 118
  • София
  • Мнения: 6 041
Защо? Може да си и позволи - купува.

Малинки, капинки, боровинки, няма лошо мъжа да поема издръжката на двойката. Обаче уважение от него ще получите, когато сте доказали, че стандарта можете сами да си го осигурите. Не хипотетично, на практика.
Някой спомена като си купуваме електроника очакваме ли от нея вярност, ми не... като платим за нещо очакваме то да ни служи, та така...

# 119
  • София
  • Мнения: 17 591

Абе виждай се и с двамата, к'во ти пука? Без друго и двамата скоро ще те зарежат - за стария коцкар скоро ще преминеш пределно допустимата възраст на "агнешко", другият друг рано или късно ще осъзнае, че си твърде скъпа стока с лъскава опаковка, но без стойностно съдържание.

# 120
  • Мнения: 20
Да аз уча в университет , отделно се занимавам и с други неща.Винаги съм гледала да съм по-самостоятелно пък и родителите ми помагат . Мисля си сега , че просто този човек ме манипулираше с материални неща за да ме задържи и накара да се преместя при него ( той е от по малък град , но има и апартамент в моя град ) обичаше ме по негов начин , но искаше сериозни отношение пък от 3 години връзка последната излизаше с бивша . Беже ми взел и скъп автомобил които си взе естествено като се разделихме пък беше зел и на нея . След като се разделихме той се събра с нея , но ми звънеше да реве по тел че съм му липсвала и как правил всичко за мен , тя разбра изпокараха се и сега той ми каза , че няма да е с нея.

Та кой университет  каза, че учиш ??...Чудя се колко падна нивото на това висше образование, след като чета пост като този !

Иначе по темата....няма да давам съвети. Момичето си има право на личен живот и нека си го изживее - със съответните грешки на младостта. Като го поучука живота и ще се кротне Simple Smile

# 121
  • Мнения: 866
Понякога и моето мръснишко подсъзнание се активира и с това заглави и с оглед на случая, смятам, че може да се получи една много хубава тройка и вече веднъж го бях споменавал, какъв кеф би било за една жена с 4 ръце на веднъж (ефекта на октопода Yum) , дабъл пенетрейшън и всичко останало. Blush

Мисля, че това е идеалната възможност да опиташ и от това удоволствие. Аз лично ако бях жена щях да съм го пробвал.

# 122
  • Мнения: 24 467
Цитат
Та кой университет  каза, че учиш ??...Чудя се колко падна нивото на това висше образование, след като чета пост като този !
Който и да е - от години у нас са все едни и същи. Произвеждат главозамайващи кадри.

Затова новата идея, за която от вчера чета, е да се викат българчета, учили в чужбина /понеже вероятно училите у нас не стават/ да работят в България и да им се предоставят по 1200 лв. допълнително възнаграждение, плюс курсове по език, детска градина и още благини някакви.
Идеята е достойна за човек, завършил "някаква" икономика или Социални дейности у нас!

# 123
  • Мнения: 11
Момичето си е gold digger, която си е намерила sugar daddy.  Ама чичката ще  я издържа до едно време, докато не  му писне и после ще има кой от къде е.

# 124
  • Мнения: 7 869
Чичката може и да я издържа, докато не я хване да изневерява.

# 125
  • Мнения: 3 621
Чичката може и да я издържа, докато не я хване да изневерява.
Ами щом е чак толкова глупава да му изневери... Забелязвам, че мъжете по-трудно прощават изневяра от жените.

# 126
  • Мнения: 550
Малинке малинке я роди едно дете на чичака, едно мезонетче да ти купи и нова количка ама на твое име! После или ще го чакаш да умре или ще му бивш шута и готово. Намираш после един забавен младок и си живееш живота!
Аман от такива прости малини....

# 127
  • Мнения: 7 869
Глупава ще е да не му изневери. Друг път, в разцвета на младостта си, няма как да бъде. А и чичката е ясно, че не изпитва най-чистата любов на света, за да му е вярна.

# 128
  • Мнения: 28 868
Тя два пъти му изневерявала, той два пъти прощавал....и това, ако не е лИбоФ...

# 129
  • Мнения: 866
Глупава ще е да не му изневери. Друг път, в разцвета на младостта си, няма как да бъде. А и чичката е ясно, че не изпитва най-чистата любов на света, за да му е вярна.
Хахах ква изневяра, човека просто си плаща за конкретна услуга, тя си е напълно свободна да си ходи и при други. И да наистина си права, трябва да е луда, за да не го прави. Чичето дори и да разбере, той няма да и каже махай се, той просто иска да си има момиче на повикване.

Аз обаче няма да кажа нищо лошо за момичето, човек трябва да живее така както му харесва.
Моят съвет е само да опитва да спестява пари още от сега, гледай да го караш да ти подарява подаръци, които по-лесно може да ги обърнеш в кеш, като бижута или такива неща и направо ако може да ти плаща кеш.

Не се отказвай още от него ако може да изкараш добри пари, но няма да се лишаваш и от секс разбира се.
Спестявай пари, защото това е много важно, един ден да може да си купиш и жилище, може да развиеш и някакъв бизнес. Да не ти пука какво говорят хората. Сега още си млада и може да правиш това и вече като прецениш, че искаш да имаш деца ще търсиш човек, който да има и другите качества, а не само финансова стабилност, защото тогава няма да е добре да изневеряваш.

Ако си разумна и си изиграеш добре картите, може да си имаш един много хубав живот. Hands Plus1

# 130
  • Мнения: 3 186
Понякога и моето мръснишко подсъзнание се активира и с това заглави и с оглед на случая, смятам, че може да се получи една много хубава тройка и вече веднъж го бях споменавал, какъв кеф би било за една жена с 4 ръце на веднъж (ефекта на октопода Yum) , дабъл пенетрейшън и всичко останало. Blush

Мисля, че това е идеалната възможност да опиташ и от това удоволствие. Аз лично ако бях жена щях да съм го пробвал.
Ама в тоя форум верно само чеки....


А що се отнася до авторката - не е толкова неграмотна. Къде-къде по-неграмотни (мами) сме чели. Прекалявате!

# 131
  • Мнения: 866
Понякога и моето мръснишко подсъзнание се активира и с това заглави и с оглед на случая, смятам, че може да се получи една много хубава тройка и вече веднъж го бях споменавал, какъв кеф би било за една жена с 4 ръце на веднъж (ефекта на октопода Yum) , дабъл пенетрейшън и всичко останало. Blush

Мисля, че това е идеалната възможност да опиташ и от това удоволствие. Аз лично ако бях жена щях да съм го пробвал.
Ама в тоя форум верно само чеки....


А що се отнася до авторката - не е толкова неграмотна. Къде-къде по-неграмотни (мами) сме чели. Прекалявате!
Също и доста консервативни жени (някои ги наричат консерви), но това е нещо нормално. Както и при мъжете така и при жените има добри и лошо любовници ! Както и доста дървени хора от към чувство за хумор, но и това е нормално, има си по скучни хора. Nerd

# 132
  • Мнения: 3 186
Ти съвсем изперка!

# 133
  • Мнения: 8 937
Stallion, не е до хумор...
Ако беше Твое гадже, щеше ли да се навиеш на тройка с любовника и? А съветът да изкара повече пари е брутален. Надявам се, че няма да го обмисли сериозно.

# 134
  • Мнения: 866
Може да съм изперкал, но за разлика от теб не обиждам хората тук с епитети, въпреки, че твоето няма как да ме обиди по-никакъв начин.  Никой не знае какъв е твоят живот и дали не си пресъхнала там долу, но и никой не му пука и не го коментира това, било и на базата на някакви си мнения във форум.

Каквото повикало, такова се обадило. На ако някой не ми е харесал просто го подминавам.
Преценил съм, че момичето има своя си мироглед и тя ще прави това и за напред, така, че по-добре да и кажа как да го прави правилно. Wink

P.S. За тройката ако някой го е приел на сериозно, ще съм изумен просто Open Mouth

# 135
  • Мнения: 31 372


Цитат
Скрит текст:
Ако обичаш някой заради красотата му - не е любов, а желание.

Ако обичаш някой заради интелигентността му - не е любов, а възхищение.

Ако обичаш някой, защото е богат - не е любов, а интерес.

Ако обичаш някой и не знаеш защо - това е ЛЮБОВ !



    bowuu   
Ей това е.  Просто, кратко и ясно.

# 136
  • Мнения: 8 793
Тая " малинка" ви мята яко из темата. Дори най-тъпата кифла се засяга като й кажеш, че е тъпа и неграмотна. Тази се прави ,че не вижда и си пише на час по лъжичка нейните измислици. Толкова по тази тема от мен.

# 137
  • Мнения: 9 582
Още ли сме на План А и План Б, или и останалите букви от азбуката ще получат своя шанс?

# 138
  • Мнения: 8 937
Не се знае. Може да изникне още някой, докато пишем тук.

# 139
  • BG
  • Мнения: 2 173


Цитат
Скрит текст:
Ако обичаш някой заради красотата му - не е любов, а желание.

Ако обичаш някой заради интелигентността му - не е любов, а възхищение.

Ако обичаш някой, защото е богат - не е любов, а интерес.

Ако обичаш някой и не знаеш защо - това е ЛЮБОВ !



    bowuu   
Ей това е.  Просто, кратко и ясно.
То, това е и най добия отговор в другата тема за практичността.

# 140
  • Мнения: 2 862
Връзка само за секс ми е странно понятие , аз никога не бих си позволила да съм с някога , виждащ и искаш само това . Търси стабилни мъже , но първо трябва да знаеш какво искаш . Не можеш да юолучиш всичко само от един мъж .

# 141
  • Мнения: 3 621
Връзка само за секс ми е странно понятие , аз никога не бих си позволила да съм с някога , виждащ и искаш само това . Търси стабилни мъже , но първо трябва да знаеш какво искаш . Не можеш да получиш всичко само от един мъж .
Може и да може, зависи какво иска.

# 142
  • Мнения: 2 039
Аз не можах да разбера кой кой е,но е ясно,че авторката не знае какво иска и не е влюбена в нито един от двамата.

# 143
  • В древна страна на край света!!!
  • Мнения: 176
След пълната каша между настоящ - бивш и после бивш - настоящ Rolling Eyes, очакваме развръзката от два стола на земята. Joy Sunglasses

# 144
  • Мнения: 132
...Ама голяма бъркотия, омотах се в пари,букети и екскурзии.Момиче,взимай се в ръце..извинявай,ама си заслужи острия ми тон🙂

# 145
  • Мнения: 5 262
двамата лИбовници сигурно и те така коментират настоящата, бившата, онази с мусаката , другата със секса ... коя да избера и коя в кой ден ?
ако ги запознае ще си направят план-график

Общи условия

Активация на акаунт