СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 9

  • 21 484
  • 773
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 6 924
Докато не видя, че наистина минава, забраних да учи по химия. Защото тя изведнъж реши, че няма нужда от тестове за нво, защото имала много да учи по химия. Та сега съм на фаза "благодаря на училището за забавената информация" Simple Smile.

# 556
  • софия
  • Мнения: 25 392
Хайде и вие. Кой се е разболял от глезените?

# 557
  • Мнения: 7 270
Момичета , дайте идея и съвет , какво да го правя мойто диване - решава днес 18 задачи тест за 40 мин. -грешка на първа задача-получил 1/3 и вместо да задраска буквата с този отговор , задрасква там където е 1/5.
Втора грешка-решава с плюс , а задачата е с минус... - "Провери ли си ?"
-"Да , всичко е точно "...Разсеяност до безкрай . Пак се оплаках , извинявайте !

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 18:43 от denyil

# 558
  • Мнения: 6 584
Хайде и вие. Кой се е разболял от глезените?
Права си, Звънче! Всичко започва от главата.😃
Аз, когато се сетя давам магнезий за по- добра концентрация. Не, че помага особено:)

# 559
  • софия
  • Мнения: 25 392
Миналогодишните майки даваха някакви Боаронски и едни други на растителна основа за памет. Вторите ги пих да ги пробвам върху мен, резултатът е на лице - не им помня дори имената 😂😂😂
Сега Додиела ще дойде да ми се скара 😄

# 560
  • Мнения: 3 048
Нещо дето лекува пубертет препоръчайте.
Другото си го имат. Grinning

# 561
  • Мнения: 6 584
Нещо дето лекува пубертет препоръчайте.
Другото си го имат. Grinning
Време, Солничка, време....

# 562
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Аз съм истински щастлива,че моето е от зиморничавите,защото аз не съм и ходя леко облечена Blush
Наборът даже поиска и му купих около Нова година от Лидл суитчър с каракул като на якетата и в интерес на истината си го носи...
Благодаря за информацията за физиката-ние със сигурност няма да наваксваме-допълнителни гънки на нервите не ми трябват.успявам да си ги образувам и само  с мат и бел.
По химия са взели за хлор,каквото и да означава това...

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 19:13 от svetlaem

# 563
  • Мнения: 8 222
Моят е странен за обличане. Случвало се е лято, жега, той се навлякъл с горнище. Друг път, зима, студ, той излиза по къси гащи. Улава работа.
Тази вечер го емнах да решаваме заедно един тест за геометрични фигури от книжката за текуща подготовка на Архимед. Взе да мрънка, че такива не били решавали в училище. Трудни са наистина, но като им хванеш цаката става по-бързо. После замръкна, че на изпита нямало да има 20 такива задачи, а само една, евентуално, така де, що го карам да решава 20. Моите доводи, че и една да е, няма да може да я реши, ако преди това не е решил достатъчно от този вид, не се приеха. Ако не можел да реши, щял да я остави и да мине нататък, к'во толкова. Тъй де, голяма работа.
Направо си се чудя на себе си защо си причинявам всичко това. Защо се опитвам да налея акъл в главата на някой, който не ще?

# 564
  • Мнения: 6 584
Стон, мога да се обзаложа с теб, че синът ти, по- малко от 95 т. на НВО мат няма да има.( теменужките ми говорят).

# 565
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Стон, мога да се обзаложа с теб, че синът ти, по- малко от 95 т. на НВО мат няма да има.( теменужките ми говорят).
Моето ако изкара над 80т ще съм доволна,но освен ако не му доскучае и започне да решава иначе със сигурност няма да ги изкара,а за съжаление има потенциал за над 90т,ама то се иска и труд,само с талант не става

# 566
  • Мнения: 8 222
Стон, мога да се обзаложа с теб, че синът ти, по- малко от 95 т. на НВО мат няма да има.( теменужките ми говорят).

Потенциал за 90+ има. Мисля, че и знания за 90+ има, но няма да ги изкара, защото само с един гол потенциал нищо не става. Не знам колко сили ще имам да го натискам.
Аз мога дори да заложа. Предполагам, че ще му е малко над 70 резултата по математика и малко над 80 по БЕЛ.

# 567
  • Бургас/Варна
  • Мнения: 10
Искам да ви попитам за пробните изпити. Според вас колко често трябва да се ходи на тях? А имате ли представа доколко резултатите от пробните изпити после се доближават до резултатите от НВО?

# 568
  • Мнения: 6 584
Ще се справят децата, сугурна съм!

Моята ще ходи само един път на ПИ, то повече и при нас няма да има. Каквото направи- това е.

# 569
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 316
Ема ходи само на ПИ в Междучасие, които са 4, след всеки модул. Няма време за други.

Общи условия

Активация на акаунт