Препоръчайте фитнес в София

  • 3 220
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте !
Аз съм от София.
Исках да попитам,дали имате представа за добър фитнес с много уреди, който да не се казва ПУЛС ?
Ако знаете за хубави фитнеси с богат избор на уреди,ще се радвам да ми споделите !
Благодаря предварително !

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 23:47 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 83
Аз лично посещавам Next Level и съм доволна. Имат всичко необходимо откъм оборудване, разнообразие от уреди и е доста чисто (което е едно от основните ми изисквания за фитнес) Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 28 462
Тук също имат доста уреди – https://www.club.atama.bg/#5

# 3
  • София
  • Мнения: 11 977
Спортен център Европа

# 4
  • Мнения: 27
Подкрепям за Спортен център Европа + Спортен център Спартак от същата верига, Титаниум и Флайс също са с много добри уреди.

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 12:05 от shtrudelita

# 5
  • Мнения: 12 725
Аз посещавах Атлетик и бях много доволна.

# 6
  • Мнения: 19
Аз лично посещавам Next Level и съм доволна. Имат всичко необходимо откъм оборудване, разнообразие от уреди и е доста чисто (което е едно от основните ми изисквания за фитнес) Simple Smile

И аз предлагам същия фитнес. Само дето този който аз посетих беше доста малък и хората бяхме едни до други,нямаше пространство,но има уреди. Чисто е ,само в банята имаше женски косми по пода под душа,но това е нормално смисъл жени сме,имаме дълги коси повечето.Като цяло обаче са добри и не са нахални да ти звънят за договори.

# 7
  • Мнения: 223
Искали ли са ви егн при правене на профил в фитнес и давате ли го? Освен стандартните мейл, телефон, снимка на място и тн

# 8
  • Мнения: 3
Аз лично посещавам Next Level и съм доволна. Имат всичко необходимо откъм оборудване, разнообразие от уреди и е доста чисто (което е едно от основните ми изисквания за фитнес) Simple Smile

Внимайте много в треньорите в next level. Всички са външни и който не е дошъл, той не е станал треньор. Моя приятелка спря да работи с един от треньорите, защото не беше доволна и тпй започна да я заплашва. От управата на фитнеса казали, че е външен и не е тяхна работа..

Общи условия

Активация на акаунт