Сложен любовен казус!!!

  • 8 257
  • 137
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 55
Здравейте имам следния проблем:
Женен съм от 16 години имам 2 деца който много обичам но със жена ми нещата не вървят никак и съм и казал че съм с нея само заради децата и сме се разбрали да си живеем демократично в името на децата. Преди 3 години срещнах 1 жена и се влюбих в нея тя е жената за която винаги съм мечтал, тя е красива, умна, добра абе перфектната жена за мен. С нея почти не се караме и сне много щастливи заедно но дойде петък и започнахме някакъв скандал в който последва въпрос коя е по красива жена ми или тя ня който аз отговорих че всяка жена е красива и че всяка от тях си има и хубави черти и лоши черти и сега вече седмица сме разделени заради моя отговор какво ще кажете вие аз правилен отговор ли съм дал или грешен защото каза че ще се върне при мен само след извинение а аз няма да св извиня защото мисля че съм прав но искам помощ защото може и да не съм разбрал женската логика. Благодаря предваеително
Конкретно по твоя въпрос дали си разбрал женската логика... Твоята "перфектна" жена, така както ти я описваш, е искала да похрани егото си с този въпрос и след като за теб е такава, би трябвало да ѝ отговориш положително. Ето затова се е разочаровала и иска извинение.
Друг въпрос по твоя "сложен любовен казус" - след като тази жена е перфетната в твоите очи, защото мъчиш семейството си и не си с нея?
Пишеш, че е заради децата, но ако ти не си щастлив с това семейство, искаш ли и децата ти да пораснат в тази среда? Нямам представа на колко години са.

# 61
  • Мнения: 76
Купи цветя на жена си, излезте двамата на кино, забавлявайте се... Съживете я тая връзка, явно сте си омръзнали, нормално, но защо търсиш нова жена, след като сте създали семейство тя е  перфектната!

# 62
  • Мнения: 670
Мен пък ми е тъпо поведението на "гаджето". Незряло и инфантилно. Това говори и за по-нататъшни възможни изпълнения на тема ревност. Авторе, имай го в предвид, щом е почнала със сравненията. Отделно да се РАЗДЕЛИ с теб заради неудовлетворителен отговор!!! Хайде да се поразсърди, добре. Ама чак раздели, ми смятай по-нататък тогава как ще те зарязва ако й се стори че малко по-усмихнато си поздравил някоя позната и ако не я увериш, че тя е по-хубавата... На мен това ми е супер тъпо и никога не ми хрумват подобни въпроси. Ест.че хубави жени - бол. Ама и аз съм хубава и този човек е с мен, това е. Подобни сравнения са смешни, че и да се поставят на въпрос и да предизвикват конфликти... Авторе, нещо ми изглежда незряла тая жена, не знам как си чертаеш и бъдеще на розови облаци с нея, нещо и ти не гледаш реално на нещата...

# 63
  • Мнения: X
Аз пожелавам на автора да му се отвръща със същата искреност. Всички бъдещи жени да са честни и никога да не го лъжат, че е по - надарен, по - богат, по - добър любовник, по - добър баща... Абе, всички бивши са по - по - най от него. Със сигурност ще "лети" поне 10 см над земята от кеф, че е толкова зле горкия... ама нали не го лъжат кооолко е велик. Simple Smile

# 64
  • Мнения: 3 587
Това наистина е сложен казус.
Такова ниво на сложност, че ми гори главата откакто го почетох. 😂😂😂👌👌
Утре едната от двете ще те пита кои обувки да обуе - червените или черните - и тогава какво ще правим не знам, но с една тема едва ли ще мине 🤣🤣🤣🤣

# 65
  • Down south
  • Мнения: 7 666
Драмата на лирическият герой е голяма. Той на 38. Малко женен, с малко деца, живеещ демократично със съпругата си, която така и не става ясно, дали е такава или не. Съпруга, може би бивша, а може би все още действаща.
Любовницата/жената на живота му, се явява малко "екстра" на 33 години е и след 3 години връзка, някак остава неоценена. Сърдита е, заради това, че не е на пиедестал.

Да се съберат двете мадами и да го притиснат в ъгъла с дръжката на метлата, прахосмукачката или каквото там имат под ръка.
Важното е да го държат на разстояние и така да го поразпитат, коя е по-по от другата.




# 66
  • Мнения: 1 224
Любовницата била умна хаха Ами жена ти е пусни да си търси щастието,че ти явно не знаеш какво имаш до теб.

# 67
  • Мнения: 660
Убедих се, че мъжете са много прости.... Съжалявам, авторе, но това е несериозно...И определено, любовницата ти не е умна, доста е елементарна за 33 годишна жена,при това пълна с комплекси..

# 68
  • Мнения: 18 295
Авторе, подценяваш важността на комплиментите. 😁 Не те разбирам, да ти кажа. Можеш например да купиш 101 рози и билети за круиз, за да покажеш любовта си, но това не е евтино. Няма да го направиш май, деца имаш да издържаш. Комплиментите са безплатни, нооо ти и това не искаш да направиш за нея. Тогава какво ще направиш за тая жена, за да се почувства специална? 😁

# 69
  • Мнения: 2 343
Аз мисля, че почва да не й стига на любовницата това дето й даваш навлиза в периода на искането. Започна да се чувства несигурна и затова така се държи. Всички връзки имат нужда от развитие, дори най-хармоничните. И в крайна сметка коя е по-красива от двете, чисто физически? Питам, да си отговориш сам, защото знам, че знаеш, но не искаш да звучиш ангажиращо, в смисъл, че "пазиш територия" подсъзнателно - "Ти си прекрасна, но си до тук, семейството си е отделно".  Не знам дали е глупава или кокетна мацката, но определено ми се струва, че почва да ти нарушава зоната на комфорт, излизайки от удобната роля на жена мечта извън семейството. Намек в стил- "До кога ще бъда втората.."

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 10:28 от unabella

# 70
  • Мнения: 2 367
Тогава какво ще направиш за тая жена, за да се почувства специална? 😁
Каква е тази несигурност у всички жени, че все трябва да са специални и неповторими? Малко мъже могат да разберат подобно мислене (освен може би модерните напоследък суетни женчовци).
Аз например никога съм нямал нужда някой да ме уверява какъв съм специален - нали се виждам сам себе си? Здрав, прав, корав дето се вика, хапвам, пийвам, спортувам, секс правя, работя успешно и съм полезен на хората, имам пари в джоба, децата растат здрави и весели - е какво да търся ласкателства и сравнения с другите? Никога не съм очаквал от жена ми да ми каже какъв съм специален и неповторим и колко би била нещастна без мене. Утре ако се гътна и умра какво, няма да ме прежали ли? Ми ще си намери някой друг като мене. Или тя ако ме напусне, нима няма да си намеря и аз друга ли? Човек трябва да има самоувереност и самодостатъчност. Мъжете, поне стабилните, не могат да разберат такива дребнави съмнения и несигурност, може би затова имат проблем с комплиментите.

# 71
  • Мнения: X
Авторе,
Скрит текст:
подценяваш важността на комплиментите. 😁 Не те разбирам, да ти кажа. Можеш например да купиш 101 рози и билети за круиз, за да покажеш любовта си, но това не е евтино. Няма да го направиш май, деца имаш да издържаш. Комплиментите са безплатни, нооо ти и това не искаш да направиш за нея. Тогава
какво ще направиш за тая жена, за да се почувства специална? 😁
Нищо.....кВо да се пъне.   Smiley
Всички женКи са красиви, ако не е тя, ще дойде следващата...ей го и chris-чо го потвърждава.  Laughing
Ама ха, ще се мОри  той да засвидетелства уважение и любов, да не е просТ!

# 72
  • Мнения: 19 821
Аз съм на мнението на Крис. Човек трябва да има базово самочувствие, а не да чака да го четка партньора с подобни "залъгалки" колко съм най-най-прекрасна.

# 73
  • Мнения: X
Скрит текст:
Здравейте имам следния проблем:
Женен съм от 16 години имам 2 деца който много обичам но със жена ми нещата не вървят никак и съм и казал че съм с нея само заради децата и сме се разбрали да си живеем демократично в името на децата. Преди 3 години срещнах 1 жена и се влюбих в нея тя е жената за която винаги съм мечтал, тя е красива, умна, добра абе перфектната жена за мен. С нея почти не се караме и сне много щастливи заедно но дойде петък и започнахме някакъв скандал в който
последва въпрос коя е по красива жена ми или тя ня който аз отговорих че всяка жена е красива
Скрит текст:
и че всяка от тях си има и хубави черти и лоши черти и сега вече седмица сме разделени заради моя отговор какво ще кажете вие аз правилен отговор ли съм дал или грешен защото каза че ще се върне при мен само след извинение а аз няма да св извиня защото мисля че съм прав но искам помощ защото може и да не съм разбрал женската логика. Благодаря предваеително
Не пише, че жената нон-стоп иска залъгалки колко е най-най-прекрасна.
Попитала е веднъж, била е "отрязана" с "...ама, мило, вие всичките жени сте прекрасни!".
Ами, сори, ама това не е мъж, а задник.
Без извинения.

Пп:почва да ми се изяснява защо първата му жена го е отсвирила като мъж....   Smiley   но удобно го ползва като помощник и банкомат.

# 74
  • Мнения: 5 419
Защо си мислите, че тези комплименти се приемат за чиста монета? Онзи ден се възхищавах на красотата на една известна актриса и я навирах в очите на приятеля ми да се възхити и той, а той я огледа и каза - ти си по-хубава. Ами, много приятно ми стана, отидох и си го нацелувах! Знам, че даже не се и доближавам до нея, имам огледало, не допускам и че той наистина го мисли, но ме накара да се чувствам специална и важна за него.

Общи условия

Активация на акаунт