Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Рим - 23 тема

• 30 248
  • 443
  •   1
Отговори
# 435
Не знам в детайли за строежа около Колизеума Simple Smile
Има и положителни неща, повече тоалетни, много места за вода, които ми се видяха интересни, то има достатъчно чешми, но на тези машини има и газирана вода. Рим си е Рим. Но от Треставере посока паметника на капитан Петко войвода направо паднах от мърсотия, Треставере също Sad На други места беше сякаш по чисто

# 436
  • IT
Сега вече имаш и тази ненужна информация от мен 🤣

# 437
Е, що Wink не е лошо да се знае Simple Smile

# 438
Момичета, пишете, когато се върнете изискват ли тест на летището в Рим на връщане, Чапино ме интересува мен. И също има ли пункт за тестове на летището. Не намирам информация.
HAPPY, правихте ли тест и къде?

Последна редакция: пн, 13 сеп 2021, 21:59 от Lady Vengeance

# 439
  • IT
Аз пътувах на 30 август и нямаше на Чампино пункт за тест.

# 440
На Фиумичино пише,че е до 16 часа. Ние направихме на термини тест и ми го признаха и в Италия, и тук. На термини с голяма опашка безплатно или в доста аптеки за 22 евро. Проверяват за тест преди паспортна проверка още.
На площад Венеция и в пантеона ми искаха тест. В църквите не.
За чампино написах вече. Познати минаха метър с тест от България на 4 дни. Късмет или небрежност, не зная. Аз реших да не рискуваме.

# 441
На Фиумичино пише,че е до 16 часа. Ние направихме на термини тест и ми го признаха и в Италия, и тук. На термини с голяма опашка безплатно или в доста аптеки за 22 евро. Проверяват за тест преди паспортна проверка още.
На площад Венеция и в пантеона ми искаха тест. В църквите не.
За чампино написах вече. Познати минаха метър с тест от България на 4 дни. Късмет или небрежност, не зная. Аз реших да не рискуваме.
[/quote

Полезно, благодаря.

# 442
  • София
Ако има някой в Рим на 19 да знаете, че тогава ще е затворен и център и всичко до обяд някъде, защото е Маратона на Рим
Аз летя на 19.09 сутринта с Раян. Имам билети за Теравижън. Мястото за настаняване ни е в близост до Термини и Санта Мария Маджиоре. Какво значи "всичко затворено"- кафета, пекарни, църкви, улиците за пешеходци? (мислех преди настаняването да закусим и пеша да се разходим до някои близки забележителности).Може ли линк към събитието, за да се ориентирам в мащабите и времето на затваряне, благодаря!😍🥰🌞
Здравейте, ние също летим на 19.09 и се чудя за колко часа да си взема билет на Теравижън. Вие как постъпих те, т. е. за колко часа ви е билета? Благодаря предварително за отговора.
Здравейте! Билетите ми са за 8.30 ч. (онлайн ги купих) за Термини. Притеснявам се дали ще успеем за един час с багажи и проверки, но.... каквото такова Simple Smile

# 443
Мисля, че може да ги ползвате и я друг час
За проверките бързо става

Общи условия

Активация на акаунт