Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 32

  • 54 823
  • 762
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 231
TaLii от Аптоса получи ли се добър резултат, обмислям и аз да сложа и ми се иска да е нещо, което си заслужава парите
Да резултата беше мн. добър.

# 391
  • Мнения: 22 764
TaLii от Аптоса получи ли се добър резултат, обмислям и аз да сложа и ми се иска да е нещо, което си заслужава парите
Да резултата беше мн. добър.
Къде ги сложи и на каква цена?

# 392
  • Мнения: 367
Днес съм на първия ден след микронидлинг аз. Процедурата правихме вчера.

Скрит текст:

# 393
  • Мнения: 3 021
На мене ми предложиха филър в брадичка, но се притеснявам да не ми личи, тъй като напоследък забелязвам едни удължени еднотипни брадички, които не съм сигурна дали са правени, но така ми изглежда...може да си въобразявам..

Ако е направено както трябва и от човек, който знае какво прави, няма нищо да си личи. Лицето ще има по-хубав вид, без да се знае, защо Simple Smile. Аз съм с Волукс, разпределен между брадичка и челюст. Доволна съм от резултата.
Никой около мен не е забелязал какво съм правила. Нито мъжа ми, нито детето, нито приятели Simple Smile. Но пък всички казват, че изгледам свежа и разхубавена Simple Smile)). Шегувам се, и им казвам, че е от витанимите и спорта...

Ха-ха и аз така казвам, като ми кажат, че съм с еразхубавила - от витамините е и си взех нов фдтен. Grinning

Някой беше питам назад за тъмни, хлътвания под очите - аз моите ги поддържам с едно поставяне на филът и сега допълвам периодично с бустер.

Аз да дам един сигнал - не правете процедури с ултразвук, ток, радио-честотен лифтинг и т.н. - на мен само с една, за 2-3 мин ми се разгради бустера под едното око и се наложи да допълвам.
Единствено с отрицателни йони и лед светлини всичко е наред.
При кой доктор и какъв бустер слагаш? На хлътването или на тъмните кръгове действа, защото знам, че не придава обем...през колко време слагаш?
И аз слагах Раденсити 2, но сега се чудя за бустер...

# 394
  • Мнения: 231
TaLii от Аптоса получи ли се добър резултат, обмислям и аз да сложа и ми се иска да е нещо, което си заслужава парите
Да резултата беше мн. добър.
Къде ги сложи и на каква цена?
Др,Валянова -1200лв.

# 395
  • Мнения: 2 835
Milla, точно обем придава, възстановява загубата но обем и коригира хлътването.

# 396
  • Мнения: 143
Привет дами, вчера бях на първият си преглед в ДермаВита.
Препоръчаха ми химичен пилинг, мезотерапия и виваче микронидлинг. Малко объркано ми прозвуча, защото не ми стана ясно в този ред ли ги препоръчват или може да се избере едно от трите, като ми обясниха, че се нуждая от освежаване на тена. За моите назолабиални бръчки, които адски ме тормозят, казаха че не съм ок за филър, тъй като имам по-кръгло лице и би ми станало още по-широко /доста се изненадах от този коментар/.
Не се чувствам доволна от прегледа, сякаш съм безнадежден случай и едни пилингчета биха ме успокоили, но в никакаъв случай не биха ме променили Simple Smile
Докторката беше мила , но не ми обясни достатъчно внимателно, аз обичам да са по-пояснителни когато отиваш за първи път.
На 28-ми съм на преглед в ДермаАкт и ще видя и там какво ще ми кажат.
От микронидлинга много ме е страх да си призная честно, а за мезотерапията ми каза, че се прави с упойка при тях /и това малко ме успокои/.

# 397
  • Мнения: 1 189
Вчера правих микронидлинга при тях за втори път.Упойката е крем, мажат и стоиш 30 мин. с него преди дупченето.Неприятна процедура - не е много болезнена, защото лицето изтръпва.Ако не носиш на болка - не е за препоръчване.Днес съм леко зачервена - все едно, че съм прекалила със слънцето.Имам и много лек оток, но не е чудно - по бузите и около брадичката иглите слизат на 3.5 - 4 мм.Утре няма да има нищо.Предпочетох ги заради апарата - процедурата включва и RF едновременно с дупченето.Нямам наблюдение за работата на другите доктори освен на Панайотова - тя ми работи лицето.Приятен и отзивчив човек.Не бих се доверила само на една клиника.Посъветвайте се и с други дерматолози и внимавайте с пилинга - вече се увеличава слънчевото греене и ако е по-дълбок, може да си докарате петна.Успех!

# 398
  • Мнения: 100
Мезоконците не са ли за по-обемни лица, с по-големи бузи? Освен това те не прибират много големи отпускания.

# 399
  • Мнения: 1 725
Здравейте, момичета. От известно време не следя темата, но виждам, че за устни се менят настроенията. Искам да ви попитам за Бончев към днешна дата дали е добре и за дерма Акт - Чилингирова или Трендафилова. Не съм си слагала до сега нищо на лицето, но ми се иска малко устни - естествени и добре контурирани. Дайте препоръки? Милева я гледах, но отпада. Граничи с патешките, но точно но все пак Simple Smile

# 400
  • Варна
  • Мнения: 2 743
Здравейте.
Да препоръчате клиника, лекар във Варна за премахване на капилярчета по лицето ?
Споделете и дали боли, че ми е нисък прага на болка , а имам нужда от такава процедура.

# 401
  • София
  • Мнения: 385
За Чилингирова с две ръце Simple Smile Получих прекрасни контурирани устни без да си личи намесата особено Simple Smile

# 402
  • София
  • Мнения: 755
Milla, точно обем придава, възстановява загубата но обем и коригира хлътването.

А тъмните кръгове повлиява ли?

# 403
  • София
  • Мнения: 4 884
Здравейте.
Да препоръчате клиника, лекар във Варна за премахване на капилярчета по лицето ?
Споделете и дали боли, че ми е нисък прага на болка , а имам нужда от такава процедура.

Два пъти махам такива в София, в две различни клиники, капиляри на носа - никакъв ефект. Втоият път боля доста, носът ми се обели , имах и корички, но пак нямаше ефект.

# 404
  • Варна
  • Мнения: 2 743
Buena esperanza, оооо точно почнах да се надъхвам и явно няма да стане. Добре де, те не казват ли " Да, ОК ще се повлияят с нашия лазер"  или " Не, няма да стане с 1-2 процедури "  ?

Общи условия

Активация на акаунт